Rašyk
Eilės (77853)
Fantastika (2280)
Esė (1536)
Proza (10855)
Vaikams (2678)
Slam (67)
English (1203)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterVisiems rasyk. lt iškrypėliams, sergantiems LPL

Grožis yra žiūrinčiojo akyse. Meilė yra akla. Vieno žmogaus deivė yra kito --- žmogėdra. Kiekvienas žmogus kažkam patinka seksualiai, antraip daugelio iš mūsų čia nebūtų... Platybės! Jūs sakote, kad grožis yra santykinis, bet galbūt turėtumėte būti atsargūs. Galbūt Jūs tikrai negalvojate apie savo žodžių pasekmes. Grožis yra reliatyvus --- tiesa! Ar suprantate, kad, jei tai tiesa, tai tikra bedugnė? Grožis yra reliatyvus, bet ar jis gali būti toks reliatyvus, kad kai kurie iš mūsų pasineria iki pat dugno ir galiausiai atrodo, kad bjaurumas atrodo patrauklus?

Aš Jums papasakosiu apie sistemingą savo lytinio potraukio pasikeitimą, --- tiksliau, apie tai, ką aš išmokau dėl šio pasikeitimo. Nebandykite šio eksperimento namuose.

Kaip ir bet kuris kitas, aš natūraliai norėjau grožio --- charizmos --- žavesio --- patrauklumo ir apžavų, paversto kūnu. Aš gyvenau kultūroje, kuri kaltinama lėtu supermodelių, grožio karalienių, žvaigždžių ir viršelio merginų garbinimu --- ir man tai patiko. Maniau, kad tai nustato rafinuotumo standartą, pagal kurį kiekvienas elgtųsi teisingai. Pačiose kasdieniškiausiose lūpų dažų ir akių šešėlių reklamose su grynai baltais fonais ir tiksliais egzotiškų atspalvių paveikslėliais įžvelgiau moralinę vertę --- pamoką --- skatinimą siekti tobulumo ir perfekcijos. Maniau, kad paviršutiniškas pasirodymų pasaulis buvo požeminio pastangų ir veržlumo pasaulio rezultatas. Grožis buvo susijęs ne tik su žmogumi, kuris jį matė, bet ir su tuo, kuris jį sukūrė.

Todėl asmeniškai labai didžiavausi savo išvaizda. Palaikiau formą. Lankiausi sporto salėje. Ypač plaukiodavau, nes maniau, kad būti lanksčiam yra patraukliau, nei veržtis kaip sunkiaatlečiui. Reguliariai lankiausi pas mitybos specialistą, kirpėją ir masažistę. Rengiausi taip, kaip buvo madinga, tačiau taip pat ir klasiška. Vengiau prašmatnumo ir kasdienių drabužių, ir rinkausi geriau pasiūtus, gana brangius kostiumus. Buvau --- pripažįstu, gana karštakošiškas --- žmogus, mėgstantis miestą, jeigu ne tiesiog biurgeris.

Aš turėjau savo būdą su moterimis. Nereikėjo skambinti gražiai giminaitei, mano draugėms dalyvaujant. Bet kuris vyras būtų niūriai sutikęs, kad mano moterys --- žavios. Bet leiskite man pasakyti Jums mažą paslaptį. Vyras vedė gražiausią moterį pasaulyje? Ji jam nuobodi. Nuo-bo-di --- nuobodi. Jis apgaudinėja ją su kekšėmis. Jis eina už jos nugaros su priešoperaciniais transseksualais. Kodėl? Yra taip, kaip sakė garsus chuliganas: vestuvių naktį Las Vegase jis paprašė vieno iš savo prižiūrėtojų padovanoti jam kekšytę. Hastleris nustebo. “Kekšytę? Bet kodėl? Tai jūsų vestuvių naktis! Viršuje tavęs laukia viena gražiausių moterų pasaulyje! ” Chuliganas pažvelgė į savo prižiūrėtoją. “Taip, ” pasakė jis, “bet ji --- mano žmona. ”

Pagaunat? Tam tikru momentu įsigali Mažėjančių Smūgių Dėsnis. Išeini su aktore ir, tuomet, nori modelio. Išeini su modeliu, tuomet, nori supermodelio. Išeini su super modeliu --- o ko, tuomet, nori? Super-dupermodelio? Nepasisekė! Kai glaudžiai bendrauji su gražiausia pasaulio moterimi, niekur eiti, kaip tik žemyn --- žemyn, žemyn, žemyn --- į santykinių gražuolių bedugnę. Pirmiausia iš supermodelio grįžti prie modelio, o gal prie paprastos ekrano karalienės. Tuomet, pasineri ir toliau neri --- sporto varžybų šokėja. Kirpėja. Padavėja. Moteris-statybininkė.

Bet kur dugnas?

Tuo metu, kai pavargstu nuo statybininkės, kurios kūnas panašus į bulterjero, imu suprasti kai ką labai fundamentalaus apie libido. Kai bandai pranokti save, veikia Mažėjančių Smūgių Dėsnis --- nori daugiau, geriau, greičiau. Ir vis dėlto esi išsekęs --- nuvargęs --- nusilpęs --- neištikimas. Ir atvirkščiai, kai žaidi Mažėjančių Smūgių Dėsnį atbulomis --- kai nustoji bandyti įveikti paskutinį smūgį ir savo noru apsisuki, kai baigi ant apatinių jaudulio dėmėmis --- nutinka kažkas labai netikėto. Klausyk. Jautiesi stipresnis --- geresnis --- tvirtesnis. Įsivaizduok! Lytinis potraukis yra raumuo: jis stiprėja dėl pakartotino pasipriešinimo. O kas libido yra pasipriešinimas? Bjaurumas.

Draugai, be jokios abejonės, buvo šokiruoti pamatę, kad po statybininkės aš perėjau prie storulės --- turiu omenyje, labai putlutės. Jie matė mane su plonu maratonininko kūnu ir stebėjosi, kuo aš žavėjausi šia nuostabia riebuiliuke su plius dydžio kelnaitėmis. Jūs, be jokios abejonės, dabar žinote --- aiškiai matote, ką jie sunkiai galėjo nuspėti. Mano nutukusi odaliska buvo mano libido instruktorė. Ji privertė pakelti pasibjaurėjimo štangą ir paleisti atstūmimo bėgimo takelį. Ji privertė prakaituoti mano siaurą estetiką ir grūdino plieną erotiniams susitikimams su vis didesniu šlykščių troškimų spektru.

Kitas buvo deformuotas žmogus --- amputuotas žmogus, o po jo --- šuva. Zoofiliškai, jaučiausi taip, lyg priartėjau prie giminaičių gražuolių kopėčių apatinio laiptelio. Buvau pasiruošęs žengti paskutinį žingsnį --- žemyn --- į Karalystę, taip nutolusią nuo normalaus žmogaus jautrumo, kad, priešingai nei svetimavimas, homoseksualumas ir gyvuliškumas, tai net nebuvo uždrausta Biblijoje. Kas būtų pagalvojęs uždrausti poelgį --- iškrypimą --- kuris jau atrodė toks atgrasus? Net tai man išliko atstumiama --- ir vis dėlto būtent to aš ir siekiau: kažko, kas padėtų pasipriešinti mano vis stiprėjančiam libido.

Tai negali būti kažkas, kas per daug primena įprastą gyvenimą. Tai turėjo būti visiškai savaimiška, be apsimetinėjimo ar kompromiso gestų, dėl natūralių vyrų libido polinkių. Tai negalėjo būti tik miegančios gražuolės simuliacija: Džuljeta savo kape su jaunystės skaistalais, vis dar maskuojančiais mirtinų nuodų poveikį. Man reikėjo kažko --- susirgimo. Kažko ne tik mirusio, bet taip labai mirusio, kad jo negalima supainioti su niekuo kitu.

O ar žinai, ką aš atradau? Rigor mortis, blyškumas, puvimas --- tai taip pat gali būti išskirtinių pojūčių šaltiniai. Kūno minkštimas --- ar sakysime, pernokimas --- gali būti purus, prigludęs net ir tose vietose, kur anksčiau angos nebuvo. Ir lervos, kad ir kaip siaubingai tai iš pradžių skambėtų --- ir aš suprantu, kad tai skamba siaubingai --- lervos, šliaužiodamos ar slystančios per Jūsų malonumo organą, siunčia kutenantį saldumą per Jūsų nervų sistemą, pavyzdžiui, kaip maži piršteliai ar vibratorius. Bet kur patraukti iš ten? Nekrofilija yra ta vieta, kur grožio reliatyvumas susiduria su riba: mirtimi. Kas gali būti bjauriau? Jūs negalite eiti toliau žemyn, toliau nuo įgimto žmogaus jautrumo. Iš ten galite tik apsisukti ir pradėti kopti atgal grožio maisto grandine, bet, klausykite. Patekę ten, palietę bedugnės dugną, amžinai būsite pasmerkti grožį matyti pro bjaurumo objektyvą. Visą likusį gyvenimą bus neįmanoma pamatyti gražiausios pasaulio moters klitorio, nenusistebint, kiek jis panašus į lervą --- į pavėsio sriubytę, bazilikus neplautus --- ant jos lavono.
2022-07-02 15:07
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2022-09-18 23:05
vakvakas
Priminei Dazai, kuo nesistebiu nes lyg jo aprašymą įkėlei. Bet temos integruot visai nepasistengei ir du trečdaliai teksto, pripažinkim - neturi jokios kitos funkcijos, kaip tik būt filleriu (kai turėtų atspindėt minties progresą). O čia ne romanas, apsakymas, ar gali sau leist būt tokiu nepragmatišku? 3 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-09-09 22:36
Pikselis
fain ***
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-08-08 14:27
languota_ _ _
o kur dugnas --- kai gyvam duobės nėra

3,4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-08-08 07:42
Fabrikantas
Žavesio, grožio ir tt - neoriginalūs princesių norai.
Dujen! 2!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-08-08 07:05
Daktaras Corona
Turbūt aprašomas Erodas. Per užsimėgauta.
3.3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-08-08 05:18
cinikas ir nihilistas
apie sistemingą savo lytinio potraukio pasikeitimą – sistemingo pasikeitimo šiuo atveju negali būti.
Saviprieštara ar lingvistinis nenusakomumas, pačios
pasakykit. Pasikeitimas rodo į savaiminį vyksmą.
Sistema į apgalvotą.
Bet kuriuo atveju amputacijos kelia nerimą.

3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-28 11:46
twentyThree
na taip , ši "sriubytė" pergardinta,
puiki pradžia,
aistros , intelekto samplauka, jei taip galima būtų pasakyti, ir norėjosi tuom baigti, nenuplaukiant i hipertrofuotą fantaziją
4---
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-26 23:01
Pri
Pri
Jums išėjo ne pa-vėsio, bet pu-vėsio sriubytė. :) Rašote puikiai. Bet Jūsų galvoje tokia makalynė. Bet juk čia reikia vertinti raštus. Tai 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-22 13:48
pianissimo
Ambicingas, provokatyvus. Žiūrėjau kinoteatre "Men". Įspūdis panašus. Kažkas suvelia smegenis į vilnos gniutulą. Čia panašiai.

2-
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-20 09:08
Homem Aranha
Įdomus, originalus tekstas. Vietomis bjaurokai skaitosi, bet patiko, kažkaip paveikia..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-18 21:27
Viesulinė
Nuopolio į patį dugną analizė...Dugnas dar ne pabaiga, pramušus jį jau neriama į išgamų asaulį...ir tai svaigina. Jeigu žmogus negali pasitenkinti normalia žmogiška gyvensena ir smegenų veiklą nukreipia į tokias fantazijas.
Viskas neblogai skaitėsi iki nekrofilijos, o pabaiga net nukratė...
3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-16 16:47
lulu________________________________
Baisuokliškas, netausojantis nervų rašinys. 3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-15 09:11
Gegužius
Vyriškai.
Šlykštokai.
Bet skaitosi. Gaila, kad nepritaikyti sąžiningai bazilikai. Bet geriau, nei visai nėra.
3,9
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-14 12:10
Loke1
Man atrodo, jog pats sau stipriai paprieštaravote.
Pradžioje pateikta teorija apie grožį - kaip kiekvienas yra gražus.
Vėliau visgi pateiktas nuvertinimas- ale herojaus nusivažiavimas iki žemumo - t.y. to pačio objekto
sugradavimas pagal negražumą.
Kažkaip taip, va.


Nepatikėjau istorijos realumu, tas gal būtų svarbu, manau, rašy'k'tojui, na, bet visgi
kitas žingsnis - celibatas.
(Na, ir kas gali būti baisiau.):)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-09 19:07
Kaimo japis
Nesupratau.

2,2
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-09 10:47
VB7
VB7
Taip, nebandykite šio eksperimento namuose, bandykite rašyk.lt
Tik pabaiga nekokia. Suprantu jūsų mintį,bet vistiek bjauroka.
4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-08 10:36
Kormilecaitė
Agravuoti - sąmoningai ar nesąmoningai sunkinti,perdėti simptomus, reiškinius
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-08 07:20
gogo
'Kiekvienas žmogus kažkam patinka seksualiai, antraip daugelio iš mūsų čia nebūtų..' - iš ausų iškrapštomi teiginiai demotyvuoja skaitymą

2
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-08 06:52
gogo
agravuotas?!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-07-03 12:21
Kormilecaitė
Ir neapsisprendžiu, kaip vertinti. Vienaip - tekstas įdomus. Toks vyriškas, provokuojantis, gal norėta ir paerzinti. Hiperbolizuotas, gal net agravuotas siužetas, bet visiškai tikroviškas. Taip, visai reali teamatika. Žmogus visko lyg ir persisotinęs, bet laimės, pasitenkinimo tame nėra. Dėl provokacijos, dėl intrigos pasisotinimo subjektu pasirinktas libido, kuris pasiekia kraštutinumą. Bet labai sėkmingai tai gali būti ir nekontroliuojamas pirkimas, vartotojiškumas, net keliavimas, kaip bėgimas nuo savęs. Iškreiptas pasitenkinimas, ta riba, kai jau negrįši.
Bet štai bazilikai su sriubyte neatsiskleidė. Na, taip dirbtinai prikergti. Ant to klitorio/lervos teksto pabaigoj gali būti ir bet kas - ar balandos žiedas, ar žvirblio šūdas - esmė nepakis.
Tad, kaip vertinti?
Rašau 3,5. T.y. 5+2=3,5
Net gaila, kad toks mažas balas. Jei pusiniai balai netinka, tebūnie 4.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą