Kai nevaikščiodavo po vandeniu,
Jis vaikščiojo virš jo.
Turėjo pusę mano sielos
Todėl širdis vis sugrįždavo.
Kitos pusės nesupratau –
Norėdavau nutrinti rudeniniais lapais,
Bet neprisileisdavo
Manydamas, kad laikau šūdvabaliu.
Kvailelis, nežinojo, kad tąjį
Aš šaukiu skarabėjum
Ir kai užeina pagoniškas blūdas
Meldžiuosi tik jam.
Saldavau kai toldavo spindėdamas ežeru
Lyg būtų antras po Dievo,
Šiurpdavau išgirdusi žlegsint
Dumblo ištinusiomis ausimis,
Bet laukdavau, kad nors taip kalbėtų.
Pasislėpdavau medyje manydama – mirsiu,
Bet visi angelai būdavo su juo susimokę:
Nusitverdavo savo nezgrabnius smuikelius
Ir pradėję patyliais įsisiūbuodavo tokį garsą,
Kad išvirtus iš medžio lentelių
Paskutinį kartą pažvelgdavau –
Pasirodydavo lyg kraujuotų tikrai,
Tartum brolis būtų suklupęs ant plento.
Žinojau kas yra akimirka –
Atkrisdavau į jį atgalios.
Atrašau vėliau, bet geriau nei niekad ;) turiu pagrindą nerimauti dėl savo gyvybės, a ne, vaikeli? :D :D Dėl to varliūkščio tai rimtai prajuokinai - mano prunkštimas pritraukė aplinkos dėmesį :D man tai jau irgi pasiekimas :D o dėl tos autobiografijos, tai labai NESNARVUOK - kūryba žinioj visada paremta tikrais faktais :D
:DDDDDDDDDDDDDD, Ah tu varliūkšti, tai sakai, kad čia Džekučia dūšia ir to po ją šlepu tepu?:DDDDDDDDDDDD, Neapsirik tik, mažiuk, kad nepasirodytų jog čia ne mana dūšia, o kažkieno jaknas:DDDDDDDDD Tai jau taip išeina, kad Džekutis jokia kūrybaus nebesugeba..nebepadara..nebepastata:DDDDDDDDDDDDDDD, vien autobiografijų ir sava dūšią pila ir vitskas anea??? Nūūūūūūūūūūūūūūūūūūū:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXD:P
Klausyk, vaikeli, man truputuką per daug atvira - lyg mėsinėčiau tamstos dūšią. Todėl šiek tiek nemalonu (tai dar nereiškia, kad tamstos dūšia nemaloni! :D). Ir gal viskas per daug aišku. Ant lėkštutės. Tataigi. Patiko pradžia - vos ne amfibija :D juokauju, aišku :)