Sėdi kažkoks vyras
matau aš jį iš tolo
neįžiūriu veido
tik girdžiu
“Ne taip eini”
jis šaukia garsiai
apsidairau aplink
nieko nėra - man šaukia
“Ne taip kojas dedi”
nuaidi vėl balsas
pažiūriu į jį
senis su lazda sėdi
Prisišokęs, matyt
dabar belieka tik
šaukti, burbėti
ant manęs, dar paeinančio.


nemyliu
