Rašyk
Eilės (73311)
Fantastika (2192)
Esė (1496)
Proza (10355)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1109)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 9 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter-Gerai. Aš tau padėsiu jaunasis Almetai, bet...
-Jokių, bet. Sutinku su bet kokiomis sąlygomis. Jeigu tai, ko taip trokštu, iš tiesų įmanoma. Galėsi prašyti manęs ko tik nori. -Iš po kaukės pasigirdo lengvas kikenimas.
-Jeigu nesilaikysi mūsų susitarimo tau teks mirti. Ar sutinki ir su tuo?
-Žinoma. -užtikrintai, be menkiausios abejonės atsakė Almetas.
-Tuomet aš tau padėsiu. Į vakarus, nuo čia, yra kaimas. Už trijų dienų tame kaimelyje vyks teismas. Miestelėnai ruošiasi miriop nuteisti neteisingai apkaltintą žmogų. Pirmoji tavo užduotis bus išgelbėti tą žmogų ir palydėti pas mane. Ar supratai?
-Pirmoji užduotis? Kiek jų bus išviso? Kaip aš turėčiau jį išgelbėti?
-Tu neturi laiko klausinėti berniuk. Eilinis žmogus kaimą pasiektų per penkias dienas. O teismas kaip žinai vyksta už trijų. Supranti link kur suku?
-Taip...
-Tuomet štai. -Apsiaustui, vos pastebimai, subangavus link Almeto jau skriejo maža, metalinė apyrankė. Per daug greitai, kad eilinis žmogus spėtų sugauti. Ir pakankamai toli į šoną, kad daugeliui, net nekiltų minčių bandyti. Bet Almetas, senosios giminės pažiba. Kaip pats yra girdėjęs, kai kas iš giminės apie jį yra pasakęs „mūsų giminės deimantas“. Šis vaikinas niekada nebuvo eilinis žmogus ir niekada tokiu nebus. Sugaudamas apyranke tai tik įrodė. Pakėles į akių lygi ėmė ją apžiurinėti.
-Čia kažkas parašyta. Mons... Monst... Užrašo neįmanoma įskaityti. Visa apyrankė atrodo lyg sudegus. Ką man su ja daryti? Tu nori, kad aš ją nešiočiau?
-Tiesiog atiduok ją tam žmogui.
-Supratau. Tuomet man teks atsisveikinti. Panašu, kad nusimato pora linksmesnių dienelių. -Dėdamasis apyrankę į kišenę, su lengva ironija pasakė Almetas. Iš po kaukės vėl pasigirdo tas pats lengvas kikenimas.
-Kažkas su tavimi ne taip... Tu kitoks... Manau... Manau, kad duosiu tau paskutinį patarimą.
-Kokį?
-Keliaujant šiuo mišku būk akylas. Laikas nebus vienintelis tavo priešas.
2017-06-08 00:03
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-06-12 19:29
belekas112
Andrėnas - nežinau kaip daugeliui, bet man trumpas istorijas rašyti daug paprasčiau. netgi galėčiau pasakyti - įdomiau. Tačiau, pažvelgus iš kitos pusės, į trumpą epizodą sunkiau įvelti "nepastebimų" detalių, sunkiau padaryti patį veikėją patrauklų skaitytojui, sunkiau į veiksmų sūkurį "pajungti" aplinką. Na taip, galbūt man irgi sunkiau rašyti trumpas istorijas...Bet vėlgi, vien be šių kelių elementų, asmeniškai man istorija jau nebėra verta. P.S. 2-iejų, man per akis :)  
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-06-12 14:56
Andrėnas
"Bet Almetas, senosios giminės pažiba. Kaip pats yra girdėjęs, kai kas iš giminės apie jį yra pasakęs „mūsų giminės deimantas“. Šis vaikinas niekada nebuvo eilinis žmogus ir niekada tokiu nebus. Sugaudamas apyranke tai tik įrodė. Pakėles į akių lygi ėmė ją apžiurinėti. "

Jeigu nebūtų tokio grubaus sakinio, temptum ant 3. Galbūt.

Super-short istorijos turi savo žavesį, tačiau jas rašyti daugumai yra daug sunkiau nei ilgesnius apsakymus ar romanus. Kiekvienas sakinys, kiekvienas žodis turi talpinti bent 2-3 informacijos linijas: pvz ir veiksmą, ir veikėjo apibūdinimą.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-06-10 14:39
belekas112
ironvytas - naktinis miestas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą