Rašyk
Eilės (73643)
Fantastika (2197)
Esė (1498)
Proza (10401)
Vaikams (2524)
Slam (49)
English (1127)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 9 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterI
Mergaitė gal dvylikos metų, velniškai gražiai nuaugusi, liekna kaip kokia geometrinė figūra, greičiausiai tiesė, ilgakojė, aptemptais trumpais džinsiniais šortukais tiesiog išneria iš už namo ir prabėga pro mane. Bėgimas grakštus ir lengvas, tokį galima demonstruoti kaip mokomąją priemonę pradedantiesiems lengvaatlečiams. Plaukai ilgi rusvo atspalvio plaikstosi jai bėgant į šalis, beveik užkabina ir mane. Neištveriu ir atsisuku – toks grožis praplasnojo šalia kaip kino kadras, nesustabdysi, dar kartą neatsuksi ir nepažiūrėsi iš naujo. Ji sustojusi ir atsigręžusi atgal aiškiai kažko laukia, žinoma, ne manęs. Tada iš tos pat pusės, iš kurios ji atbėgo ir į kur uždususi stebeilijosi, išnyra vienas vaikis kokių dešimties metų, paskui jį už dešimties metrų dar trys mažesni, gal aštuonių metų berniukai. Visi su trumpomis kelnėmis, be abejonės, dar mamų sūneliai. Jie irgi visi stabteli, įvertina kaip toli yra jų persekiojama tiesė. Galvoju, koks žaidimas vyksta tarp visos šitos vaikų grupės. Juk ji aiškiai praaugusi tuos šunyčius ir jos lytis neabejotinai jau veržiasi į išorę.

Galiausiai jai atsibosta nuo jų lakstyti, supranta, kad vis tiek jie niekada jos nepagautų, o būti pagautai ją verčia gamta, ji tiesiog šaukia jai kažkur žemiau pilvo – stok pagaliau, stok.  Ir ji sustoja. Aplink krūmai, gluosniai, gervuogės. Ji nusiskina kelias uogas, kol  besivejantys dar neprišoko prie jos.  Uogos tirpsta burnoje, nedidele srovele išteka pro burnos kraštą tamsios sultys, lyg juodas kraujas nutįsta link smakro, ir berniukai sustingsta ją išvydę, pirma didžiausias, po akimirkos ir kiti. Paskutinis mažiausias nematydamas griebia ją už kelnių, bet didžiausias piktai nustumia jį šalin ir toliau spokso į pravertą mergaitės burną.

Kas toliau, klausia ji. Mes tave pagavom, netvirtai ištaria vyriausias.
Cha, atsako ji, man paprasčiausiai atsibodo lakstyti, pavargau, ji sunkiai alsuoja, jos krūtinė kilnojasi. Parodyk, sako vienas iš jaunesnių.

Ką parodyti, neva nustebusi tiesė. Iš tikro žino, kas juos domina, bet apsimesti – yra šio žaidimo dalis, žaidimo, kurio taisyklių jie dar neaptarė, bet intuityviai kiekvienas jaučia, gal tik mažiausias nesuprasdamas kas vyksta dairosi į visus dalyvius. Na gerai, nesulaukusi patikslinimo pasiduoda mergaitė, bet paskui jūs. Visi pritariamai palinksi galvomis, mažasis irgi, nors nesupranta, apie ką eina kalba.

Lėtai nusivelka palaidinę, bet ten beveik nieko nėra, dar tik vos pradėję pilnėti maži apskritimai. Speneliai kiek iššokę. Pažastyse  tik tik pradėję kaltis plaukeliai, iš toli net nepamatysi. Bet berniukai arti, dabar net dar truputį pasislinkę į priekį. Vyresnysis tiesia ranką paliesti, bet mergaitė atstumia. Dabar jūs.

Bet tu dar ne viską parodei, priešinasi kitas. Taip, pritaria vyresnis. Dabar jūs, griežtai pakartoja tiesė. Visi paklusniai maunasi šortus ir lieka nuogi, visų pimpiai stati (išskyrus mažąjį), nors ir nėra didelio dydžio, be to, neplaukuoti. Mergaitei juokinga, ji šypsosi. Dabar tu, piktai rikteli vyresnis.

Mergaitė nuleidžia šortukus, ir mažasis griebęsis už kelnių pabėga. Kiti sustingę. Gakta vos vos apaugusi tamsiais plaukeliais, kojos sukryžiuotos, rankos bando pridengti trikampį, ne ne, sušunka vyresnis ir tas kitas. Ji atitraukia jas. Dabar gal gana, netvirtai klausia ji.

O galima paliesti? Tik jeigu ir aš. Imk, imk, vienas per kitą siūlo vaikai.

Po akimirkos pasigirsta moteriškas balsas, Oli, Oli, kur tu? Vaikai išsigąsta, staigiai apsirengia ir išsilaksto.

II
6. 30 Šteinfurto stotelėje kiekvieną rytą  įlipa tas pats berniukas. Jam gal trylika metų, ištysęs, šviesių plaukų. Kartais nueina į galą ir išsitiesia ant galinės sėdynės, kelias ilgas, o autobusas dažniausiai tuščias. Jie draugiškai pasisveikina, tarp berniuko ir vairuotojo užsimęzgęs nebylus ryšys. Vairuotojui negaila, kad berniukas gale pusvalandį pamiega. Kartais atsisėda už vairuotojo nugaros. 

Dažniausiai taip nutinka, kai pusiaukelėje į autobusą įlipa kitas daug jaunesnis mažylis, jam gal devyni metai. Iš pradžių jis sėsdavosi gretimoje eilėje, ne su pirmuoju. Jie sėdi už vairuotojo nugaros ir tas nenutuokia kas vyksta. Vyresnysis pradėjo nuo to, kad rodydavo jaunesniajam savo telefone žaidimus. Mažėlis tada pereidavo sėstis prie jo ir jie tyliai spoksodavo į ekraną. Po keturių stotelių mažius visada išlipa. Pirmasis važiuoja toliau dar aštuonias stoteles.

Po kurio laiko mažasis nelabai noriai iš karto sėsdavosi prie draugo, turbūt toks buvo vyresniojo reikalavimas, ir tą trumpą atstumą jie praleisdavo drauge. Telefone mirgėjo moterų nuogybės, ir vyresnysis patikrindavo mažojo erekciją. Paskui pradėjo siūlyti mažajam paliesti savo pimpį.

Vairuotojas pastebėjo, kad kiekvieną kartą mažylis išlipdavo savo stotelėje nusiminęs, sutrikęs, ir kitą rytą sėsdavosi už jo nugaros kone per jėgą, bet ką jis galėjo daryti, juk nežinojo, kas vyksta. Vyresnysis gi išlipdavo žvalus, pasitenkinęs ir pasitikintis savimi. Draugiškai nusišypsodavo vežėjui.
2020-08-17 20:10
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-21 13:13
Vygaudas
Atsiprašau, Svolačiau, nes netyčia pasispaudė 3.
Mintyje turėjau 4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-21 13:10
Vygaudas
Labai rimtą ir aktualią temą paėmei Svolačiau - Lietuvoje iki šiol nėra lytinio švietimo mokyklose, nes tokios mūsų provincialios "tradicijos".
Tema drąsi ir aktuali, bet gylio trūksta, kaip sako Onyx'as.
4.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-18 15:20
ONYX
gėrmanyškos'
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-18 15:19
ONYX
Nu niablagai tėchnyškai biat truksta gėramyškos aftėntykos nu ar ėlėmėntaraus gilio vot ir yžvalgo koke taj... A bia to vystėk atroda kėk taj išsigalvota nu a gal "pasigražinta" lik pac sau kamalys paspyrtum prėš mušdamasis į tušius vartus
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-18 00:18
varna
sklandžiai, kaip visad
tik tas genitalijų aprašymas, lyg nuoroda į tai, kas turėtų būti svarbiausia
b(.)et o kur dwasingesni dalykai!
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą