Rašyk
Eilės (73092)
Fantastika (2189)
Esė (1490)
Proza (10331)
Vaikams (2496)
Slam (49)
English (1102)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 2 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Justinas Žilinskas

Justinas Žilinskas (gim. 1974) – teisininkas ir dėstytojas, rašytojas ir publicistas, vaikų literatūros autorius. Save vadina pasakotoju, nes pagaliau suprato, kad viskas, ką jis gyvenime daro – tai pasakoja. Ir studentams apie tarptautinę teisę, ir skaitytojams apie praeitį ar genetiškai modifikuotą ateitį, ir vaikams (mažiausiai savo trims) apie traukinukus Čiukčiuką ir Puškutį.
2006 m. išleista autoriaus knyga visai šeimai „Gugis – girių kaukas ir žmonių draugas“ laimėjo Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus metų debiuto paauglių literatūroje apdovanojimą.
Romanas „KGB vaikai“ – tai pasakojimas iš 1996 metų, skirtas visokio amžiaus jaunimo kartoms.


 


Įvykiai

  • „Metų knygos rinkimai": susitikimas su rašytoju J.Žilinsku
    2019-01-20
    Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje rašytojas Justinas Žilinskas pristatys „Metų knygos rinkimuose“ dalyvaujančią knygą „Kaukas Gugis ir kerų karas“. 2006 m. pasirodžiusi pirmoji J. Žilinsko knyga apie kauką „Gugis – girių kaukas ir žmonių draugas“ į lietuviškos maginės fantastikos lauką atvedė savitą herojų – mažą ir gudrų kaukavaikį, kažkuo panašų į šaunųjį Robiną Hudą ir indėnuką Harką. Knyga pelnė Tarptautinės vaikų ir...
     
  • J. Žilinsko knygos „KGB vaikai“ pristatymas Kaune


Knygos

KGB vaikai
Justinas Žilinskas
 
 


 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą