Rašyk
Eilės (80604)
Fantastika (2472)
Esė (1641)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







karalių vėžėse smilkinu
savo kelionmaišius

tamsos diskas įrėmina šviesulį
stebiuosi kaip
neišvedama iš labirinto
net apstulbo visi
kodėl
karaliauti atėjo taip ne laiku
kur visa karo lankais įsitempia

ir laikrodžiai
iššauna gegužiuką
miriop
išsmilkytą ant aukso aukuro

2021-01-06 19:36
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 13 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2021-09-03 20:18
oa
oa
be kilmės apstulbus. mes, karaliai, irgi.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-13 13:08
be kilmės
netikėta pabaiga, pribloškia; visuma perdėm mįslinga
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-10 19:22
languota_ _ _
----- pats tu klaida.

Neįžiūrėjau nė vienos
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-08 10:09
languota_ _ _
ne tiek giliai , bet ir ne paviršius neberijui  5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-07 17:21
neberijus
čia kažkas giliai užkapstyta.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-06 22:22
gogo
dar klaidos
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-06 22:21
gogo
prasmiškai nesąmonė o ir šiaip nepaskaitoma
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-06 22:13
varna
karalių vėžės, aukso aukuras gegužiukui nereikalingi, duok jam grūdą! :))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-06 21:19
Trantsliukatoriuts Agu Kitkits
o jeigu ats patskaitciau pradzioje, kad karalių vėzėts tsmilkiniu ir tada apstirikęts, o patskui ar negaliu irgi taip tkaityti kad pūtų tsmilkiniu jau neaptsirikęts? Ar tia puts tada minutsats ir pazeidimats ar ne?... Jeigu ats tskaitytsiu, kad karalių vėzėts nueina tsmilkiniu ir įtsitsmilktsta į tsmilkinį ir ten aptsigyvena iir todėl vitsada dapar zvaigzdė man priekyje, net kai tsu depetsaits pūna danguts, todėl ats vitsada dapar einu į ją, net kai neturiu jokių led lemputcių nei ant autsų nei niekur...taip? Galiu? Aha?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-01-06 19:39
Juozas Staputis
Tikra bibliodrama.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą