Rašyk
Eilės (73662)
Fantastika (2197)
Esė (1498)
Proza (10401)
Vaikams (2524)
Slam (49)
English (1127)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKatės ūsai glosto delną. Sakoma, kad katės turi gydomųjų savybių, tad jų ūsai yra antenos, gaudančios skausmo ar ligos bangas. Pajautusios žmogaus skausmą katės prideda minkštą savo letenėlę ir išleidžia dozę vaistų, kuri lengvai panardina individą į transo būseną.
Ir aš kažkada ten, transe, buvau. Labai atsitiktinai gavau stebuklingąjį letenėlės prisilietimą ir atsijungiau. Nuo šios vietos prasideda mitai apie tai, kaip tu po truputį miršti ar panyri į gilią komą, nors išties tai tik vienas menkas sapnas. Tada aš sapnavau rojų ir amžinąjį gyvenimą.
Iškart atsiradau viršum debesų, supausi ant dangiškųjų saulės spindulių sūpuoklių. Nuo supimosi kulminacijos matėsi žemės dangaus skliautas. Buvo naktis, žvaigždėta, tyli. Ir man buvo gera, tačiau šį pasimėgavimą sutrukdė kažkokia atomų teleportacija į kitą vietą. Pasirodė, jog tai Žemė, jog jau sugrįžau į gimtinę, bet ten nebuvo gyvos dvasios, absoliuti harmonija, kurios nesinorėjo sudrumsti. Nejaugi tai rojus? Nejaugi tai manęs laukia po mirties... Bet kažkas sakė, kad po mirties tavęs nebelieka, tu susilygini su dirvožemiu, jį patręši ir tiesiog dingsti. Lyg aš imčiau ir patikėčiau!
Dar kitas sakė, kad numiręs, tu reinkarnuosies į kokį nors gyvą padarą. Gal žmogų, gal karvę, o gal musę. Tada susimąsčiau. Jei aš buvau kitame gyvenime, tai ar dabartinį aš sudaro buvę žmonės, ar aš sudarau praeities žmones. Taip ir nesugalvojau, sėdėdama ant rojaus Everesto viršūnės ir matydama ne tik amžinąją karalystę, bet ir dalį žemės.
Nusibodo man gyventi amžinai, matyti mažas nenuspėjamų žmonių figūras ir kaip jos dirba, mokosi, svajoja. Nusibodo! Noriu namo, noriu vėl grįžti į Žemę ir visko mokytis iš naujo. Trūksta kompanijos, trūksta pokalbių apie nieką, bet tuo pat metu apie viską. Pasiilgau ir atsibudau.
Tai ne cliché pasakojimas, bet nepaneigsi, kad gyvenimas iš klišių ir susideda. Toks vienas didelis nesusipratimas, atsitiktinumas, o gal dar viena klišė... Jums spręsti.
2018-04-13 17:27
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-04-14 14:44
raidžių šalis
yra kas ne šiaip katiška
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-04-13 20:09
Erla
Gražiai pradėta apie kates.
Gal nereikėjo fantastikos įvelt.
Nefantastinė teksto dalis stipresnė.
3
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą