Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 49 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Kai nevaikščiodavo po vandeniu,
Jis vaikščiojo virš jo.
Turėjo pusę mano sielos
Todėl širdis vis sugrįždavo.
Kitos pusės nesupratau –
Norėdavau nutrinti rudeniniais lapais,
Bet neprisileisdavo
Manydamas, kad laikau šūdvabaliu.
Kvailelis, nežinojo, kad tąjį
Aš šaukiu skarabėjum
Ir kai užeina pagoniškas blūdas
Meldžiuosi tik jam.
Saldavau kai toldavo spindėdamas ežeru
Lyg būtų antras po Dievo,
Šiurpdavau išgirdusi žlegsint
Dumblo ištinusiomis ausimis,
Bet laukdavau, kad nors taip kalbėtų.
Pasislėpdavau medyje manydama – mirsiu,
Bet visi angelai būdavo su juo susimokę:
Nusitverdavo savo nezgrabnius smuikelius
Ir pradėję patyliais įsisiūbuodavo tokį garsą,
Kad išvirtus iš medžio lentelių
Paskutinį kartą pažvelgdavau –
Pasirodydavo lyg kraujuotų tikrai,
Tartum brolis būtų suklupęs ant plento.
Žinojau kas yra akimirka –
Atkrisdavau į jį atgalios.
2008-01-23 11:38
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 22 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-04-23 15:06
Rozyte
šakėzzz kep graž:SDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-20 17:05
Plogutits 518
:)Aaaaaaa..kaš čia da vyriškiuš tokš blkatnaš???..i da melagiuš:DDDDDDDDDD:P
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-19 00:24
Skurdukas
Labukas, gerai rašai  :P
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-05 12:09
Plogutits 518
:)Kvailaškvailaškvailaš šortakelniuš, vat:P:DDDDDDDDDDDDDDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-05 12:02
abi
abi
Be žodžių :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-05 09:50
Plogutits 518
:)Ty tava kūyba paremta faktais, a mana - basliais, vat:P:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-05 08:39
abi
abi
Atrašau vėliau, bet geriau nei niekad ;) turiu pagrindą nerimauti dėl savo gyvybės, a ne, vaikeli? :D :D Dėl to varliūkščio tai rimtai prajuokinai - mano prunkštimas pritraukė aplinkos dėmesį :D man tai jau irgi pasiekimas :D o dėl tos autobiografijos, tai labai NESNARVUOK - kūryba žinioj visada paremta tikrais faktais :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-04 16:58
Plogutits 518
:)Eik cau..ko cia tau..neciblatnink.., bo kaip kaciu..:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:P
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-04 16:54
Neužgesk
uoj, tik nereikia.. Džekūtis daug sugeba.
ir šitas man labai labai.
patinka. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-04 11:21
Plogutits 518
tu* šlepu tepu:DDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-04 11:20
Plogutits 518
:DDDDDDDDDDDDDD, Ah tu varliūkšti, tai sakai, kad čia Džekučia dūšia ir to po ją šlepu tepu?:DDDDDDDDDDDD, Neapsirik tik, mažiuk, kad nepasirodytų jog čia ne mana dūšia, o kažkieno jaknas:DDDDDDDDD Tai jau taip išeina, kad Džekutis jokia kūrybaus  nebesugeba..nebepadara..nebepastata:DDDDDDDDDDDDDDD, vien autobiografijų ir sava dūšią pila ir vitskas anea??? Nūūūūūūūūūūūūūūūūūūū:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXD:P
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-04 09:18
abi
abi
Klausyk, vaikeli, man truputuką per daug atvira - lyg mėsinėčiau tamstos dūšią. Todėl šiek tiek nemalonu (tai dar nereiškia, kad tamstos dūšia nemaloni! :D). Ir gal viskas per daug aišku. Ant lėkštutės. Tataigi. Patiko pradžia - vos ne amfibija :D juokauju, aišku :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-21 17:12
Plogutits 518
:)Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .., viskas - jau zviazda:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-21 17:03
foje14
Čia jau netgi LABAI truputuką apie jį.:) Įtraukiantis darbas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-21 16:54
Plogutits 518
:)Oj kiek žmogų prisirinka..per JĮ aš patapsiu zviazda, ne kitaip:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-21 16:37
gulbinas
zgrabniai,
turiningai...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-21 15:35
mea
mea
Mea kikena is komentaru, pilveli susiemus. Komentarai aplenkia visu sedevrus :))) Laikykis, Genn:))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-21 11:12
vetrune
pažįstami jausmai įvilkti į teisingus žodžių rūbus...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-19 08:47
Plogutits 518
:)Teks įsigyti baltąją lazdelę vietoje baltųjų sparnelių:DD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-14 09:33
časm
Aš apakus :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
1 2 3
[iš viso: 51]
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą