Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80657)
Fantastika
(2490)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125524
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
231 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Dienoraštis
»
edi
»
***
edi
1
Patiko!
medus yra per daug saldus, jis netgi nudilgina gerklę, bet po masažo su medumi oda būna švelni it kūdikio.. o ašaros yra visai nesūrios, na, gal truputuką, bet jūros vanduo sūresnis..
2005-06-22 22:54
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Meniu
Naujausi
Papildyti
Apie autorių
Autoriaus dienoraštis
RSS