Rašyk
Eilės (69979)
Fantastika (2119)
Esė (1681)
Proza (10128)
Vaikams (2415)
Slam (55)
English (1059)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterAr svarbu pasilikti? Abstrakčiam, neapčiuopiamam pavidale. Ar svarbu palikti savo, kaip kažkada egzistavusio žmogaus, prisiminimą?

  Kodėl negalime pašalinti prisiminimų? Tiek be reikalingai užimtos vietos. Tiek be reikalingai apkrautų minčių. Tiek be reikalingai sujauktų emocijų, betvarkės sieloje. Kodėl negalime pamiršti žmonių, išėjusių anapilin?

  Tai žinoma tik savanaudiškos paskatos. Norime gyventi šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame vyrauja loginis mąstymas. Nėra vietos jausmam. Tai trugdo mąstyti objektyviai. Iliuzija. Tik išgalvotas teorinis planas. Žmonės gyvena teoriškai. Ar tik stengiasi taip gyventi?

  Galbūt žmogaus prigimtyje yra užkoduotas amžinas atminimas? Jei ne apčiuopiamas kūrybos vaisius. Jei nėra paliktų „pėdsakų po savęs“.  Kur, žmogau, tu pasilieki tada?

  Jausmai turi galią. Užkoduotas amžinas atminimas, prisilietus prie atitinkamos dalies. Net po mirties. Miršta tik abstrakcijos. Negalima ištrinti atminties. Nereikia.

  Žmogus dirba. Unikali asmenybė. Kas nevertas išlikti atminty?

  Ar galime sumenkinti  egzistavimą? Ar galime pasiekti egoizmo dausas? Jei šiuolaikinis mūsų pasaulis tik iliuzija? Jei jausmai čia, visada. Ar galime valdyti prisiminimus?

  Žmogus negali būti užmirštas.
2017-07-17 16:19
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-28 11:49
Čikurakas
be reikalingai trugdai šliugžladėžę mūsų
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-17 22:20
tictac_it
tekstas dnr_inis :) 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-17 17:49
Nuar
Statistiškai paskaičiuota, kad tik iki 7 procentų vienoje kartoje gyvenančių žmonių gyvenime padaro kažką, kas yra svarbu kitų žmonių ateičiai. Visi likusieji tėra statistai gyvenimo komedijoje. Todėl sąmoningai galima nieko nepalikti. Gyvenimas ateityje pats atsirinks, kas buvo padaryta svarbaus, todėl neverta susireikšminti. Tekstas apie nieką.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą