Rašyk
Eilės (73712)
Fantastika (2198)
Esė (1500)
Proza (10405)
Vaikams (2524)
Slam (49)
English (1127)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 21 (4)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterMieste, kuriame niekada nevyko įdomūs dalykai ir mieste, kurio gyventojai niekuo nesiskyrė vienas nuo kito, atsirado krioklys. Žmonės vakare grįžo iš darbo, nuėjo miegoti, o kai ryte pabudo, mieste jau buvo krioklys. Vanduo leidosi tiesiai iš dangaus, plovė gatves ir sukeldamas didelius purslus traukė aplinkinių dėmesį. Tai nebuvo įprasta, tačiau žmonės ir toliau pakankamai įprastai dirbo savo darbą:

„Šį rytą gavome pranešimą apie tai, kad mieste atsirado krioklys. Mokslininkai sutrikę ir negali paaiškinti krioklio atsiradimo priežasčių. Mūsų kanalo reporteriai pirmieji nuvažiavo į įvykio vietą, tad neperjunkite kanalo, visas detales sužinosite pirmieji. “

„Keista, sakyčiau, neįprasta. Iš kur čia galėjo atsirasti krioklys? Juk nėra jokios vandens tėkmė, o Žemė juk ne plokščia, haha. Ne, nesuprantu. Nei istoriškai, nei moksliškai nėra jokių prielaidų, kad toks dalykas galėtų egzistuoti. Tai – anomalija. “

„Reaguodami į susidariusią situaciją, skelbiame ypatingą padėtį visame mieste. Taip pat atsisakome komentuoti visuomenėje sklindančius pasisakymus, kad tai gali būti susiję su naktine gyventojų mokesčių reforma, šitie palyginimai – absurdiški. Daugiau jokių komentarų. “

Ir t. t.

Krioklys Mieste nepakeitė miesto, kuriame atsirado. Užtai miestas pakeitė netikėtai atsiradusį krioklį. Diena iš dienos vanduo ėmė tamsėti, ant gatvių nebesusidarydavo tiek purslų, pats krioklys ėmė panašėti į kaskadą. Vietos verslininkai taip net ir pavadino šį krioklį – „tai mūsų kaskada, dirbtinai sukurtas krioklys, tai mūsų investicijos į miestą, traukos objektas, atvažiuokite, atvykite su pinigais, palikite juos pas mus, nepagailėkite, tebūna tai arbatpinigiai mūsų miestui mainais į krioklį“ ir t. t.

Galiausiai iš krioklio teliko nedidelis lietus, dulksna, net negalėtum pasakyti, kad toje vietoje apskritai kažkada buvo kažkas panašaus į krioklį. Po mėnesio niekas net ir neprisiminė, kad ten būta krioklio, o visus, kas apie jį užsimindavo, išjuokdavo. Ką? Krioklys? Mieste? Koks, kada? Juokauji?.. Eik dirbti!

Vieną dieną net lietus toje vietoje nustojo. Nebelijo. Nebevyko niekas. Iš tiesų – lyg nieko niekada ten nebūta. Nei krioklio, nei minties apie tai. Kai kas pranašavo sausrą, neva buvo nepaisoma ženklų, tad dabar, remiantis religijomis, bus bėdų. Nebuvo. Pranašai prabildavo ir užtildavo. Neatėjo nei sausra, nei kitos negandos. Tiesiog kažkada mieste buvo krioklys. O dabar nebėra.

Sykį, jau gerokai vėliau, pajūryje žaidė mažas vaikas. Tą dieną jis pirmą kartą pamatė jūrą. Pirmą kartą savo rankomis lietė smėlį, žiūrėjo, kaip jis byra tarp pirštų. Bandė pilti jį sau ant veido, nes vaiko tėvai tuo metu užsimerkę deginosi. Smėlis pateko vaikui į akis, jis verkė, bet negarsiai, ne garsiau nei į krantą daužėsi jūros bangos. Ilgai trynęs akis jis nebeverkė, smėlio jose ir aplink jas beveik nebeliko. Taip vaikas suprato, kad yra dalykų, kurių geriau nedaryti.

Tuo pat metu senukas adė vilnones kojines, nes dažnai jas nešiodavo. Darė tai kruopščiai, su atida, bet rankos jau buvo nebe tos. Staiga ranka nuslydo ir senukas įsidūrė. Pasirodė kraujas, keli lašai nusileido ant vilnonės kojinės. Nebeadė. Sėdėjo pasilenkęs, laikė rankose kojines ir galvojo, o ką daryti dabar? Gal nieko tokio?

Vieniša mergina per lietų greitai ėjo šaligatviu. Rankose ji nešėsi visą savo gyvenimą. Jai atrodė, kad tai vyksta pirmą kartą, bet iš tikrųjų tai kartojosi jau šimtąjį kartą. Žemė sukasi.

Vaikas, senukas ir mergina tuo pačiu metu pajuto tą patį, tik nežinojo, kas tai. Viena mintis. O kodėl miestuose atsiranda kriokliai?..
2019-11-21 18:10
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-12-18 15:48
klimbingupthewalls
Kinematografiškas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-24 14:19
ONYX
Aš juk nia šeip sau piarsakičeu biat yr prabalsavau čiutačku gereu niagu vydurkis yr niatgi pasižimėjeu koke taj dijagnostika jusų kuriniuj žynama ėjgu jum vot įdamu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-21 23:10
ONYX
Ar bia manias yr vot avtareus dar kasnors kamėntos?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-21 22:02
Shelly123
Kai kas mano, jog gyvenimas yra kaip linija, tiesė, bet gyvenimas-tai ratas, nes mes visi sukamės. Gyvenimas yra nuolatinis atsinaujinimas. Amžina pradžia.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-21 20:27
ONYX
Piarskaičeu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą