Rašyk
Eilės (71810)
Fantastika (2153)
Esė (1687)
Proza (10291)
Vaikams (2488)
Slam (47)
English (1084)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter“Kada nors suprasi, ” – frazė įkyruolė, kurią visos mamos, jei tik mylimieji darbdaviai neprieštarautų, laimingai imtų ir išsitatuiruotų ant kaktos. Kai buvau vaikas, šventai prižadėjau sau, jog niekada ir jokiu atveju gyvenime neištarsiu tų trijų vaikystę menkinančių žodžių kitam žmonių mažyliui. Bet ir keistas tas gyvenimas – juokias iš tavęs, o tu pats, nors ir labai norėdamas, net neįtari...
„Kodėl negalima miegoti ant glindų? Bet aš noliu! Noliu, noliu, noliu! “ – skamba mano galvoje lig šiolei. Tik žėrint nakties lašams ir Mėnulio šviesai spiginant man į akis suprantu, kaip komiškai vaikui skamba poteriai iš maldaknygės „Saugok sveikatą“. Matyt todėl mes pasąmonėje tyčia stengiamės nesuprasti toli gražu nelengvai įkandamo vaikų humoro. Juk joks suaugęs neišgyventų suvokęs, kad esminė vaikiško juoko priežastis yra jis pats. Štai taip gyvenimas ir juokiasi, o mes tik rengiame nemokamus spektaklius mažiesiems ir pritariamai judiname lūpų kampučius drauge su jais.
„Kada nors suprasi, “ -  tariau aš ir dar iki dabar sau neatleidau. Taip lengvai ir greitai užaugti, taip neatsakingai surambėti... Tiesa be priemaišų,  kad būsimieji suaugėliai kažkada tikrai supras. Dar ir kaip! Tačiau iškyla naujas klausimas. Jis šauna taip pat greitai, kaip kyla kepamos bandelės spiegiančioje orkaitėje. Jie dar supras, o mes..?
2017-11-26 10:51
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-11-26 23:13
Didi Blusa
Nuar,  nelabai suprantu,  ką turite galvoje...  Tikrai.  Ir dar vienas klausimas: toks blogas mano rašymo stilius? 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-11-26 22:05
Nuar
Ar autorės vardo pakeitimas ir atėjimas vėl kitu vardu, ką nors pakeis rašymo stiliuje?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-11-26 17:13
Ana_Brada
O mes irgi mokomės suprasti iki gyvenimo pabaigos, tad nėra ko liūdėti, nes kiekvienas laiko tarpsnis turi savo žavesį. Neliūdėk tik ir gyvenk, kol gyvenasi.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą