dd. p. t.
O pamenu būdavo
ligryt glusdavom
artumu permirkę
susipynusias plaukais
vienas kitą kvėpuodami
kol plakimo užliūliuoti
sumigdavom
Dabar gi sėdžiu ir stebiu
kaip ateidamas
dykumą paskui save
atsivedi.
2010-01-13 16:56
žiaurus kas supranta turėtų nevertinti :)
2009-09-25 21:09
Įdomus eilėraštis. Patiko. :)
2009-09-02 22:22
aha, aha. labai graži pabaiga. baksteli
2009-09-01 00:21
skaudu, kai kažkas pasikeičia, ir net ne kažkas, o Viskas,.
2009-08-31 22:18
Dykuma... Kartais gerai. Geras kūrinukas.
2009-08-30 21:54
Dabar gi sėdžiu ir stebiu
kaip ateidamas
dykumą paskui save
atsivedi.
Tokiais, rodos, paprastais žodžiai išsakytas didžiulis praradimas. Labai patiko.
2009-08-30 21:11
Man labai patiko. Maloniai skaitosi, pasiimu :)
2009-08-30 20:33
ojej.... kokia pabaiga... kaip liūdna....
2009-08-30 15:09
labai grazu.. atitinka mano nuotaikas. patinka, kad trumpas, aiskia mintimi.
2009-08-30 11:58
gražiai perteikta tiesa:) pabaiga ypač taikli
2009-08-30 11:52
Liūdna, bet tai tiesa...