Rašyk
Eilės (77867)
Fantastika (2280)
Esė (1536)
Proza (10860)
Vaikams (2678)
Slam (67)
English (1204)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 8 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterJis yra greitesnis už iššautą kulką. Jis yra galingesnis už lokomotyvą. Jis vienu šuoliu gali peršokti dangoraižius. Kodėl jis negali susirasti merginos?
Būdamas trisdešimt vienerių subrendusio amžiaus (*Supermenas pirmą kartą pasirodė Veiksmo Komiksuose, birželio 1938m. *), Kal-Elas (dar žinomas kaip Supermenas, dar žinomas kaip Klarkas Kentas) yra vis dar neištekėjęs. Beveik užtikrintai jis vis dar yra skaistus. Tai rimtas reikalas. Visos rūšies likimas kabo ant plauko!
O ne vedęs Supermenas yra mobilus Supermenas. Todėl spekuliuojama, kad dėl to kalti Plieninio Žmogaus nuotykių metraštininkai. Bet kartūnistai nėra kalti.
Supermeno taip pat neriboja fizinės ar psichologinės problemos.
Žinoma, vargšas vaikinas nėra sveiko proto. Kaip jis galėtų būti? Jis yra našlaitis, pabėgėlis ir ateivis. Jo gimtoji žemė nebeegzistuoja, išskyrus gigatonus ir gigatonus pavojingų, gražiai atrodančių akmenų.
Kaip vaikui ir jaunuoliui, Kal-Elui turbūt buvo sunku rasti adekvačią tėvišką figūrą. Koks žmogus galėtų kontroliuoti jo antisocialų elgesį? Koks žmogus drįstų nubausti jį? Jo aktualus, itin socialus elgesys šiuo periodu indikuoja nežmogišką savikontrolę.
Ar kas nors stebėtųsi, jeigu Supermenas laipsniškai nugrimztų į šizofreniją? Atsiplėšęs tarp savo žmogiško ir kriptoniečio identiteto, jis pasirinko abu, aiškiai atskirdamas savo pasidalyjusias asmenybes. Psichotiška desperacija matoma jo „paslėpto identiteto“ gynybos mechanizme.
Bet Supermeno seksualinės problemos yra grynai fiziologinės, ir labai tikros. Šio straipsnio tikslas yra parodyti kelis medicininius liapsusus, būnant kriptoniečiu tarp žmonių, ir pasiūlyti galimus sprendimus. Kriptonietis humanoidas privalo neišnykti, kaip pterodaktilis ar karvelis keleivis.

I
Kas jaudina kriptonietį?
Supermenas yra ateivis, padaras iš kitos planetos. Jo žmogiškasis kūnas yra neabejotinai paralelinės evoliucijos rezultatas, kaip Australijos sterbliniai primena savo žinduoliškus dublikatus. Specifinė ekologijos niša reikalauja tam tikros formos, tam tikro dydžio, tam tikrų gebėjimų, tam tikrų mitybos įpročių.
Bet neapsigaukite dėl išvaizdos. Supermenas nėra homo sapiens giminaitis. Kas sujaudina Kal-Elo poravimosi instinktą? Ar kriptoniečių moterys duodavo tam tikrą poravimosi ženklą tam tikru metų laiku? Kad ir kas tai buvo, Loisa Lein jo neturėjo. Mes galime spekuliuoti, kad ji neskaniai kvepia, labiau kaip žemiška beždžionė, negu kriptoniečių moteris. Poravimąsis tarp Supermeno ir Loisos jaustųsi kaip sodomija – ką patvirtintų bažnyčios bendras įstatymas.

II
Tarkime, kad įvyksta poravimąsis tarp Supermeno ir moters, patogumo tikslais, pavadintos LL.
Arba Supermenas yra visiškas šizo ir mano esąs Klarkas Kentas, arba jis žino, ką daro, bet jam tai nerūpi. Trisdešimt vieneri metai yra ilgas laiko tarpas. Supermenui jis netgi buvo ilgesnis. Jis turi rentgeno regėjimą; jis tiksliai žino, ko netenka. (*Vienas neturėtų laikyti Supermeno vojeristu. Biologinis gebėjimas privalo būti naudojamas. Būdamas vaikas Supermenas galbūt nežinojo, kad materija turėjo paviršių, kol neišmoko nuslopinti savo rentgeno regėjimą. Jeigu milijonai žmonių nešioja rūbus be metalo rūbuose, tai vargiai yra Supermeno kaltė. *)
Problema tokia. Encefalogramos, padarytos, kai vyrai ir moterys mylisi, rodo, kad orgazmas primena “malonų epileptikų priepuolį”. Vienas praranda savo raumenų kontrolę.
Supermenas yra palikęs savo pirštų antspaudus pliene ir sutvirtintame betone, netyčiom. Ką jis padarytų moteriai savo rankose, kai apimtų toks epileptinis drebulys?

III
Įsivaizduokime tarp vyro ir moters esantį varomąjį instinką, monomaniakišką poreikį pasiekti didesnį ir didesnį prasiskverbimą. Atminkime taip pat tai, kad turime reikalą su kriptoniečio raumenimis.
Supermenas, tiesiogine prasme, sumaltų į miltus LL kūną savo rankose, tuo pačiu metu perplėšdamas ją pusiau nuo tarpkojo iki krūtinkaulio, išmėsinėdamas ją kaip upėtakį.

IV
Galimai, jis išsprogdintų jos galvą.
Sėklos ejakuliacija yra visiškai nesavanoriška vyriškos lyties žmoguje, kaip ir kitose žemiškose būtybėse. Būtų neprotinga manyti kitaip kriptoniečio atžvilgiu. (*Vienas gali įsivaizduoti, kad Kentų namai Smalvilyje buvo išnarstyti kulkomis Superberniuko brendimo metu. *)
Galime padaryti išvadą, kad normalus seksualinis aktas yra neįmanomas tarp LL ir Supermeno. Dirbtinis apvaisinimas galėtų duoti mums geresnių rezultatų.

V
Pirma, mums reikia surinkti sėklą. Globulinai atsiras viršgarsiniu greičiu. Supermenas pirmiausiai privalo ejakuliuoti, po to františkai skristi paskui substanciją, kad ją pagautų ir uždarytų bandomajame indelyje. Padarykime prielaidą, kad jis yra mėnulyje, dėl privatumo ir tam, kad sėkla nesprogtų į garą, palietusi orą tokiais greičiais. Jis gali pagauti sėklą, savaime suprantama, prieš jai išnykstant vakuume. Jis yra greistesnis nei iššauta kulka.
Bet ar gali jis išsaugoti ją?
Visos žinomos kriptonietiškos gyvybės formos turi supergalių. Tas pats turėtų būti tiesa dėl gyvos kriptoniečio spermos. Mes galime sveiku protu teigti, kad kriptoniečio sperma yra pažeidžiama tik bado ir žaliojo kriptonito, kad ji gali vienodai lengvai keliauti per vandenį, orą, vakuumą, stiklą, plytą, verdantį plieną, kietą plieną, skystą helį ar žvaigždės šerdį; ir kad ji gali pasiekti viršgarsinį greitį.
Koks bandomasis indelis išlaikys tokius monstriukus?
Kriptoniečio sperma ir jos neįprastos galios suteiks mums daugiau problemų. Akimirkai tarkime (nes privalome), kad ji privalo likti sėkla skystyje, kuris lieka nejudėdamas stikliniame indelyje. Taip Supermenas ir LL gali atlikti dirbtinį apvaisinimą.
Bent jau užaugs nauja kriptoniečių karta.
Bet nejaugi?

VI
Prinokęs, bet nevaisingas, kiaušinis palieka LL kiaušidę, ir pradeda savo kelionę žemyn Falopiniu vamzdeliu.
Kiek vėliau, dešimtys milijonų spermatozoidų, paleistų iš bandymo mėgintuvėlio, pradeda savo kelionę viršun LL Falopiniu vamzdeliu.
Stebuklinga akimirka artėja…
Ar žmogiškoji patelė gali susiporuoti su kriptoniečiu? Ar mūsų genetinis kodas išvis yra tas pats? Iš pažiūros, LL galėtų lengviau susiporuoti su kukurūzo grūdu, negu su Kal-Elu. Bet sutapimas nutinka. Jeigu genai atitinka…
Vienas spermatozoidas atvyksta greičiau už kitus. Jis prasiskverbia į kiaušinį, suformuoja gumbą ant jo paviršiaus, dabar ląstelė sukietėja, kad neleistų patekti kitiems spermatozoidams. Dabar, apvaisintame kiaušinyje, įvyksta pokyčiai.
Ir dešimt milijonų kriptoniečio spermatozoidų atvyksta šiek tiek per vėlai.
Jeigu tai būtų žmogiškoji sperma, jos lauktų nusivylimas. Bet šie maži akli padariukai yra galingesni už lokomotyvą. Sukietėjusi ląstelės siena jų nusustabdys. Jie *visi* prasiskverbs į kiaušinį, visiškai jį sunaikindami mikroskopinės orgijos grupiniame išžaginime. Tiek dėl dirbtinio apvaisinimo.
Bet LL problemos dar tik prasideda.

VII
Jos kūne vis dar yra dešimtys tūkstančių susierzinusių kriptonietiškų spermatozoidų. Vienintelis kiaušinis darbar yra per daug difuzinis, kad būtų taikinys. Spermatozoidai išsisklaido.
Jie išsisklaido, nepaisydami nieko, kas yra jų kelyje. Jie palieka vingiuotus kanalus, mikroskopiškai mažus. Dabar jau visi rado kelią į atvirą orą.
Tai palieka LL su keliais milijonais skylučių, kurios visos veda giliai į jos pilvo ertmę. Daugelis griovelių susikryžiuos su vienu ar daugiau žarnyno kilpų.
Peritonitas yra neišvengiamas. LL beviltiškai suserga.
Tuo tarpu, dešimtys milijonų spermatozoidų skraidžioja ore virš Metropolio.

VIII
Tai daug rimčiau, negu atrodo.
Tarkime: šie spermatozoidai yra virtualiai nesunaikinami. Per porą dienų ar savaičių jie mirs iš alkio. Tuo tarpu, jų negalima paveikti karščiu, šalčiu, vakuumu, toksinais, ar bet kuo kitu, nebent žaliuoju kriptonitu. (*Ir kitomis kriptonito formomis. Pavyzdžiui, egzistuoja gabalas raudonojo kriptonito, kuris padaro kriptoniečius milžinais. Įsivaizduokite dešimtis milijonų slieko dydžio spermatozoidų, susispietusių ant Metropolio paplūdimio, šokančių į vandenį, siekiančių apvaisinti paplūdimo bangas… bet aš nutolau nuo temos. *) Štai jie, maži, bet pavojingi; kadangi kiekvienas turi supernormalių galių.
Metropolis sudrebinamas garso sprogimais. „Kirmgraužos“, išdegintos meteorinio karščio, magiškai išdygsta visuose dalykuose: stiklo plokštėje, mūruose, antikvarinėje keramikoje, elektriniuose maišytuvuose, medyje, naminiuose gyvūnuose, ir piliečiuose. Kai kurie spermatozoidai pasieks šviesos greitį. Metropolio naktis atgis siaurų, klaikių mėlynų Čerenkovo radiacijos linijų tinkle.
Ir moterys, kurių Supermenas niekada nėra matęs, atranda save delikačioje būklėje. Tarkime: LL netaps nėščia, nes tiesiog egzistuoja per daug tų aklų, beprotiškų žvėriukų. Tačiau kai bet kada vienas spermatozoidas pasiekia neapvaisintą žmogišką kiaušinį savo paniškame bėgime, jis puola.
Kaip arti yra pakankamai arti? Porą centimetrų? Ar spermatozoidus traukia cheminiai atributai? Labai tikėtina. Metropolis turėjo milijoninę populiaciją, o kriptoniečio sperma galėtų keliauti ilgą ir sunkų kelią, milijardus kilometrų, kol pasiduos ir numirs.
Keletas tūkstančių pašventintų atvejų neatrodo tikėtina. (*Jeigu paauglys Superberniukas žaidžia su savimi, turime tą pačią problemą virš Smalvilio. *)
Sektų keli tūkstančiai teismo ieškinių. Problema ne tame, kad Supermenas negalėtų sumokėti. Egzistuoja triukas, kai išspaudi iš anglies gabalo jos alotropinę deimanto formą…

IX
Viršuje pateikta analizė duoda mums dalį atsakymo. Mūsų dirbtinio apvaisinimo eksperimente, turime panaudoti vieną spermatozoidą. Tai nesukelia sunkumų. Supermenas gali panaudoti savo mikroskopinį regėjimą ir mažą pincetą, kad išpeštų spermatozoidą iš masės.

X
Nekantraudamas vienatinis spermatozoidas prasibrauna pro LL pilvo ertmę viršgarsiniu greičiu, sukeldamas chaosą. Ar yra būdas jį sulėtinti?
Yra. Mes galime jį paveikti auksiniu kriptonitu.
Auksinis kriptonitas, mes pamename, atima iš kriptoniečio visas jo supernormalias galias, visam laikui. Jeigu paveiktume patį Supermeną auksiniu kriptonitu, mes išspręstume visas jo seksualines problemas, bet jis amžiams taptų Klarku Kentu. Mes galime laikyti šį eksperimentą kažkiek per drąstišku.
Bet mes galime paveikti sėklos skystį bandomajame indelyje auksiniu kriptonitu, tuomet panaudoti standartinio apvaisinimo technikas.
Bet kuriuo atveju, mes galime padaryti LL nėščią, jos nenužudydami. Ar mes jau išlindome iš miško?

XI
Nors paveiktas auksinio kriptonito, spermatozoidas vis tiek turi kriptoniečio genus. Jeigu jie yra recesyvūs, tuomet LL nešioja besivystantį žmogišką embrioną. Daugiau nebus jokių Supermenų; bet bent jau mums nereikia nerimauti dėl motinos sveikatos.
Bet jeigu kai kurie ar visi kriptoniečio genai yra dominuojantys...
Ar kūdikis gali naudoti savo rentgeno regėjimą prieš gimimą? Galiausiai, su tokia galia jis galėtų tikriausiai matyti pro savo paties užmerktus akies vokus. Tai paliktų LL sterilia. Jeigu vaikis imtų naudoti savo karščio regėjimą, reikalai dar labiau pablogėtų.
Bet jam pradėjus spardytis, viskas būtų baigta. Jis išspirtų save į atvirą orą, užmušdamas save ir savo motiną.

XII
Ar yra išeitis?
Jų kelios. Kiekviena turi trūkumų.
Mes galime priversti LL dėvėti kriptonito (*Mūsų tikslams, tarkime, kad visos kriptonito formos yra prieinamos nelimituojamu kiekiu. Buvo nustatyta, iš gąsdinančio tonažo kriptonito, nukritusio į Žemę po Kriptono sprogimo, kad planeta galėjo sverti daugiau, negu visa Saulės sistema. Be abejonės, “planeta” Kriptonas buvo vėstanti juodoji nykštukinė žvaigždė, viena iš binarinės poros, kita žvaigždė esanti raudonoji gigantė. *) diržą aplink jos taliją. Bet per mažai kriptonito leistų vaikui ją sužaloti, kol per daug gali sužaloti arba nužudyti vaiką.
Vidutiniški kiekiai gali reikšti abu! Ir nėra saugaus būdo eksperimentuoti. Geresnis sprendimas yra rasti surogatinę motiną.
Mes dar neaptarėme Supermerginos egzistencijos. (*Ji negali poruotis su Supermenu, nes ji yra jo pirmos eilės pussesėrė. Ir tik chamas galvotų kitaip. *)
Ji galėtų saugiai išnešioti vaiką. Bet Supermergina turi slaptą tapatybę, o jos slapta tapatybė nėra ištekėjusi, kaip ir pati Supermergina. Jeigu ji pasirodytų nėščia, ją tikriausiai išmestų iš mokyklos. Geresnis sprendimas būtų implantuoti augantį embrioną į patį Supermeną. Egzistuoja vieta vyro pilvo ertmėje, kur embrionas galėtų gauti adekvatų maitinimą, augdamas kaip parazitas, iš kur jis nekeltų grėsmės aplinkiniams organams. Tariamai, Klarkas Kentas gali pasiimti apmokamų atostogų lengviau, negu Supermerginos alter ego.
Atėjus laikui, vaikas galėtų būti pašalintas Cezario pjūviu. Jį reikėtų pašalinti gana anksti, bet nebūtų problemų, jeigu vaikas būtų aprūpintas maistu inkubatoriuje. Aš palieku problemą, kaip įpjauti Supermeno nepažeidžiamą odą, atidžiam skaitytojui.
Galva neišneša, įsivaizduojant nėščią Supermeną, skriejantį Metropolio dangumi. Betmenas atsisakytų viešai rodytis su juo, o kalėjimuose sklistų keisti nauji juokeliai... bet kriptoniečių rasė pagaliau būtų saugi.
2022-09-06 23:53
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2022-09-24 13:19
zmogus_du
Nepritariu Kormilecaitei, tai yra ne "tekstas", bet kūryba, gali būti apsakymas, apysaka arba net romanas, tingisi skaityti, taip ir sakyk. Arba elementariai nepatinka iš pirmo žvilgsnio. Priviso dejuotojų dėl per ilgo. Keista, moterys priekaištauja dažniausiai dėl per trumpo. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-09-22 13:38
zmogus_du
kosmospermatozoologija, matos, kad autorius apsišvitinęs ta tema, bet daugiau nieka gera dėlei savįs neradau. Nejaugi tai eseistika. Sakyčiau spermofantastika.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-09-18 09:27
neberijus
Pritariu Kormilecaitei. 5
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-09-07 12:48
Kormilecaitė
Geras čia. Pavydėtina fantazija, pagrįsta gana logiškomis išvadomis ir žiniomis. Pilna tokio ne balto humoro ur sarkazmo. Patiko. Tik gal kiek ilgokas tekstas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą