Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2492)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 37 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Norėčiau būt lašu lietaus
kuris nukritęs tavo žemę atgaivina
kad derliaus ji sulaukt gausaus
ir svaigtų nuo manęs kaip vyno

pabūti obelim tavam sode žiemine
šiandieną aš neatsisakyčiau
ligi pavasario ją žmonės mini
kai valgo obuolius rudens raškytus

dar taip paukščiu norėčiau būt
kuris giedotų giesmę meiliai
toj obely po tavo langu
kaip serenadą mūsų meilei

mažiau svajok man žmonės sako
nes bus kaip bus visi tai žino
pabūsiu gal smiltim ant tavo tako
nors jį kiti jau žmonės mina
2008-05-10 08:28
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-11 18:01
fantomo
gražu kaip reta. nuošordu, gyva.. :]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 20:49
Žalioji Žaloji
Va ir sutirpt galima merginai kokiai tokį eiliui gavus... romantiškas, gražus, toks jau prie širdies limpantis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 16:51
čia man
Norėčiau būti žemė ta
kurią lietaus lašai gaivina
kad derliaus susilaukt gausaus
ir svaigti nuo tavęs kaip vyno
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 15:22
_LynojaTyluma_
"kai valgo obuolius rudens raškytus".. ir pabaiga liapi gera..:) i meen progress:)) šįkart ir eiliavimas man tavo patiko..:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 12:16
Lugnis
oi oi, net atpažinti neina; ot ir žinojau, kad jūs su tais eiliukais išsidirbinėdavote. gražus eilėraštis, nebukas, netuščias, paprastas, romus ir lyrika; šviesus.
:D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 11:32
Viljamas B prisimena mane kitą
tornado tu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 11:22
Miglita
Labai gražu, balsu skaitau ir pati savęs klausau... kaip daina.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 09:46
ŠFK
Nepanašu į tave. Iš kur tokia romantika? Maž insimylėjai? :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 09:23
Plogutits 518
:)Niu va..tokie gražūs ir suprantami norai.., o ant pabaigaus teip jau..niūūūūūūūūūūūūūūūūūū:DDDDDDDDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 09:20
Rusenytė
gražu ir nuoširdu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-05-10 08:49
herbera
geri norai. Lai jie išsipildo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą