Rašyk
Eilės (73334)
Fantastika (2195)
Esė (1496)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Artėjantys renginiai

2009-11-06
Artėjantys renginiai

Įvykiuose“ dabar galite matyti artimiausius renginius. Taip žinosite, kur artimiausiu metu galėsite apsilankyti.

 


 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-01 12:43
Kinomanų Kino Festivalis Kaune

Gruodžio 11 d., penktadienį, 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, salė) kviečia į nemokamą renginį – mėgėjiškų trumpametražių filmų festivalį-konkursą „kinomanai.lt 2010“. Džiugu, kad vilniečių inicijuotas festivalis šįkart vyks Kaune. Organizatoriai teigia, kad šiais metais verta tikėtis žymiai brandesnių filmų. Jau antrą kartą organizuojamo konkurso kūrinių vertinimo kartelė pakelta beveik dvigubai aukščiau. Galima teigti, kad mėgėjai tobulėja ir jų susidomėjimas vaidybiniu kinu kol kas tik auga.
Šis festivalis suteikia galimybę savęs neatradusiam dantų technikui, gydytojui, taksi vairuotojui, vadybininkui ar šiaip eiliniam piliečiui į dienos šviesą „ištraukti“ savo kūrybą, būti įvertintam, susilaukti kritikos. Pasak kinomanų, iš mėgėjiškos kinematografijos tikrai neužsidirbsi pinigų, todėl didžiausias pasiekimas – kai tavo filmą pastebi, apie jį kalba. Tai fantazijos nestokojantys entuziastai, filmo kūrimui aukojantys savo santaupas, laisvalaikį, suburiantys aktorius, kompozitorius, operatorius, dažnai sutinkančius dirbti tiesiog „iš idėjos“. Tokia kūrybiška atvira atmosfera, kūryba dėl tobulėjimo, negalvojant apie finansinę naudą ar įsipareigojimus rėmėjams, suteikia laisvę realizuoti bet kokią idėją (meilės istoriją, kriminalinę dramą, nebylią komediją, egzistencinį vaidinimą, eksperimentinį – metaforinį kūrinį). Galbūt dėl to mėgėjiškų filmų festivaliuose dažnai daug kas nustebina.
Šį kartą bus pristatyta 9 filmai. „Tasks“ (rež. Laimis Bartasūnas). Ar tu praradai pasitikėjimą savimi? Daugiau nebežinai, kas esi? Mes padėsime tau atrasti save. Neįmanoma tampa įmanoma.
"Taking Photos" (rež. Arūnas Eimulis). Trumpas filmas „Gimtadienio nuotraukos“ atsako į klausimą, kodėl fotografuojant mes dažnai apsimetam, jog esame laimingi.
„Sapnas“ – (MG video – rež. Gintas Mickaitis, operatorius Eugenijus Naikelis). Tai nebyli mini komedija. Filmukas tarsi nukelia į sovietmečio kolūkio „Storoji varpa“ ataskaitinį susirinkimą...
„Blackout“ (rež. Ilja Kurliančik). Vaidybinė komedija.
"White Gold" – (rež. Jason O‘Connor). Ką daryti, jeigu jūs bandote pastoti, bet jums nesiseka? Ką daryti, jei jūs norite dirbtinio apvaisinimo, bet neturite pinigų? Ką daryti, jei jūs norite įsivaikinti, bet jums nesuteikiama tokia teisė? Ar yra nors mažiausia viltis kada nors turėti vaiką...?
„Mano geriausia draugė“ (rež. Danas Kučinskas). Tai filmas apie draugystę ir meilę.
„Vienatvė“ (rež. Liudas Andrikis, Edmundas Lukminas). Metaforinis eksperimentinis filmas apie žmogaus vienatvę.
„Talk For 2“ (rež. Tatjana Tišina). Psichiatrijos ligoninė, pokalbis su gydytoju, jums šizofrenijos diagnozė. Pabundat? Vadinasi, tai tebuvo sapnas. Bet jei į kambarį įeitų kitas jūsų „aš“ ?...
"Kontrabanda"  (rež. Vytautas Pauliukevičius). Mindė ir Ženia – du pacanėliai, kuriems laaabai reikia "babkių". Pasiskolinę iš mafijos nemenką sumelę, jie ją iškart išleidžia kontrabandinėms prekėms, kurios turėtų atsipirkti dešimteriopai. Kokia tai prekė ir kaip viskas baigiasi, sužinosite pažiūrėję filmą „Kontrabanda“.
Žiūrovai taip pat galės pabendrauti su filmų kūrėjais, išgirsti kino kritikų atsiliepimus apie filmus, sužinoti festivalio-konkurso nugalėtojus bei stebėti apdovanojimų ceremoniją. Festivalį remia: „Sony“, „Kauno diena“, „Unolita“, „HannuPro“, „KobraTV“, „Gaudeamus“, „15min“ , “Savas”.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą