Rašyk
Eilės (72290)
Fantastika (2176)
Esė (1688)
Proza (10358)
Vaikams (2459)
Slam (49)
English (1091)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 27 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterTaip, Tu jau atvėrei šį Dievo slėpinį, dabar Tu žinai, jog laukiesi dukters. Greitai galėsi didžiuotis ant rankų sūpuodamas mane. Tu būsi pats svarbiausias ir vienintelis nepakeičiamas vyras mano gyvenime. Tavo glėbyje jausiuosi saugi. Tu mane drąsinsi ir palaikysi. Man visada bus svarbu jausti Tavo artumą, žavėjimąsi ir didžiavimąsi manimi.

Nebijok kartais būti ir reiklus, bet niekada nepaleisk mano rankos ir vesk pirmyn. Kai man bus sunku, primink, kad visada jausiu Tavo paramą, mane palaikysi ir mylėsi. Ir nesvarbu, ką gyvenime pasirinkčiau ir kiek pasiekčiau - Tu būsi šalia.

Todėl padėk kartu augti, atrasti ir pažinti. Mūsų laukia nuostabus nuotykis, o dabar atidžiai manęs paklausyk.
...
Tau teks dar šiek tiek palūkėti, bet, patikėk, manęs laukti verta. Mamos pilvelyje gyvensiu devynis mėnesius, bet manau, jog šis laikas neprailgs nei Tau, nei man. Juk tiek darbų dar reikia nuveikti!
Stenkis rūpintis mama, kad ji būtų sveika ir laiminga. Todėl nepamiršk, kad vitaminai svarbūs mums abejoms - aplenkime greito maisto užkandines ir triukšmingas gatves. Aš mieliau paragaučiau obuolio ir pasimėgaučiau pasivaikščiojimu trise miško takais. Grynas oras ir sveikas maistas man padės stiprėti ir augti.
...
Ar žinai, kas svarbaus nutiks 24 savaitę? Tuo metu mano ausytės girdės ne tik mamos širdies plakimą, bet ir Tavo balsą! Aš taip trokštu Tave pažinti, tad pasakok man viską, kas tau tuo metu šaus į galvą. Nekreipk dėmesio į aplinkinius, ar kad aš ko nors nesuprasiu – man tikrai viskas labai įdomu. Taip mes tapsime vis artimesni. Supažindink mane su savo mėgstama muzika. Atmink, specialistai nėštumo metu labai rūpinasi mumis, kūdikėliais, tad rekomenduoja klausytis harmoningos ir ramios melodijos. Ji padeda atsipalaiduoti, nurimti tiek man, tiek mamytei. Sako, kad klasikinė muzika turi teigiamos įtakos mano raidai. Jei Jūs su mama dar neapsisprendėte, kokia muzika Jums patinka labiausiai, pasidomėkite L. van Bethoveno, J. S. Bacho, W. A. Mocarto, P. Čaikovskio ar F. Šopeno kūriniais. Labai norėčiau juos išgirsti.
...
Neįtikėtina, bet jau nuo dvidešimt penktos–dvidešimt aštuntos savaitės galėsime kartu pažaisti! Tu vis aiškiau jausi mano judesiukus. Galbūt net pavyks atpažinti, kada aš Tau mojuoju rankute, o kada prašau pakutenti pėdutę. Tad žaisti su manimi taps vis įdomiau ir paprasčiau.
...
Mamos pilvelis darosi vis ankštesnis. Mes jau greitai susitiksime. Nekantrauju atsidurti Tavo saugiame glėbyje  ir išvysti rūpestingą žvilgsnį. Pasirūpink, kad visi trys būtumėme pasirengę mano atvykimui. Mamytei šiuo metu labai sunku, tad padėk jai ruoštis – paieškok apie mane daugiau knygų, žurnalų, kartu pasidomėkite, kaip manimi rūpintis pirmosiomis dienomis. Be to, mamai, jaučiant Tavo paramą, bus kur kas drąsiau ir saugiau.

Ar girdėjai apie tokius pasiruošimo gimdymui kursus? Sako, kad jauniems tėveliams jie ypač naudingi. Galbūt ir mums vertėtų juos išbandyti? Būtų smagu praleisti daugiau laiko trise. Be to, susipažintumėm su kitomis šeimomis, pasidalintumėm patirtimi, džiaugsmais ir kylančiais sunkumais. Neabejoju, jog juos taip pat baugina nežinia. Šiuose kursuose galėsi išmokti, kaip palengvinti mamytei sunkias akimirkas. Protingos tetos patars, kaip padėti jai atsipalaiduoti, kokiu masažu numalšinti skaudančias vietas, ir netgi, kaip išmokyti mane žįsti. Juk aš pati dar nieko nemokėsiu daryti.
...

Tikriausiai jau pradėjai svarstyti, ar sutiksi mane šalia mamytės gimdymo palatoje. Jei kyla dvejonės, neslėpk to nuo mamos ir drąsiai išsakyk tai, kas Tave baugina. Žinok, Tu būsi mano didvyris, kad ir kur būtum. Niekas neužgoš mūsų pirmojo susitikimo – jis bus stebuklingas.
...
Tikiu, kad tu visada prisiminsi mūsų pirmąjį susitikimą. Labai lauksiu Tavo pasakojimo apie tą dieną ir užplūdusius jausmus. Aš širdelėje visą gyvenimą nešiosiuosi tą švelnumo jausmą, kuriuo mane apglėbsi nuo pat pirmųjų akimirkų. Žinau, pirmieji mano gyvenimo mėnesiai bus tikras iššūkis. Juk daugelį dalykų darysime pirmą kartą, kils begalės klausimų ir abejonių. Tikiuosi Tavęs neišgąsdins mano trapumas – man Tavęs reikės, kad padėtum sustiprėti ir užaugti. Šiuo metu man svarbiausia jausti Tave šalia. Kol kas atsakyti galiu droviai nusišypsodama ar stipriai suspausdama Tavo tvirtą pirštą, todėl bendraukime žaisdami – tokią kalbą aš geriausiai suprantu. Žinau, jog būsi geriausias linksmybių draugas, kartu išbandysime įvairiausias pramogas ir žaidimus. Bet žinai ką, Tavo veidą tyrinėti man smagiausia. Ypač mėgstu mūsų „kū kū’’ linksmybes, pokalbius „gu gu” tema ir tavo keistai juokingas išraiškas. Ir nepamiršk mane kuo dažniau paimti ant rankų! Nuo jų atsiveria nuostabus pasaulis – noriu jį pažinti ir aš. Papasakok, kas ten toks guli šalikelėje, kodėl negaliu pasiekti Saulės, nors ji atrodo taip arti. Jei ko nesuprasiu, pasek man pasakėlę ar sudainuokime dainelę – taip pažinti ir atrasti naujus dalykus kur kas smagiau.
...
Tėti, laikas greitai bėga ir nė nepastebėsi, kaip aš pradėsiu šliaužioti. Pasaulis taps dar įvairesnis: norėsis tyrinėti, atrasti ir pažinti. Tačiau su Tavimi aš galiu kur kas daugiau. Būk šalia, kai bandysiu paridenti kamuolį, pastumti kaladėlę, padėk pamosuoti šakele ir pamojuoti mamai. Atmink, Tu esi pats geriausias Tėtis: Tavo meilė ir begalinis rūpestis leidžia saugiai pradėti pažinti naująjį pasaulį, o mano spindinčios akys Tau visada pasakys, kad eini teisingu keliu.
2019-04-06 17:51
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-04-09 13:34
sesė mėta
Tėčiai laukiasi? Nu feminizmas, globalizmas, ir dae visokie izmai, bet man jau čia truputį per daug. Tekstas savo stiliuj (facebooke besidalinamos motyvacijos/gražūs žodžiai ant saulėlydžio nuotraukos ir pan) gal ir būtų gerai tik per ilgas. Kaip dar jį galima panaudoti tai išsiųsti šį laišką adresatui apsidžiaugtų. O šiaip tokie tekstai rašykuose nebūdavo labai mėgstami. Pabandykit wattpadą :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-04-09 13:17
ČakoPelėda
2
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-04-08 16:12
_žemaitukė_
Labai gražu, labai... 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-04-07 21:03
ONYX
A man gražu če. Nu yr autarės amžius gražus )
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą