karalių vėžėse smilkinu
savo kelionmaišius
tamsos diskas įrėmina šviesulį
stebiuosi kaip
neišvedama iš labirinto
net apstulbo visi
kodėl
karaliauti atėjo taip ne laiku
kur visa karo lankais įsitempia
ir laikrodžiai
iššauna gegužiuką
miriop
išsmilkytą ant aukso aukuro
2021-09-03 20:18
be kilmės apstulbus. mes, karaliai, irgi.
2021-01-13 13:08
netikėta pabaiga, pribloškia; visuma perdėm mįslinga
2021-01-10 19:22
----- pats tu klaida.
Neįžiūrėjau nė vienos
2021-01-08 10:09
ne tiek giliai , bet ir ne paviršius neberijui 5
2021-01-07 17:21
čia kažkas giliai užkapstyta.
2021-01-06 22:22
dar klaidos
2021-01-06 22:21
prasmiškai nesąmonė o ir šiaip nepaskaitoma
2021-01-06 22:13
karalių vėžės, aukso aukuras gegužiukui nereikalingi, duok jam grūdą! :))
2021-01-06 21:19
o jeigu ats patskaitciau pradzioje, kad karalių vėzėts tsmilkiniu ir tada apstirikęts, o patskui ar negaliu irgi taip tkaityti kad pūtų tsmilkiniu jau neaptsirikęts? Ar tia puts tada minutsats ir pazeidimats ar ne?... Jeigu ats tskaitytsiu, kad karalių vėzėts nueina tsmilkiniu ir įtsitsmilktsta į tsmilkinį ir ten aptsigyvena iir todėl vitsada dapar zvaigzdė man priekyje, net kai tsu depetsaits pūna danguts, todėl ats vitsada dapar einu į ją, net kai neturiu jokių led lemputcių nei ant autsų nei niekur...taip? Galiu? Aha?
2021-01-06 19:39
Tikra bibliodrama.