ir kai kartais nieko nebesinori,tik atrodo gal verkti, prisimeni shuniuka kuris tupi tau pashonej... o jeigu dar meskis visai netycia baksteleja levandomis kvepiancia nosyte.... poto uodi kvapa ir supranti ,kad kambarys kvepia lauku gelemis. ir nesvarbu ,kad shiandien snigo... o uzmerkus akis sapnuoji sapnuoji... ir visai nesvarbu,kad pabundi. ir myli myli myli...