Rašyk
Eilės (73313)
Fantastika (2191)
Esė (1496)
Proza (10348)
Vaikams (2513)
Slam (49)
English (1109)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterLapai sušiureno ir jis staigiai apsidairė, priklaupė ir pasislėpė už neseniai nukritusio šimtamečio ąžuolo išvartos, greitai įsitikinęs, kad aplink pavojaus nėra Nepaliekantis Pėdsakų Smėly patraukė toliau. Jau dešimt metų Fariato Miškas buvo jo namai ir jis jautė kiekvieną gamtos kvėptelėjimą. Vaikinas ant peties nešėsi trumpą kukmedžio lanką, visai kaip driadžių. Tiesa, lankas ir buvo driadžių gamybos, tylus, susiliejantis su gamta ir niekada nepakišantis savo šeimininkui kojos... Taip, šeimininkui.
  Nepaliekantis Pėdsakų Smėly buvo vienintelis gyvas vyras tarp driadžių. Jau dešimtį metų kiekvieną žiemą jis užmigdavo su gamta ir kiekvieną pavasarį keldavosi sustiprėjęs, pamaitintas, išsimiegojęs augalų motinos įsčiose. Savo vardą vaikinas gavo dėl įgimto bruožo likti nepastebėtas. Net prie savo seserų driadžių galėdavo prisėlinti iš nugaros, šis ypatingas gebėjimas kelis kartus vos nekainavo jam gyvybės – driadės itin greitai pasiruošia puolimui- kad ir užkluptos iš netyčių. Tačiau dabar jis apie miškų moteris negalvojo, net negalėjo galvoti. Vaikinas buvo ištremtas iš jų miesto, apnuodytas žolelių nuovirais, kad pamirštų kelią atgal. Aris, taip jį kadaise vadino motina, buvo jau penkiolikos metų. Driadės suprato, jog vyras lieka vyru, žmogus žmogumi  ir žinojo, kad kada nors  turės jį išvaryti. Dėl to jos pasistengė išmokyti berniuką kiek galima daugiau, visų prima – šaudyti iš lanko – tai buvo labiausiai saugoma jų paslaptis ir galia, šios amžinos miško mergaitės šaudė kitaip nei žmonės ar orkai -  jos turėjo specialius nykščio žiedus, kuriais strėlę paleisti galėdavai daug greičiau. Aris taip pat išmoko jausti tapatumą su gamta, nuspėti audras, potvynius ir žemės drebėjimus. Jis suprato ką kalba paukščiai ir žvėrys, girdėdavo kaip medžiai tyliai skundžiasi ramstydami vieni kitus savo šakomis. Berniukui buvo gera pas driades, ten buvo jo namai. Tačiau kai miesto vyresniosios pradėjo pastebėti, jį nužiūrinėjant dailias moteriškas seserų figūras, jos suprato, kad laikas paleisti Nepaliekantį Pėdsakų Smėly kurti savo likimą.
2017-10-23 09:22
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-10-24 09:47
ArisMiskoVaikas
Turėjau omenyje, kad strėlė paleista tokiu būdu skrieja greičiau, o ne greitina šaudymo tempą. Pataisysiu, dėkui.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-10-23 19:28
Nuar
Tikrovėje: nykščio žiedas ne greitam šaudymui iš lanko, bet šaudymui į tolimą taikinį. Visi naudojami prietaisai lėtina šaudymo tempą. Dėl to kinai ir buvo išradę greitašaudį daugiašūvį arbaletą artimai kovai. Lankas tam netinka.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą