Rašyk
Eilės (71584)
Fantastika (2149)
Esė (1686)
Proza (10265)
Vaikams (2481)
Slam (55)
English (1083)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Vartotojų reitingai

2009-02-24
Vartotojų reitingai

Ko gero pirmiausia pastebėjote pakeitimus, o tik po to pradėjote ieškoti naujienos apie tai. Taigi, pasikeitė vartotojų reitingavimas. Iš vienos pusės jis visiškai kitoks, o iš kitos principas išliko. Kodėl reikėjo keisti?

 • Daug kas bambėjo dėl „laiptelių“. Jie iš tiesų neatspindėjo vartotojo reitingo esmės. Gerai rašantis nėra blogiau nei gerai ir taikliai išsakantis pastabas?
 • Vartotojo reitingas buvo vadinamas „lygiais“, o taip iš tiesų nėra.
 • Trečias ir ketvirtas „lygiai“ buvo nenaudojami

Kas nepasikeitė?

 • Balsavimo teisės suteikimas
 • Gerai rašančiojo ženkliukas suteikiamas kaip ir antras lygis. Tiesa, tik už kūrinius.
 • Kritiko paveiksliukas suteikiamas administracijos sprendimu. Taip pat buvo su penktu lygiu.

Kas pasikeitė?

 • Vartotojo teisė balsuoti nematoma jo paveikslėliuose
 • Išskiriami naujai užsiregistravę vartotojai. Nebarkite labai jų, geriau patarkite.
 • Kritiko reitingas negali būti atimtas už neaktyvumą.
 • Aktyvumas dabar matomas prie visų.
 • Aktyvumas skaičiuojamas, ne tik pagal paskutinę savaitę, bet pagal paskutines keturias.
 • Gerai rašančiojo paveiksliukas suteikiamas neatsižvelgiant į procentus, jei tokių kūrinių bent 10.

Apie tai kas ką reiškia ir kas kaip atrodo galite pamatyti paspaudę ant vartotojo reitingo.

 

 


 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-04-09 08:05
aurin
gerai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-01 21:41
now it_s over
saldžių sapnų
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-28 00:31
A Puokas
Švo teisingai sako - prozoje daug daugiau pakantumo, ir, manau, žinau dėl ko. Kartais įsivyrauja požiūris, kad "rašytojas tai ne skaitytojas". Kas atsimena, buvo toks anekdotas apie čiukčią, kuris į pastabą, kad jo kūrinių perskaityti neįmanoma, atsakė esąs rašytojas, o ne skaitytojas. Prozoje, nori to ar ne, esi skaitytojas. Kūrinių apimtys, laikas, kurį prie jų praleidi, priverčia bent jau mėginti suprasti autorių, jo kūrinį. Eilėse to nėra. Net gavau pastabą, kad per mažai perskaitau, bo reikia skaityti greitai. Taip ir yra, kad greitas permetimas akimis, savęs sureikšminimas, rašytojo-ne-skaitytojo poza neleidžia tobulėti. Tik skaitantis gali gerai rašyti, ir ne bet koks, o tas, kuris pasistengia suprasti, analizuoti kodėl autorius rašo būtent taip, kokius metodus, priemones naudoja. Ne dėl to, kad eilės daugialypės. Ką, proza turi mažiau galimybių, menkaiu išsivysčiusi? Jaunesnysis brolis? Ne ne.

Dėl kritikų - taip, idealus kritikas tas, kas pakantus, objektyvus, išmanantis, net pedagogiškas ir publicistiškas, turintis autoritetą. Ar daug tokių čia? Tikrai nedaug, bet yra. Klimb, švo, ška, diudia, erelickas ir dar ir dar. Kokį 10 vertų dėmsio garantuotai pririnkčiau. Ką, mažai? O kiek jų yra kokiame nors meno žurnale? 1-2-3 ir viskas. Leidyklose? 1-2. Turime 5 kartus daugiau, o vis dar negerai, duokit mums visus, kiek ant LT palikę.
Tik tiek galiu pastebėti, kad paskutiniais mėnesiais tiek kūrinių bendras lygis (tendencijos) tiek komentarai, pokalbių tonas - žymiai paaugę, ir tai džiugina.
Įvertinkite komentarą:
Geras (5) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-28 00:18
Šnekorius
JOkiu būdu nereiktų, kad autorius žinotų kas ir lkaip balsavo, Velniava prasidėtų. Ne visi, bet daugelis čia yra net labai kerštingų. PUiku kaiop yra, tiktai norint palengvinti administracijai, kas sugeba ir gali tam pašvęsti laiko, registruokitės į tuos kritikus. JŪ trūksta. Ir kvailas tas rašantysis , kuris bijo kritikos. Ne pažymiiui juk rašom, o tam kad tobilėtume. kad vienas iš kito mokytumės
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-28 00:07
švo
Variantas, Zyle, bet aš vis dar nesuvokiu, kodėl daugumai taip knieti sužinoti, kas ir kaip balsavo. Mat yra toks dalykas, kaip subjektyvumas, kaip kad pats minėjai, ir su tuo pilnai sutinku: Nuo kada kūrėjai yra ir kritikai. Juk tai yra labai subjektyvu, nes kūrėjas lygina kito kūrėjo kūrinį pagal savo suvokimo lygi ir pagal savo kūryba. Tikrai nėra labai daug kerštavimo atveju, vadinamo nukuolinimo. Ir tokie atvejai dažniausiai perauga į viešus ginčus, po ko seka įspėjimai. Na ir grįžtant prie to - tai yra eilių skilties problema, manau, mat eilės turi begales porūšių, ar kaip tai pavadinti. Kategoriški - klasikinė ir modernioji poezija. Va tada ir prasideda festivalis. Porūšių atstovai engia vieni kitus, mat vertinimo kriterijai nėra nustatyti. Modernistas puola kuolinti klasiką, kuri jam atrodo banali ir atvirkščiai. Tik aš taip manau, bet situacijos eilėse tikrai nežinau.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 23:22
Jaunelis Zylė
Ar nebūtu geriau jei balsavimas, būtų:
Vidinis - balsuoja rašyk.lt bendruomenės nariai turintys tam teisę, neišskiriant jų balsų ir matant kaip kas balsavo tik papildomos paslaugos dėka;
Išorinis balsavimas - kada gali savo balsus palikti skaitytojai ne bendruomenės nariai, juk jų čia užsuka pakankamai nemažai, ir manau, jie turi savo nuomone, o kadangi jų daug tai objektyvumas garantuotas.
PO kūriniu būtu rodomas rašyk. lt vertinimas ir ne bendruomenės narių vertinimas, kuris kiekvienam autoriui yra taip pat svarbus.
Kūriniai kurie tiek rašyk.lt bendruomenės nuomone, tiek skaitytojų nuomone yra lygūs vienetukui iš penkių yra trinami.

Kas nuo to geriau rašyk.lt. Svetainė tampa atviresne. Autorius sužino skaitytojo nuomone ir nebeverkia dėl to kad rašykai ne taip įvertino, galbūt tie kurie rašo prasčiau net labiau susimąstys dėl savo rašliavų ir sugebėjimo kurti.
Kadangi administracija nespėja visų kūrinių įvertinti tai padės išorinis skaitytojas, kuris manau, yra pakankamai kompetetingas jeigu domisi tokia svetaine kaip rasyk.lt
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 23:14
Šnekorius
Paskaičiau ką rašo gerbiamas Žilius čia ir nusišypsojau. Prieš dieną verkė, kad mažai komentuoja jo kūrinius, dabar, kad negerai komentuoja. Mielas autoriau, atrodo, kad tik Jūs ir žinote kaip Jus komentuoti.Gyrėtės, kadf pastaruoju dlaiku daug komentavite ir už tai jaunimas jus užsipuola po kūriniais, Pasižiūrėkit, prozą komentuoju ištisai, bet manęs nieks neužsipuolė. Jūsų bėda perdėta reakcija į mažiausią kritiką,Šiandien komentavau jūsų kūrinį,"Peizažas" pagyriu jį, kad tenais tikrai metai peizažą išskyrus dvi paskutines eilutes prizaže nenutapysi ir jos ten nei prie ko (kaip peizažui). pasakiau dar , kad kūrinmįs bereikalo perkrautas lotyniš,ais žodžiais. Kūsų  realcija žinutėje ir po savo kūriniu: Žilis_

Dėkui, Šnekoriau, bet vistik dėstai ne visai tiksliai, gal į kritikus veržiesi?jei taip, tai mink išsamiau pėdalus.

Namandagiji,nepritinka kultūringai visuomenei, tačiau galiu Jus nuraminti,kad lritiku būti ne tik ,kad neesiveržiu, nes nenoriu sudaryti konkurencijos jus, bet nebūčizau net i jei algą nmatuotų. nenmatuokite visuspagal savo kurpalių, gerbemasis, p tn kurkaltonatte jus puolančius jaunuolius, tai bent nikichus įbvarytumėt. tai tikrai būtų kiltūringiau
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 23:11
Jaunelis Zylė
Žilis_

sumaišė mane su erato turbūt.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 22:54
Šnekorius
Gerbiama, Apsignal Jųs paminėjote, kad aš ka-kuo piktinuosi. Mieloji, parodykit kur tasi darau. Ir pats noriai pasiskaitysiu:)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 22:01
agape
O man tai patinka įžeidinėjimai, keiksmai, ir daugialypiškumas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 21:56
Šaltukas
Kritika geras dalykas, tik ją kiekvienas skirtingai suprata. Už kirtika ir supratingą liaudį.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 21:50
Žilis _
Gaila, kad pusę kažkodėl neįsikėlė, pakartosi vieną:neitiketina. kad ir kaip tauta nusvilpia.. KRITIKAI savo nepalieka bedoj. 4 balai o parsyta keliems?Zili bijai kad kas versis i kritikus? geda. Primena situacija Lietuvos tautos ir seimo. Sedi dede is tik kitiems dedems viskas kas gero o is tautos niekam neskirta duonos baltesnes paragauti.nereikia mums. Jaunelis Zylė
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 21:46
Žilis _
Manau, kad paskutinį kartą pasisakau,apie reitingavimą ir komentus (man buvo kaip ekspermentas, tyrimas, pažintis apie įvairių charakterių ypatumus), štai kokie atsakai pasipylė, čia - keliatas iš jų:


ir brastos ir sidabrinis mėnuo tai taip girdėta, kaip iš pradinukų vadovėlių (čia apie mano eilių) Erato

Vienas iš pavizdinių  kaip reikia bendrauti ir kalbėtis)

Ačiū už palinkėjimą, už nenusmukdymą. Kaip ir visi, kaip ir visos jaunos merginos, pradedančios rašyti, bijau kritikos iš vyresnių, patyrusių, toje srityje gabių žmonių. Skirtumas tik tas, kad šią baimę nebijau pripažinti :-) Aš žaviuosi klasikais, ir postmodernistais. Turiu labai realių idealų, kuriais kol kas aklai, vėliau gal ne taip aklai, seku. Tikiu reinkarnacija.
Pradėsiu skaityti Tavo kūrybą. Iškart supratau, kad esi menininkas, be to, turbūt ir gyvenime esi visai kitoks, nei čia. Nes nei lyties, nei amžiaus, nei apie save nieko neparašai...
Nors kūrybai iš vis nereikia autoriaus pavardės, nei asmeninių detalių.
O ką manai apie pradedančius rašytojėlius? Jei turbūt kaip akli šunyčiai atrodo, tokie vienodi, nematantys, šliaužiojantys pažemiu... įsivaizduoju... bet kelias ilgas, negali iškart šokti į Olimpą.
Mitologija, kaip ir lietuvių pagonybė, man antra prigimtis.
Tai iki greito pokalbio pratęsimo. Ačiū


Taigi, susidariau nuomonę, kad visų pirma kritikui, vertintojui reikia psichologinio, pedagoginio pasiruošimo ir mokčti išsisukti iš įvairių sitacijų(nes kalbama ne tiesiogiai), žodžiu reikia įvaldyti gerą bendravimo per atstumą  taktiką. Visiems sėkmės ir pakantumo.


Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (3)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 18:32
Tik dulkės
Ko gero žmogus nesirenka kuo jam būti? Poetu, prozininku? Ie ne apie verslą galvoja rinkdamasis ir ne populiarumo ir pinigų ieško? Jei taip, tada jis menininkas, jei rašo eilėraštį partijai, tai kas tai tada? Greičiausiai darbas reklamos agentūroj, ne poezija ;) Daug naudingiau rašyti prozą, jei tavasis tu pats to reikalauja, nepervertinkim tų pinigų ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 18:25
agape
Manau rašyti eiles yra kur kas naudingiau, nei ką nors kitą (pvz, katekizmus visokius), kodėl? Nelauksiu atsakymo ir pats atsakau: nes poetui atsiveria didesnės karjeros galimybės - jis gali rašyti mažiau laiko išleisti knygutę ir kitą laiką skirti geresnei veiklai, pvz koksui arba spręsti kryžiažodžius. Kita vertus poetai gali prasisukti muzikoje (nes prozos niekas neįdainuoja, nebent esi Jaras). Poetai gali kurti šūkius partijoms, ir gauti pinigėlių. Poetai viską gali, kodėl poetai nežaidžia kašio? Gi galėtų poetiškai pakomentuoti po rungtynių kodėl pralaimėjo, ne vien kad lenta pralaimėjo, ar neužsidengė, nu.
HM.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 18:13
klimbingupthewalls
na va kaip viskas pavasarėja. ledai tirpsta, rašykai sąmoningėja, susivokia, keičiasi. vien ši diskusija ko verta.

o dar kažkas stebisi, kad neprarandu optimizmo :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 17:55
Haldir
Tie portalai būna specifikuoti. Pvz maispeisas - pagrinde skirtas muzikai, kaip kad rašykas - rašymui. Visa kita - tas pats (atmeskim modifikavimą) :) tik  rašykas be to "friends list" ir tiek.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 17:52
Tik dulkės
Švo negalėjo būt dar labiau teisus. Mes visi juk esame bendruomenės dalis ir ta bendruomenė nėra nesuskaičiuojamai milžiniška, kiekvienas gali atnešt į ją dalelę savęs ir taip ją keisti. Būkime nuoširdūs, ne aš tau, tu man, o išreikškim savo mintis. Perskaitę darbą nepagailėkim savo nuomonės. Ir iš ties, ne balai, saulutės, brūkšniukai, pagaliukai, žvaigždutės ar dar koks velnias yra svarbiausia, svarbiausias kiekvieno asmeniškai rašyko indėlis į šią svetainę ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 17:27
Keliu
O aš siūlau nedaryt maispeiso. Jei taip reikia "draugų sąrašo" ir chat'ų - tam yra daugybė kitų portalų...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-02-27 17:08
Haldir
klimb -> tai nebūtinai, kad vien pats matytum kiek "fanų" turi. Smagu būtų, jog visi matytų. Na, grynai kaip myspace. Užeini o ten "Haldir's friends", ir rašo kas online, kas ką naujo parašė ir t.t.
Gal ir daug darbo čia būtų taip padaryt, nežinau. Ir dar visokie copyrightai gerklėj pastrigtų. Bet jei būtų įmanoma - būtų super. Lankomumas padidėtų. Čia juk, kaip ne kaip, pramoginė svetainė :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
1 2 3 4 5 6
[iš viso: 109]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą