Rašyk
Eilės (72424)
Fantastika (2188)
Esė (1688)
Proza (10367)
Vaikams (2460)
Slam (49)
English (1092)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 1 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterJis pranešė, kad jis šiandien vyksta pas dėdę į Teksasą ir paklausė, ar ji nenorėtų kartu vykti plius paaiškintų visą savo istoriją, dabar jei ji vyks kartu, jei ne tada kai jis sugrįš.
Keitė ilgai negalvojo ir sutiko, gal smalsumo vedama, o gal dėl to, kad norėjo ištrūkti iš Niujorko.
***
Kai abu susiruošė, ėmė ir išvyko Džo pikapu, kurį jis paliko pas Metą.
Metas paleido radiją nedideliu garsu, grojo, kažkokia daina, kurios Keitė negirdėjo.
-Viskas prasidėjo tada, kai man buvo 9 metai- tarė Metas ir atsiduso. Mes su seserimi žaidėme vakare slėpynių namuose, tėvai miegojo. Mano eilė buvo slėptis, todėl... - užsikirto Metas. Aš pasislėpiau gerai, aukštai, kad nerastų mano sesuo Ebė- spintoje pačiame viršuje tarp rūbų. Jei tada buvo tik 5 metai- tarė jis ir žvelgė į kelią.
-Ji manęs ieško, aš žinau tai, bet kai išgirdau keistus garsus, o po to tėvų klyksmus ir sesers verksmą, aš neišėjau iš slėptuvės, mane tiesiog sustingdė baimė- tarė jis sielvartaudamas. Kai jie įžengė į mano kambarį ir manęs nerado išėjo, bet aš juos pamačiau visus iki vieno su iltimis ilgomis ir kruvinais veidais besišypsančius- tarė Metas ir sugriežė dantimis.
-Išėjau tik po kelių valandų net ir nieko negirdėdamas ir radau juos visus panašiai kaip tavo tėvai, tik manųjų galūnės buvo išdraskytos, ne taip kaip taviškiu- tarė Metas. Skaudžiausia buvo rasti seserį, kuri buvo tai pat išdarkyta kaip tėvai- tarė jis ir žiūrėjo tik į kelią nė kart neatsisukdamas į Keitę. Po to nubėgau pas kaimynus pagalbos ir žinoma atvyko policija, greitoji ir po kelių valandų dėdė Džo- tarė Metas.
-Užjaučiu- tarė Keitė, žiūrėdama visą laiką, kol Metas kalbėjo į jį.
-Taip, Džo mane užaugino, bet ir nepasakė tiesos, kad mūsų giminė priklauso vampyrų medžiotojams, tik dabar sužinojau, kai tave pagrobė- tarė jis. Ir kaip jis galėjo man šitiek metų nesakyti tiesos net mirus mano mylimajai dėl jų kaltės... - trenkė rankom į vairą Metas.
Toliau jie važiavo netardami vienas kitam nei žodžio. Nors Keitė turėjo daug klausimų nutarė, kad geriau palauks, kada Metas nurims, tada ji, jo paklaus. O dabar ji žiūrėjo į kelią ir klausėsi radijo.
2019-11-05 15:06
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą