Rašyk
Eilės (72550)
Fantastika (2187)
Esė (1688)
Proza (10394)
Vaikams (2464)
Slam (49)
English (1092)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 24 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterAtvažiavo popiežius, žmonių susirinko kaip į Kaziuko mugę, galvoju kas juos visus suvarė, komentavo, kad oi kaip jaučiasi pakylėti, pagalvojau, kad taip pat, prieš kelis metus komentavo ir turistai nulipę nuo Lajų tako.

Išvažiavo popiežius į Latviją ir Estiją, mes dar citavom jo pasakymus, ginčijomės apie netinkamai parinktą vaiką, ginčijomės ar supratom ką mums pasakė popiežius, ar gerai išgirdome, pagalvojau, kad nieko nenutiko, viskas liko po senovei.

Seimas išvažiavus popiežiui vėl ėmėsi kurti komisijų, kad išsiaiškintų kas Lietuvoje kaltas dėl pasaulinės krizės, visam pasauliui aišku kad niekas nekaltas, arba kaltas Aristotelio ar Platono dar pastebėtas, noras turėti daugiau, pagalvojau, kad noras turėti daugiau komisijų yra neįgalima slėpimas.

Seimas išvažiavus popiežiui uždraudė „vaikišką šampaną“, piktavalės alkoholio pramonės sukurtą masalą vaikus pratinti nuo mažumės prie gėrimo, pagalvojau draudimu daugėja, mokyklos valgykloje, andai, meniu perskaitęs mokinys negalėjo suprasti, kodėl „kepti mėsos gabaliukai su daržovėmis ir ryžiais nebegali vadintis šašlykai“.

Vienas žurnalas ant viršelio išspausdino popiežiaus atvaizdą ir užrašė po juo vedamojo straipsnio pavadinimą, „Dieve gelbėk demokratiją“, pagalvojau, kad demokratija palaidojo „Dievą“, tai dabar Dievas gali išgelbėti, tik kad neateitų kareiviai ant kurių diržų sagčių būtų užrašyta „Dievas su mumis“.

Popiežius Pranciškus lėktuve skrendančiame į Lietuvą pasakė, kad jis yra velnias (kas sekėte vizito eigą žinote, kad tai tiesa), pagalvojau, o juk jis žino istoriją, viduramžiais, buvo manoma, kad įėjimas į pragarą yra kažkur Žemaitijoje.

Po popiežiaus dabar liks dar pabaigti uždrausti kas yra neuždrausta, įteisinti neopagonybę, su to „tikėjimo broliais“ iš Latvijos ir Baltarusijos jau susivienyta, pagalvojau išsirinksime savo popiežių, juolab „nepagoniškas Vatikanas“ jau pastatytas, ir nereikės mums laukti po ketvirtį amžiaus jo atvykstant, galėsim kiekvieną dieną eiti pasižiūrėti, kūrenančio ugnį.

Pagalvojau, kad gal popiežius visai ir neišvažiavo.

Ar buvo popiežius?
2018-09-26 16:06
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-09-26 21:00
_žemaitukė_
,,Popiežius Pranciškus lėktuve skrendančiame į Lietuvą pasakė, kad jis yra velnias (kas sekėte vizito eigą žinote, kad tai tiesa), pagalvojau, o juk jis žino istoriją, viduramžiais, buvo manoma, kad įėjimas į pragarą yra kažkur Žemaitijoje''.
---------------------------------
Žiūriu, ko tie žemaičių taip ilgai nepasidavė tai skleidžiamai ,,evangelinei tiesai'', taigo jos nešėjai – Kryžiuočių, o vėliau ir Kalavijuočių ordinai – tai padaryti siekė jėga ir prievarta, kad papultų tiesiai į pragarą. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą