Rašyk
Eilės (80598)
Fantastika (2471)
Esė (1641)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Mūsų astrologinis zoo nesutampa
Dorogoj moj Andžėj
Rankose spaudžiu Mėnulio akmenį
Ir jis preciziškai išvalgo jautrumą

Laikraščiuose atrandu fobijų
  išrikiuoju ir glostau
  ooooooooooo
o o  o    oooooooo
taip ranka slysta ju garbanų kaimene
NEAUK
  NE AUK
LIK NEūžAUGA  *2


Miela mano Baimės kariauna,
man Andžėj'us
atveš mumijaus ir ugnies
tada-
NEliks jūsų

Veidrodžiai-
(pamirsau papasakot apie krištolinį jų dumblą
ir kad kartais jame maudaus)
virs jarubėmis
ir kurtiniais
Kuriuos rituališkai skersim
Silezijoj braižysime penklines
o iš serbentų versime marionetes
(gal dar kurpsim batus silfidėms)
N O R S---
nelabai įsivaizduoju
kokią prasmę turi bet koks
  Veiksmas
JUK
mūsų astrologinis zoo nesutampa,
    Andžėj, (DorogojMoj).
2004-03-14 16:38
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 24 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-15 07:28
Black_rose
hm..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-14 23:49
Benigna
labai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-14 23:04
DJ
DJ
:) dorogaja moja -horosho napisala ochenj:)!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-14 20:50
Erja
Pranešu, kad sugavau. Pagal save ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-14 17:40
last action hero
oo, liuks. tas "dorogoj" šyptelt privertė, nuoširdus toks :))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-14 17:33
olaura
mane sužavėjo...:)geras būdas iaiškint žmogui, kodėl tu negali būt su juo... ir beveik neskausminga:)))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-14 17:00
kambariai
viskas l.paprasta- jokiu cia saradu. tiesiog aiskinu Andzejuj, kad musu zooo-diakai nesutampa,todel buvimas drauge neturi perspektyvos :) tai kam ta Silezija,atiprasant,penklines? Niekam- nera prasmes:) stai ir viskas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-14 16:53
Erja
Mda.. Yr gražių pasakymų, bet mintis "slypi kažkur anapus". Kai sugausiu ją, pranešiu ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-14 16:50
Opiate
Nieko nesupratau. Todel nebalsuosiu :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą