Rašyk
Eilės (73384)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10379)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterStaiga pasklido gandas, kad gėjų tarpe yra daug genijų. Atseit ne gėjų tarpe jų, žinoma, statistiškai daugiau, bet jeigu paimtumėm vieną milijoną ne gėjų ir lygiai tiek pat gėjų tai genijų santykis būtų 1: 5 gėjų naudai.
Pavyzdžiui, futbole toks santykis jau būtų tragedija, bet vargu, ar artimiausiu metu pavyktų suorganizuoti panašų mačą. O jeigu ir pavyktų, tai Įdomu už ką žaistų Ronaldo? Čia galvoje turimas Eugenijaus draugas Ronaldo. Nors ir ne tik jis.

Bet Eugenijus dėl futbolo nesuko sau galvos, nes nuo lopšio galva buvo užimta technologojomis. Ir nuo lopšio jis girdi:
- Tu genijus! - sušuko mama, Geniuko (taip maloniai jį vadino tėvai) rankose išvydusi lygintuvo šakutę.
O sušuko ji dėl to, kad prieš 28 minutes pati paliko įjungtą lygintuvą ir nuėjo atsiliepti tada dar laidiniu telefonu, šventai įsitikinusi, kad skambina sutuoktinis, su kuriuo kalbėsis ne ilgiau kaip 13 sekundžių, bet skambino draugė ir pokalbis užtrūko. Laimei, vaikas ištraukė lygintuvo šakutę iš lizdo.

Tada  Geniukui buvo vieneri. Už kelių dienų, jis pakrapštė sugedusį radiją ir tas uždainavo. Tėvas tuo metu skaitė laikraštį:
- Geniuk, tu - genijus! - nustebo tėvas žiūrėdamas į Eugenijų pro akinių viršų.

O po kelerių metų hakerių pasaulyje apie Geniuką jau sklido legendos, bet niekas net neįtarė, kad už šio niko slepiasi septynerių metų vaikas.

Mokykloje jis mokėsi kokius pusantrų metų, nes iš vienos pusės, nebeliko ko mokytis, o iš kitos - visi mokytojai pasijusdavo analfabetiškai, kuomet tik Geniukas pradėdavo samprotauti.

Po vidurinių mokslų, Geniukas truputį palaukė, kad užaugtų biški aukštesnis ir įstojo į Harvardą ir ten pasikartojo panaši istorija. Geniukas užvirdavo aštrias diskusijas ir paskaitų metu dažnai apsikeisdavo vietomis su profesoriais. Galop Geniuko pasiklausyti plūdo visa akademinė bendruomenė ir niekas nebesistebėjo perpildytose auditorijose ant laiptelių sėdinčiais ir uoliai Geniuko mintis konspektuojančiais garbiais profesoriais.

Harvarde Geniukas užtruko panašiai, kaip viduriniuose moksluose, tik skirtumas tas, kad mokykloje visi norėjo juo atsikratyti, nes jautėsi nepatogiai, o Harvarde priešingai, - netgi sėdėdami ant laiptelių jautėsi patogiai ir prašė pasilikti kuo ilgiau.

Bet kaip tik tuo metu Geniukui pradėjo dygti barzda ir parūpo dalykai, kurie anksčiau DAR nerūpėjo. O profesoriams priešingai, - tie dalykai dažniausiai JAU neberūpėjo, arba rūpėjo ne tiek daug, kiek Geniukui.

Čia ir išsiskyrė Geniuko ir Harvardo keliai.

Kaip tik tada Geniukas ir pamatė Ronaldo.
Jis žaidė futbolą.
Geniukas niekada nežaidė futbolo.
Jam nepatiko futbolas.
Dar daugiau - širdies gilumoje jis niekino futbolo industriją su visais jos brutaliais fanais.

O dabar stovėjo ir negalėjo atplėšti  akių nuo Ronaldo.

- Koks aš Geniukas?.. - pagalvojo Geniukas. - Mano vardas - Eugenijus... Gėjus... Genijus Eugenijus...

Geniukas ištiesė ranką Ronaldui ir prisistatė:
- Gėnijus Eugenijus.
2018-08-01 13:58
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 14 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-03 09:12
prisukime tave
nekreipk dėmesio į septynis pykčio vienetus mano drauge ir tau rekordo nepasiekt nes tu nežinai kas yra pyktis o rašai tu gal gerokai blogiau nei šiaip sau
bet galėčiau tau padėt arba tai ką darai yra procesas o aš tarkim tavęs neskaičiau ir mes galėtume apie tai pakalbėt
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-03 07:24
varna
plunksną jūs valdote. bet tik mechaniniai judesiai šįkart. kam toks tekstas skirtas. visiškai nebrandu, nuobodu, turinio košė tokia prėska, kad nepadės nei šafranas, nei šampanas. deja, už pastangas dirbti dešine 2-
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-02 23:07
ONYX
Če ne gamafobija, če šejp nekas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-02 15:26
retas laimingas
nu jo
lėkštokoka gal kiek
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-02 15:05
Mephisto
Lyg vertimas iš rusų kalbos (: Teko skaityti pirmus autoriaus tekstukus, kontrastas, hmm, gan didelis. Tik tas pretenzingas pseudointelektualus trolinimas komentaruose, kiek, manyčiau, gadina jūsų reputaciją (: Čia visi LARPina, su visa derama pagarba. Patarčiau, hmm, nulipti nuo 40-ies čiužinių ir paieškoti žirnio. Sėkmės.
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-02 13:51
haute
Ačiū už puikų žodį nuo genijų!
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-02 10:23
Fake_writer
Gerb. Vygaudai,

tamstos susireikšminimas kelia šypseną. Nemažai čia tokių "nesuprastų" rašytojų purkštauja, tiesa, dažniau tai būna niolikinės mergaitės, o ne suaugę dėdės.
Iki vienetų rekordo tamstai, kaip iki mėnulio. Bet tikiuosi, kad šitas "menas" greitu metu bus matomas tik autoriaus namuose (surinks pakankamą skaičių kuolų).
Jūs truputėlį susipainiojote kur esate: čia Kūrybinė svetainė. Čia visiems nusispjaut ar jūs homofobas, ar pacifistas, ar komunistas, ar liberalas, ar vaikštote be kelnių, ar važinėjate paspirtuku (jei tik jūs savo kūryba nesiekiate kažką įžeisti ar pažeminti)
Čia visiems rūpi tik tai ką ir kaip jūs rašote. Jeigu jūs parašėte visišką niekalą, tai nenustebkite, kad gavote vagoną kuolų. Taip buvo iki jūsų ir bus po. Šlamštas yra šlamštas, nesvarbu apie ką jis.
Jūsų pastarasis kūrinys yra penktoko pezalų lygio, jame nėra nieko, kas galėtų bent kiek sudominti skaitytoją. Jeigu kyla noras "apšviest" liaudį, geriausia tai daryti kokiam nors Delfyje ar pan.
Jūsų bėda, kad jūs tik spausdinant bile ką kas šauna į galvon ir manot, kad tai kam nors įdomu. Gal kokį vakarą paskirkit skaitymui, ką kiti čia įkelia ir tada palyginkit ar visi jūsų kūriniai adekvatūs ir viešinami?
Jūsų stilius ir humoras čia daug kam patinka, bet tai nereiškia, kad kiekvienas jūsų kūrinys yra ko nors vertas. Gerbkite savo skaitytojus, nes juos labai lengva prarasti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (3)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-02 09:45
Vygaudas
Septyni pykčio vienetai

Aš jais didžiuojuosi, ir manau, kad tai yra rašyk'o rekordas.
Aš juos gerbiu, nes jie nesuvynioti į vatą.
Dėl to ir aš nevynioju  į vatą ir apgailestaudamas sakau: šitie vienetai yra homofobiški.
Bet aš šventai tikiu, kad rašyk'e yra ir kitokių nuomonių, kurių savininkams knietėtų jas išsakyti, bet juos kausto baimė būti paniekintam.
Manau, kad tokių baimių neįveikimas mažina savivertę ir pasitikėjimą savimi, taip kaip ir viduramžiškas mastymas trukdo eiti pirmyn.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-01 23:13
Nuar
Visko reikia, visko turi būti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-01 20:58
Fake_writer
Dehidratacija - tiesus kelias į degradaciją.

1
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (3)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-01 20:38
Žillis_
Visiškai į pievas...Geniuk
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (3)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą