Rašyk
Eilės (72435)
Fantastika (2183)
Esė (1493)
Proza (10249)
Vaikams (2479)
Slam (49)
English (1094)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterPirmiausiai pajunti šoką, tada skausmą ašmenims perveriant tavąjį kūną. Skausmas toks stiprus, jog net nejauti kaip geležtė ištraukiama iš žaizdos. Tu tiesiog užmerki akis ir nieko nesupranti kas vyksta toliau. Po poros akimirkų jauti kaip kažkas minkštas, švelnus ir... ir šiek tiek drebantis prisispaudžia prie žaizdos. Supranti, jog tai - delnas. Skausmas sumažėja. Atmerki akis ir pamatai neįtikėtiną vaizdą. Matai kruviną peilį vienoje rankoje ir taip pat matai kitą ranką -  prisispaudusią prie žaizdos tavo krūtinėje, bejėgiškai bandančia sustabdyti kraujavimą. Matai tobulą figūrą palinkusią virš tavo gulinčio kūno. Matai ašaromis pasruvusias merginos akis, matai neiš pasakyto grožio veidą, verkiantį veidą. Tos pačios akys, kuriose tu šitiek kartų paskęsdavai, tos pačios akys iš kurių jausdavai jog esi mylimas. Tos apačios akys dabar ašarojo virš tavęs, bet nors ir nesi pratęs matyti jų tokių, tu vistiek supranti, jog tai akys žmogaus, kuris tave myli. Po truputį pradedi suprasti kas vyksta.
-Bet kodėl? Kodėl ji? - Nori jos to paklaus, tačiau pajunti kaip gerklė lėtai, bet užtikrintai prisipildo krauju. Jauti kaip šiltas kraujas prateka  pro lūpų kamputį ir nuteka smakru žemyn. Matai kaip jos veidu perbėga skausmas tai pamačius. Gali jausti jos ašaras krentančias tau ant veido, gali jausti kaip jos drebanti ranka ant tavo krutinės pradeda dar labiau drebėti.
-Atsi... Atsiprašau... Vėliau sup... suprasi... Taip bus geriau... mums abiem... - Girdi jos pro ašaras ištartus žodžius. Praveri burną ir bandai šnekėti, bet tau pavyksta tik nusikosėti, jauti kaip kraujas aptaško veidą. Dar viena plūstelėjusi skausmo banga užmerkia akis ir priverčia tave išleisti silpną ir paskutinę skausmo aimaną.
-Nešnekėk... tuoj... tuoj... viskas baigsis... - Jauti kaip kūną apleidžia jėgos, jauti kaip darosi vėsu. Supranti, kad miršti. Staiga pajunti jos šiltas lūpas ant savųjų. Jauti kaip jos paskutinis bučinys tave vėl sušildo... Jautiesi laimingas, tačiau staiga nubundi ir supranti, jog visa tai tik sapnas... Pagalvoji, „kaip gaila“. Užsimerki ir grįžti pas ją... Vėl... Tik šį kartą užsitikrini, kad nebe pabustum.
2018-06-30 17:06
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-08-08 23:15
Raimukas
Ar čia man vienam pradžia atrodo šiek tiek nešvanki?
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-07-16 21:16
Galaxy
Fantazija bet ne fantastika. 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-07-06 10:16
Aurimaz
Onyx, rašyti gerai ir užrašyti gerai - du skirtingi dalykai. Mokykloje moko tik vieno iš dviejų.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-07-02 16:55
belekas112
Nuar - čia nebuvo sapnas. Tai buvo bandymas suteikti kūrinukui spalvų. Deje, bet šį kart, tamsių spalvų. (nuo jų lengviau pradėti).
ONYX - Ačiū už patarimą, tik gaila, kad jis keletą metelių vėluoja :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-07-02 10:56
ONYX
Jūs mokykloj gal nemiegokit per lietuvių, jei planuojate gerai rašyti :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-07-01 17:48
Nuar
Skaičiau psichologo patarimą, kad kiekvienas žmogus gyvenime turėtų užsirašyti bent dešimt savo sapnų. belekas112 vieną jau užsirašė. Bet juk nereikia nakčiai tiek daug privalgyti, kad tokie košmarai sapnuotųsi.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-07-01 16:11
belekas112
Pink - dear mr. president
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą