Rašyk
Eilės (72451)
Fantastika (2183)
Esė (1493)
Proza (10249)
Vaikams (2479)
Slam (49)
English (1094)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterAš nepritariu psichiatrizacijos vajui. Jeigu užėjo noras nusižudyti, - suraskite galimybę artimiausiu metu gerai išsimiegoti. Reikia humaniškai k a l b ė t i s su žmogumi, o ne tramdyti vaistais, priverčiant paklusti stipresniųjų egoistiniams kėslams. Atminkite, kad jūs darote patį didžiausią nusikaltimą ir taip jau likimo nuskriaustą žmogų paguldydami į psichiatrinę ligoninę. Nepavykus „staigiai mirčiai“, pririšate psichiatrine įskaita ir priverčiate žmogų iki gyvenimo pabaigos vartoti psichotropinius kenksmingo šalutinio poveikio vaistus ir nuodyti savo vidaus organus „lėtąja mirtimi“. Ir kelio atgal iš šito košmaro nebebūna, ir jokie gražiai pažadėtieji dopingai problemų nesprendžia, tik apkvailina smegenis. Mąstymas blaiviomis smegenimis - laimingo gyvenimo pagrindas! / Aš nepritariu tos pačios lyties asmenų tarpusavio ištvirkavimui - tam, kas iškreipia natūralią žmogaus prigimtį. / Aš nepritariu tiems, kurie leidžia žmogui dirbti tik iki pirmos klaidos. Per suklydimus įgauname patirties. Svarbu suteikti galimybę tobulėti. Todėl labai nevyriška neleisti ištaisyti savo klaidų, paskubant lengva ranka nubausti. Sužlugdyti suklydusio žmogaus gyvenimą daug proto nereikia. Išmintingas žmogus neišspardys kaip gegutė savo brolių ir seserų iš lizdo. / Aš nepritariu alkoholizmo skatinimui: kai kurių rūšių saldainiai pagaminami, primaišant alkoholio ir įpakuojant dėžutėse; kai kurių rūšių žurnalų ir kalendorių pateiktuose valgių receptuose nusikalstamai propaguojama įtraukti alkoholinius gėrimus. / Aš nepritariu konservantų, skonio stipriklių, druskos, cukraus ir prieskonių pertekliui maisto produktuose. Skundžiamės nutukimu, o pataikaujame gurmaniškui skoniui. Ekologiška žemdirbystė turėtų tapti valstybiniu prioritetu! //
2017-07-31 02:24
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-08-01 00:44
chuligator
Esie.
1.
Žmogaus prigimtis su visais jo netobulumais tokia yra ne vieną tūkstantmetį, ir to iš esmės nepajėgė pakeisti nei religija, nei valdžia. Tik atsitverti nuo vilko pilko miške, t.y. nuo akivaizdžiausių gentį griaunančių faktorių - nežudyk, nevok ir pan., kas atėjo per patirtį, o dievas pasidarė reikalingas kaip moralizuojantis ir gąsdinantis Rimbameduolinis. Tas varde yra visų tramdymų/susitramdymų Vardas.
2.
Tarkim: "Aš pritariu konservantų, skonio stipriklių, druskos, cukraus ir prieskonių pertekliui maisto produktuose". Šlemščiu kaip Simpsonas. Ir tuo pat metu galiu švariai mąstyti, o kartais ir pasidžiaugti gyvenimu nematerialiniu. Vadinasi: prisirišimas prie askezės yra kitas lazdos galas prisirišimo prie ištvirkavimo. Tai nereiškia, kad tiesa viduryje. Tiesa yra Visa Lazda iki paskutinės rakšties.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-31 21:13
Trantsliukatoriuts Agu Kitkits
Ats niekada niekada nieko neguldau ligoninėn, niekada, ir vitką tsu dilgynėmits! Pataka!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-31 14:18
Mužik Super Star
Yra gerų minčių, ypač apie bausmę po pirmos klaidos ir neleidimą ištaisyti klaidų - ko gero, daug kam aktualu. Jeigu žmogui dzin, jis nenori taisyti savo klaidų ir kartoja jas - tada jau kits kalba.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą