Rašyk
Eilės (80604)
Fantastika (2472)
Esė (1641)
Proza (11216)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 12 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Laimė turėti savo paauglį
skausmą, kuris  ilgai netrunka,
tik paauglys lieka visada manyje,
kaip ir tas
neužaugęs vaikas.
Kai jis pasako man „užsikr- -k“,
turiu susiveržti stipriai diržus,
kad nesvarumo būklėj neišeičiau į nevaldomą erdvę.
Suklustu: - atleisk man, žinai, kodėl taip pasakiau,
tu nevykdai savo  pažado, supykau.
Ir tada beprasmiška -
bet gi ... taip negalima... tu žinai ... dabar nuo šiol...
Beprasmiška.
Tik bėgiojimas padeda kartais
be pasaitėlio, bet prisirišus viena mintimi
prie klausimo: ar įmanoma (?)
Ar kada nors būtų įmanoma  i š a u g t i,
visa kas pasenę, keičiama,
paauglys lieka toks pat visada
su tais pačiais išaugtais, jo laisvę varžančiais, batais,
su tom pačiom perstatytų prioritetų kortom,
su tokiom pat
sugriauto etiketo kaladėlėmis, tačiau
kokia laimė pasijusti laiminga
su savo paaugliu, nors tau ne trisdešimt
devyni plius minus šimtai prieštarų,
trumpinančių tavo brangų gyvenimą,
tad prieš tai atsikirsiu ne kartą kai niekas negirdi:
atšok -  nuo - manęs - užknisai - jau - būtent.

2020-02-20 15:19
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 18 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2020-06-22 22:18
karantinas
Per daug noro patikti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-05-08 15:02
Vinja
Buvo įdomu skaityti. Turbūt kiekvienas turim po neužaugusį vaiką savyje ir su juo galim padiskutuoti apie daug ką... ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2020-05-08 04:28
gogo
palaida bala
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-05-03 23:17
Blackdogs
geras. įsigilinta psichologiškai.nėra lengva su paaugliu, tikiu. tik gera mama gali taip parašyt. kuriai rūpi. taip pagalvojau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2020-04-12 15:56
neonas2
nereikia eilinių eilių
nieko baisaus
tiesiog pasikalbam
išsisaugojam
bet tu žinai
to per mažai
mano vidiniam paaugliui
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-03-09 08:25
Gringo
pritariu, įdomus ir iškalbėtas kaip kalbasi
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-02-24 16:38
_l_
_l_
nu ne eilės čia niekaip ogi
įdomu
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-02-21 17:34
Ziužiu
Daug teksto, lyg išgryninti prašosi.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-02-21 09:26
Žilis van Go
sakote/turiu susiveržti stipriai diržus,(tai kiek jų yra?, gal diržą - vieną?) Daugiau tai - proza.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2020-02-20 22:49
varna
savotiškas tekstas
ar per balas šokt supančiotom kojom pavyksta - asociacija 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-02-20 20:07
languota_ _ _

bet
aš jau išaugau, jei apie mane, kitaip tariant - išstyyypau  - ir negrž neklbu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-02-20 19:54
Twentysix
:))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-02-20 17:39
Juozas Staputis
Ir tada ir dabar patinka sau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą