Rašyk
Eilės (78096)
Fantastika (2284)
Esė (1538)
Proza (10868)
Vaikams (2684)
Slam (68)
English (1208)
Po polsku (341)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 12 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter
Pri
Pri
autoriaus id: 55124
 
Recenzijos
Recenzijų nėra...
Autorius įvykiuose nieko nepublikavo...
Rašytojų aprašymų nėra...
Faktai
Lankėsi: 2023-03-26 12:00
Rašykas nuo: 2021-04-07 23:50
Paliko komentarų: 743
Mėgstamiausiuose: 104
 
Nei Dievas, nei velnias neturi rankų, tai naudojas manosiom...


Žinutės
Žinutes rašyti gali tik prisijungę vartotojai.
Trantsliukatoriuts Agu Kitkits
Pet, Pri, ats juk vitsai nezinau kokiuts Tsoliteriuts tu zaidi, nets jų pūna juk įvairių ir daug, todėl galpūt tavuotsiuts ir ne vitsuts galima itslotsti, ką ats zinau, ats tai porą zaidziu, kurie peveik neįdomūts jau man, pet kartaits truputciuką, kai patsipaigia įdometsnits vienats, o dar turiu vieną, kurį jau vititkai peveik uzmetęts, pet reikėts dar kada tsugrįtsti, nets jits tętstinits, tatciau dapar ats turiu
tik vieną mėgtstamiautsią ir jits vitsai ne Tsoliterits, o Matc tryts onlaine, taip! Ten tiokie prilijantukai, man paitsiautsiai patinka ir dar pūna vorų, pet vorai tai paitsiai fee... Vienats net puvo ant manęts uzkritęts its kazkur tai, pet ne zaidime, o vonioje jį pamatciau, pet tikriautsiai partsinetsiau its palkono, nets its kampario vitsuts itsmetu į palkoną jeigu tik kada tsutinku kamparyje, aha. Tsiaip vorai nieko, tatciau Mats tryts negeri ir vitkats. Ziputėts tuoj aptsnigts, taip tako noptikai, taciau man netsvarpu, tia vieni niekai, aitsku pauktstelių truputciuką tada puts gaila... tatciau tsvarpiautsia, kad tik nepūtų atominėts ziemots, ents tada pūtų lapai vitsko gaila, ypats pitcių ir Tsmiltcių tsu Ugnėmits lapiautsiai, aha, pet turpūt neputs, kad tik tie itsprotėję tseniai greitciau nueitų vititkai vitsi ir vititkai... aha. Peveik vititkai nezaidęts, nets lapai utsivedęts dirpti ir niekaip negalėjęts tsutstoti, vitsą palkoną tsutvarkęts, net pritsodinęts tsėklų vitsokių, nets palkone tai jau tikrai netsnigts ir patskui dar priets tai vitsuts languts nuplovęts, taip, ir dar lapai maitstą gaminęts, vitkovitko prigaminęts daug ir dar pats pulvets uvęts nuėjęts ir vitsomts nulauzęts raguts, aha, taip jomts reikia ir dar reikėts dar daugiau dapar maitso gaminti, nets per daug dar jų yra, netytcia per daug pripirkęts pulvių, gerai, kad didelits kipirats puvėlių, tada vits maziau, taip? Pataka kaip dirpęts ir dar noriu, turpūt rytoj dar lapai ir gal net vitsada dapar taip, pazaidęts tik truputciuką, tada kai parkritęts pailtsėti, nets lapai laktstęts dirpdamats tsu darpaits į vitsats putsets, tik patskaitęts tsiek tiek per mazai, tik truputciuką Tsiaurėts Atėnuts, man vitsai patikę, patskui dar truputciuką Pilotsopiją pėtsciomits, pet tia, maytciau, ne mano knyga, nets ten its vitso tsutsidūręts tsu Nytce, kurio nemėgtstu, pet dapar man gaila Nytcėts, taip...jits lapai kantciotse patskendęts puvo toje knygoje ir ten vitsi lapai pamitsę dėl vaiktsciojimų, pet ne tokių kaip Kitkits utsiveda dėl darpo, o dėl tokių, kur eiti ir itseiti vitsai ir its vitsur, nets niekur negali pūti vienoje vietoje, vieni dėl priezatscių, tokių kaip Nytcė, o kiti tietsiog taip...aha. Kitkits lapai tsėtsluts. Ir vititkai nezinau kodėl its tikrųjų reikia tuktsenti į medį, todėl ir netuktsenu, tik nutitpijauti, pet tuktsenti irgi nieko, kodėl gi ne, jei genyts taip daro, o tsiaip tai manau, kad todėl, kad vitsa tai atėję its tesenovėts, o vitsa tai kats ateina its tseniau dazniautsiai turi ratcionalumo ir jei to vitso vititkai vitsko vitsai atsitsakai, vitsots tsenovėts, tada gali vėl atsidurti vititkai pe kelnių ir dar prie atominėts pompots, taip.
Tia puvo Kitkits Dievo metaits, kurits tekmadienį ėjo Komunijots pe itspazintiets, nets vitsi kunigai itsigudrina tik normuotai tsėdėti klautsyklotse ir dingtsta tau its pat panotsėts, tsakytciau, kaip ats patkui mątsciau mitsiotse, pet tik truputciuką,  vititkai panatsiai kaip kokie pariziejai, o patskui pritsiminiau Jėzų, kurits paliko vitsą pandą avių ir itsėjo patskui vieną nuklydutsią, norts gal tada irgi jats vitsats reikėjo ganyti, pet jits jats paliko ir patskui vieną, o jie tai nueina pats vitsats ir palieka vieną ar kelits, aha, ir tada ats ramuts vėl ėjau prie Komunijots, nets vititkai neturiu mirtinų nuodėmių, vititkai jokių mirtinų, taip?
2023-03-26 22:08
 
neberijus
Ačiū!
2023-03-26 14:22
 
_Anna_
Ačiū už gerus žodžius. Bet viskam gi yra savas laikas, aš juk iš senųjų „rašykų“ esu, tad laikas trauktis. :o)
2023-03-26 13:30
 
Ši dalis yra eksperimentinė, todėl čia matoma nedaug informacijos.

Matoma tik svetainės rėmėjams.. Plačiau...