esu girdėjęs sakant dvasinė kova. bet eilėraštis (ne) visai ne apie tai, aš Jums parašysiu asmeniškai. Ir dar - aš nesitaikau į intelektualą, aš dirbu reklamoje. ačiū už nuoširdų komentarą.
trumpiau - kliedesys ir tiek. (sakiau kovos yra - žinai kaip kovoja rytų kovos menus praktikuojantys - tai ir yra kovos. karas, kada karas "vienas lauke ne karys - tik per karą" taip? o ne per karą - interpretacija "jėgos nelygios reiškiniui." ()nepatiko kūrinys visiškai - bet kai net paaiškinti negalite - išlenda kaip yla iš maišo ta jo tuštybė ir esantis tuščiažodžiavimas jame - su didele pretenzija į intelektualinį, tuščias lėkštas eilėraštukas.) dėkui kad paaiškinai (nepamenu, kada esame pykęsi, bet gal ir turėjome kokių trinčių - aš nežiūriu į pseudonimus, kita vertus - komentarai objektyvūs, t.y. kaip man skaitosi, taip ir komentuoju, o ne autorių maloninu arba neigiu dėl kokių nors subjektyvių, asmeniškų priežasčių - iš asmeniškumų; nes nežiūriu į nikus.
vidiniai konfliktai nėra kovos, kovos tai ne vidiniai konfliktai (kaip kad tamsta pasakei - su pačiu savimi.) o karą išlošiai ar pralošei (jam vykstant) tai vėl nebeturi jokios reikšmės (visada kažkas laimės, kažkas praloš - jei yra karas, jei yra kova, todėl jokios reikšmės neturi, išlošiai ar pralošei - turi tik tai, ar visiškai išsikrovei ir nepriekaištingai, kiek gali, ir jei taip, puiku. tik tai ir turi reikšmę, o visa kita, "dievo keliai nežinomi" jei yra karas, jame yra ir pralaimėtojas ir nugalėtojas, nes buvo karas.
žodžiu, kaip jau sakiau, dėl tariamų pamatinių tiesų, tai man jos čia visiškai ne pamatinės, kurias jūs tekste dėstėte, o štai dėl tų kovų, paaiškinote. (aš nelaikau tokių dalykų kovomis, tai tik vidiniai konfliktai, dar tiksliau, ieškojimai, abejojimai, nubudimo link. Tikrai kovomis, ar mūšiais nevadinčiau.
Gal kiti tekstai labiau patiks. Atkreipsiu dėmesį, žalias toksai ikoniukas. Kažkaip ryškiai (nikus pamirštu.) Dar kartą dėkui, kad nepasididžiavote ir paaiškinote.
P.S.
( jo, reklama - dabartinė Lietuvos ir lietuvių tautos dvasinė vertybė, dorybė ir turtas... aš tai vadinu - šiukšlės į smegenis... jei maistas su nitratais ir EE ir visais kitais modifikuotais, chemizuotais elementais - produktais maisto, yra tarša kūnui fiziniam, tai reklama subtiliajam biokūnui - intelektualiniam ir emociniam.)
pirmiausia norėčiau padėkoti už šiltus komentarus ir įvertinimus; paskui norėčiau padėkoti nepailstančiajam gūglui už taiklią kontekstinę reklamą - jis man pasiūlė kremo nuo raukšlių; ačiū kritikai ir kritikės, ačiū tau gūgle.
tada pabandysiu atsakyti į užduotus klausimus, taigi,-
kadangi tematika yra senėjimas uždėjau varnelę "tekste yra keiksmažodžių ir pan. vaikams netinkamų dalykų". Nesu to daręs, tad nežinau pašalinių reiškinių.
Na ir Gunta: šįsyk nė kiek neįsižeidžiau, malonu kad rūpinatės jautriais poetais; taigi; leisiu sau pastebėti kad kovoje nebūtinai yra dvi pusės, jų gali būti ir daugiau. Mažiau būti, manau, negali - nors sakoma - "kovoja pats su savimi"- tačiau faktiškai tai yra kova tarp priešingų jėgų mastymo procese; pvz žmogaus valia kovoja su prieštaringais jausmais. Dėl posakio "Vienas lauke ne karys" kurį, drįstu spėti, Jūs norėjote pacituoti, interpretacijos norėčiau suabėjoti - mano nuomone jis reiškia "sunku kariauti vienam (prieš daug)". Na o pralošiu šį karą, nors laimėjau pergalę/es - aliuzija į Pyrą ir jo pergalę prieš Romą.
O karas, na tas kasdienis. Su žadintuvu, su laikrodžiu, su banku ir kitomis linksmybėmis.
na ir dainelę:
http://www.youtube.com/watch?v=eJlN9jdQFSc&ob=av3n
dėl "pamatinių minčių" - kurios man neatrodo pamatinės, tai nelabai supratau, kodėl herojus sako kad jis praloš šį karą (kokį karą?) gal neįžeisiu jei paklausiu? (o dėl pamatinių tariamų minčių tikrai turiu kitą santykį į kovas (jūs tai tikriausiai pavadinote mūšiais) ir į patį "pralošimą " ar "išlošimą"; (vis tik man įdomu - kas čia per karas (kokį karą kariauja herojus? kovoje yra du, kare yra dvi pusės, dvi priešingos masės (pavyzdžiui baltieji ir juodieji, ir t.t.) herojus sako karą. (nesupykit, gal kažko nesupratau po tuo įvaizdžiu karo, tai ir klausiu. Juk Karas sąvoka yra kada kariauja ne vienas, o daug - masė, dviejuose priešingose poliuose - net posakis yra "vienas karys - ne karys. karo nebus, jei bus vienas ir pulkai. tai ne karas. nesupratau būtent to - apie kokį /ŠĮ/ jis kalba?)
taip, aš niekam nedemonstruoju paniekos, lackadaisycal, kas tau nutiko. pasakymas atėjau su šventumu yra velniškai gerbtinas( kaip pasakyta - nes nė vienas nėra šventas).
jei žiūrėti į tai,kad skin is deep, tada siejasi viskas, ar ne taip. nėra odos be nuodėmės. rašyk kiek rimtesniu stiliumi, nes turinys to reikalauja, gaila, kad nesistengi dėl rašyko (