2004-09-02 17:15
subtilu ir labai kokybiška. 4.
2004-09-02 17:02
Tavo namai.
Aš kiauras stoviu jau po laiko
Ir netušti balsai balkonu leidžiasi į vidų,
O tas, kuris paliko tas nepametė pamiršo,
Vitrinoje šalia sugrižo laikas
2004-09-02 16:02
puiku, Anastasija - imu šį :)
2004-09-02 15:51
Turbo. Šakės, rimtai geras. Tas sklandus ritmas... Kai kurios eilutės išvis genialios.
5 be abejonių