Rašyk
Eilės (77851)
Fantastika (2280)
Esė (1536)
Proza (10855)
Vaikams (2678)
Slam (67)
English (1203)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 34 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterGal kas nežinote? Korėjiečiai labai mėgsta šunieną. Rusijoje yra buvę atvejų – kur apsigyvendavo korėjiečiai statybininkai – išnykdavo šunys. Aš asmeniškai jų nesmerkiu. Įsivaizduokite, jeigu pas mus Lietuvoje visur bėgiotų dietiški, ne per daug riebūs, niekam nepriklausantys (taip nuo 10 iki 50 kg.) paršiokai. Manyčiau, jie neilgai džiaugtųsi laisve ir gyvenimu? Labai neilgai – ir išnyktų kaip buvusio Vilniaus mero dviračiai.

Turbūt korėjiečiai labai gerbia kiaules, o gal jų neaugina, o gal garbina, kaip indai karves. Manyčiau, kelios tokios korėjiečių migruojančios brigados dabar labai praverstų Lietuvai. Tai su ta intencija aš šiek tiek  ir nukrypau nuo temos, juolab, kad ji labai artimai susijus su mūsuose labai pažįstamu ir naudingu gyvūnu.

Neprisimenu, ar tai per radiją, ar tai per televiziją išgirdau apie kiaulių klonavimą. Korėjiečių mokslininkai į kiaulės kūną persodino žmogaus ląsteles. Sujaudino tiesiog neįsivaizduojamos dabartinio mokslo galimybės. Ilgai negalėjau užmigti, svarstydamas, ką žada žmonijai tokie mokslo atradimai.

Paryčiais užmigau. Visai nenustebau, kai sapne pasirodė jis – geltonasis paršiažmogis,  korėjietiškasis Kriukt – Fungas.

Žinau, jūs degate smalsumu ir man reiks nupasakoti jo išvaizdą. Už žmones nėra gražesnis. Gal kiek už kaimyną, iš kurio buto pastoviai sklinda spirituota smarvė.

Ką papasakojo Kriukt – Fungas? Visų pirma jis pareiškia, jog simpatizuoja Lietuvai. Korėja ir Lietuva labai panašios. Pas mus, kaip ir pas juos, visą laiką malėsi visokie interventai ir okupantai.

Kryžmintis su paršiažmogiais – jeigu norime išlikti Europoje saviti ir nenukentėję – reiks. Anot Kriukt – Fungo, pranašumai yra šie:
–  Kiauliažmogiai nejautrūs politinėms sistemoms. Jiems visiškai nebūtina demokratija. Neturi didelių ambicijų, perdėto savo paties reikšmingumo jausmo, įvairių nepilnavertiškumo kompleksų.

–    Labai neišrankūs maistui. Į šaltį, karštį, stichines nelaimes reaguoja be emocijų. Mirties ir skausmo bijo tik paskutinę akimirką, kai pajaučia peilį širdyje. Kiauliažmogiai, kaip kariai,  nepaprastai drąsūs. Nesuvokia pavojų. Miršta nespėję išsigąsti.

– Seksas  rūpi tik kelis kartus metuose.
– Nesijaudina dėl būsto. Prabanga nereikalinga. Šildyti patalpų beveik nereikia. Labiau mėgsta vaikščioti laisvi ir bėgioti, negu važinėti.

–  Jiems nesvarbu, kokia kalba kriuksėti, bet svetima – nekriuksės. Kitų kriuksėjimo nemėgdžioja. Loti,  pavyzdžiui, nepradeda.

– Ant kitų kiauliažmogių pyksta tik tuo atveju, jeigu jiems iš panosės ištraukiama virta bulvė. Norėdami pavalgyti ar užėsti, šie individai nežiopso. Jiems nerūpi joks etiketas ir valgio naudojimo ritualai. Jų devizas – pilve lango nėra.

–  Neserga psichikos ir priklausomybių ligomis. Didžiausias narkotikas – bananas.

–  Smegenų tūris didesnis. Neslegiami neigiamų emocijų ir sekso rūpesčių, gali daugiau laiko skirti mokslui, gamybai, kultūrai.
–  Trūkumai – išvaizda. Nors kiauliažmogiai vienas kitam yra labai simpatiški.

Taip kalbėjo Kriukt – Fungas.
Jo manymu, Lietuva virstų labai egzotiška, originalia ir stipria valstybė. Nors mes, praktiškai, tokioje ir gyvename...
2022-06-22 18:51
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2022-08-06 14:45
NaktiBALDAS
Dar TOKIOJ negyvenam.
Dar tik pakeliui.
Bet jau nebe to kelio pradžioje.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-06-22 20:04
VB7
VB7
Anksčiau sakydavo: " Sapnuoju, kad viduriuoju, pabundu - akurat!"
Ateityje galėsim sakyt; "Sapnuoju Kriukt -Fungą, pabundu - akurat, aplink vien kiauliažmogiai!"
Hmmm...Bet gal ne ateityje, gal jau dabartyje? Gal tai visai ne sapnas? Labai jau kažkas lietuviško, čia ir dabar, selekcija kažkokia...Turėtų būt juokinga, bet ne, veikiau liūdna, nes perdaug tikra
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-06-22 20:01
Fabrikantas
Pats laikas humoreskom.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2022-06-22 19:15
Kormilecaitė
Šmaikštu. Tik kodėl esė? Humoreska - proza.
Toks liūdnas šypsnis
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą