man viskas atrodo laikina,skausmas visada laimi.gal as per anksti pradejau galvoti apie ta gyvenima.kiekviena diena pagalvoju apie savižudybe,ir stengiuosi siai minti nuginti kuo toliau,bet jauciu kad greit nebegalesiu jos nugint.gyvenimas,tunelyje nesimato sveisos.man atrodo pats beprasmiskiausias.einu per gyvenima dideliais bet nereiksmingais zingsnias,kad tik ji greičiau uzbaiksciau