Rašyk
Eilės (73649)
Fantastika (2197)
Esė (1498)
Proza (10401)
Vaikams (2524)
Slam (49)
English (1127)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterJi stovėjo ir žiūrėjo žemyn, iš ten automobiliai atrodė kaip vaikystėj, tie su kuriais žaisdavo jos brolis. Apsvaiginta to vaizdo ji tiesė ranką raudonos mašinėlės link ir susvirduliavo. Suklupusi, ji vos išsilaikė ant pastato krašto.  - 13 aukštas, iš čia žmonių nesimato, nors kai būnu apačioje, jų tarytum taip pat nėra. - pagalvojo mergina. Ji atsitiesė, dar sykį pažiūrėjo žemyn ir susiraukė kiek tik galėdama, kad tik ką nors įžvelgtų, tačiau be automobilių matėsi tik gatvės apšvietimo žyburėliai. Mergina pakėlė galvą į dangų, jis buvo toks giedras, o žvaigždės atrodė taip arti, tik reikia ištiesti ranką, gal šiek tiek pasistiebti ant pirštų galų ir bus galima jas surinkti. Paauglė pakėlė rankas į viršų, gyliai įkvėpė ir pašoko kaip įmanoma aukščiau. Laisvas skrydis žemyn, o ji vis tiek stebėjo žvaigždes ir plaukus, kurie plaikstomi vėjo atrodė kaip laužo liepsna. Pradėjo riedėti ašaros šiltais upeliais ant rausvų skruostų. - Mirsiu, - pagalvojo mergina, - tikiuosi brolis nenorės žaisti mašinytėmis kaip aš. Stiprus smūgis į ryškiai raudoną automobilio stogą, mergina pradėjo klykti.
- Kas, kas yra? - į kambarį įsiveržęs brolis pradėjo jos klausinėti.
- Košmaras. - Nieko nelaukusi atsakė mergina ir apsivertė ant kito šono. Broliui išėjus ji vis dar jautė kaip kūnu žliaugia prakaitas, šitaip ji nesuprakaituoja net fizinio lavinimo pamokose. Gulėdama mergina stebėjo kaip oro gūsiai, prasiskverbę pro atvirą langą, kedena užuolaidas. Grubiais mostais nusišluosčiusi ašaras ji atsisėdo ir dar įdėmiau stebėjo langą. Pro tankias baltas užuolaidas matėsi kaip mėnuo apšviečia didžiulį alksnį kieme. Ji nužingsniavo iki lango.
- Pilnatis. - patyliukais ištarė.
Jos tėvų raudonas Pasatas stovėjo tiesiai po ja, stoge atsispindėjo tūkstančiai žvaigždžių. Šis vaizdas merginą suglumino, ji apsisuko, griuvo atgal į lovą ir žiūrėjo į ornamentus išbraižytus lūbose. Gėlės? O gal saulutės? Vijokliai? Bandydama išsiaiškinti mergina vėl paniro į miegą.
2019-09-10 23:53
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-09-11 10:02
Ana Alex
5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą