Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2490)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 237 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







O į mane seniai nieks nesitranko
Išeidami net durų neuždaro
Kaip tą kart vis aprašinėjau mirtį
Šiandien į valiutas iškeisiu tarą

Į lūkesčius prisipina siūlelių
Ir mazgas užsiraizgo dienai
Išsidalinam retkarčiais detales
Ir siuvam -  rišam -  puošiam vienos.

Tada melisom tapusios -  kankinam lemtį
Ne biblijas naudojam kurti ugniai
Artojai vaga taip dabina šventėms
Tiesiog tokiu laiku jų nepurena.

Tai taip, mažoji,
Čia ir paskutinis reisas
O skrydžiai dar sugrįš, sugrįš laukimais.
Atsiųsiu tau ne aš,
Atneš gandrynais
Pavasariai.
Gi po tirpsmų purvu ant  batų būsiu.


O skrydžiai vėl išskris, sugrįš laukimais.
2006-10-11 09:22
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 22 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-12 17:54
Drukis
Tąkart - vienas žodis, dabina ką? - vagĄ.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 22:52
Nemunėėlis
o į mane tai trankosi ruduo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 20:59
Rasota
yra buvę geriau. bet jausmai pažįstami:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 20:07
just_float
o mane visas eilius kabina kažkuo :>
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 19:46
Giedra_g
,,Nesitranko" :)))

Labiausiai patiko ši vieta:

Tai taip, mažoji,
Čia ir paskutinis reisas
O skrydžiai dar sugrįš, sugrįš laukimais.
Atsiųsiu tau ne aš,
Atneš gandrynais
Pavasariai.
Gi po tirpsmų purvu ant  batų būsiu.


O skrydžiai vėl išskris, sugrįš laukimais.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 17:23
nes Margarita
paskutinė eilutė labai gera :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 16:25
Žillis
Išskrendant - paskutinis reisas,nuo čia-gražu 3+
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 15:25
Marius Belekas
hm.... kazkaip ne taip :) Vaizdai is niekur ir i nieka.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 13:40
Irna Labokė
siūLElių – detaLES >>> taigi kirtis griauna ritmą, bet ir rimą !

Ne. Negalima kelių formų sudėt į vieną eilių: arba rimuoji visą, arba rašai laisva, nerimuota, forma...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 12:26
Gen
Gen
Tada melisom tapusios -  kankinam lemtį +
į viską katinas nesugebėjo įsikirsti, visuma patiko:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 12:23
agricola
gražu 4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 12:00
infantilus
detales - aritmiškas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 11:15
Švelnus Jungas
Suprantu, kad logiką griauni tyčia, bet neįžbvelgiu motyvacijos. Na, nešvarus eilėraštis. Ir įvaizdžiai blankūs... Bet nenusimink, rašyk kitą, nes buvo tikrai įdomių:)*
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 10:18
Aš Arnas
4. ar detales(galininką) tikrai kirčiuot ant a?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-10-11 09:52
marie clare
"po tirpsmų purvu ant batų būsiu" mano manymu , tai šarmingiausia eiliuko vieta, visa kita man ne prie širdies...gal net šiek tiek tuštoka. Sėkmės bendraujant su mūzom:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą