laba diena Kotryna,
kaip gyveni
ar malkos jau sausos
ar šunims kačių mėsos pakanka
ar sviestas krenta į kišenes
ar iš kišenių?
viena ausimi girdėjau
kad į Piktagalį buvo atėjęs pavasaris
man bežiūrint į šitą pagonių žemę
(Lietuvos kryptimi)
pakaušin pūtė Šiaurys
tad nepatikėjau
bet mačiau
gervės lėkė lyg akis pametusios
kas su tai paukščiais darosi?
keistybes anąkart kalbėjai...
gulbės jau parskridusios
po purvynus su šernais irstosi
tavo užšifruotą pranešimą
savaip perpratau
bus bulvių metai
bet laužuos nebus kam kepti
raganų laikai baigėsi
Kėdainiuos ir Kaune tiltai griūva
atatatyti nebus kam
aplinkui chaosas
nežinia kas darosi!
kaip visuomet nuoširdžiai
tau rašo Arčibaldas


gogo

















