Rašyk
Eilės (80598)
Fantastika (2471)
Esė (1641)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







      Nerūdijantis dievas yra mano riteris,
kitaip nei metalo laužas –
kiaušinienė ant skydo, kumpis ant ieties.
    Iš puodų ir samčių šarvus sukniedijau –
kalno šešėlis bemaž kalnu tapo –
dirsčioja damos ir vaipos valetai.
    Drąsos, asilėli, drąsos, luošas pegase,
apvaizda lyg chirurgas
riterio galvą, raguotą stebuklais, sergsti.
      Kai meilė atveržia kryžkelės mazgą –
koja balnakilpėj, rūkas rankovėj sušyla,
širdis risčia dulsinėjomis dūstanti.
Šiandien josim medžioti malūnų, o Sančo,
galąskis vaizduotę, – šaukia.
Dėl manęs kad ir šviesoforų –
                              vis viena šunkeliais.
  Bet nedūžtantis dievas yra mano riteris,
kitaip nei velykiniai – pusryčiams vėl
    kiaušinienė su kumpiu ir žygdarbis.
2005-02-10 00:24
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 34 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 17:08
neegzistuojantis
dar ir klaidą sugebėjau įvelt visgi turėtų būti kiaušinienės
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 17:06
neegzistuojantis
Gal galėčiau užsisakyti kiašinienės ant skydo? Atvežimo išlaidas padengsiu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-21 20:02
Vannille
O vėjau turėtų dėti į vadovėlius. Ir taip ir sakyti, čia yra vėjau, čia yra gėris.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-18 20:51
majakas_
turiu pasakyti kad  puikiai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-15 09:32
Juskune
tamsta turbūt i klasikus taikai?:)
visko gali būti...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-12 14:43
Ievų Pūga
"kiaušinienė ant skydo" ;-)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-12 13:53
Anarinya
Turiu pasakyti sauni improvizacijos/interpretacijos forma. Bravo, man patiko:o)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-11 20:04
Irna Labokė
Patinka, bet...

Kai meilė atveržia kryžkelės mazgą –
koja balnakilpėj, rūkas rankovėj sušyla,
širdis risčia dulsinėjomis dūstanti.'

ar negeriau, jei būtų: 'širdis risčia dulsinėjomis dūsta.' ?  Nes kitaip sakinys tarsi nepabaigtas, tarsi širdis, epitetu apdovanota, nieko nedaro daugiau....?  arba  po dūstanti nereikia taško, geriau brūkšnelis, tuomet suprasčiau, kad  širdis (tą ir tą sakydama) dūstanti šaukia. Bet ir tai nelabai gerai - tuomet reikėtų: dusdama  (ji, širdis) šaukia...

Prie tokių dalykų esu įpratusi kabinėtis (tai mano tiesioginis darbas). ..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 23:46
vajėtau
aha, akurat :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 23:26
maksas
aha, reiškia nėra nei riterio, nei kiaušinienės, nei metalo laužo, o tik, švelniai tariant, keistoka dievo traktuotė?:p
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 22:09
vajėtau
maksai, koks dar riteris, kokia kiaušinienė? va, slaptinga puikiai suprato, kad čia apie dievą.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 21:49
Žiauberinė Jaukė
Man patinka eiliai, kur nagrinėjama Dievo problema, kur yra ironijos, komiškumo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 21:10
maksas
'kitaip nei metalo laužas' čia apie riterį ar apie kiaušinienę?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 19:54
Raa
Raa
išpildymas iki paskutinio kąsnio.5.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 19:46
Majestas1
ar tik ne ironija? (5)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 19:14
makalojus
tarp įmantrumo ir gracijos, ir pirmojo kiek per dosniai atseikėta. Kitaip sakant, kiaušinienė ir prieskoniai skanūs atskirai paėmus, o patiektam eiliui, kaip visumoj, tenka labai intensyviai kramtyti, kad susigaudytum koks gi čia skonis.;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 18:41
kukaracia
labai geras, ir, kad pabaigoje nedūžtantis dievas - puiku:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 17:37
NEgyva BĖDA_masTolikas
boojaka tiesiai į taikinį ir laaaaabai gražiai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 15:12
Gucė
kalno šešėlis bemaž kalnu tapo...pusryčiams vėl - kiaušinienė su kumpiu ir žygdarbis

nė pridėsi, nė atimsi. puikiai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-10 14:42
Agnieszka
Eina šikt - daug komplimentų - pavarėt,..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
1 2
[iš viso: 21]
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą