Rašyk
Eilės (68322)
Fantastika (2068)
Esė (1622)
Proza (9907)
Vaikams (2352)
Slam (54)
English (1045)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKnyga ieškantiems ir nesvarbu ar tai būtų sėkmės formulių ar gyvenimo prasmės idėjų. Autorius leidžia atrasti tai, kas kelia klaustukus ir kartu sukuria kelis naujus.

Surinkti į vieną visumą stiklo karoliukus gana sunku ir tai reikalauja pastangų, tačiau ką gauni užvertęs paskutinį puslapį atsiperka su kaupu.

Hermanas Hesė aprašė kitokį pasaulio suvokimą, jį padalinant į dvi atskiras sferas- Kastaliją ir pasaulį. Iš pažiuros tarp jų neįmanoma sandura, nes Kastalija kupina tvarkos, statutų ir laisvės rimties. Tuo tarpu pasaulis- it nedarni, naturalių instinktų valdoma pramogų arena be dorovinių vertybių.

Įmantrus knygos pavadinimas reiškia rafinuotą ženklų sistemą, kurią kuria Kastalijoje gyvenantis elitas, bandydamas atrasti harmoniją priešinant mokslines teorijas. Žaidimas reikalauja didelių intelektualinių pastangų: pasitelkiami senieji rastai, juos įaudziant į variacijomis apipintą muziką, kurioje ir randamas balansas ir harmonija. Tačiau šis labiausiai vertinamas zaidimas kelia abejotiną  išlikimą, subrandinantį išliekamąją vertę.

Knyga apie gyvenimą, apie siekius, norus, problemas ir jų sprendimo būdus visais laikais. Ji leidžia atrasti, nusiraminti, apsvarstyti ir paskatinti. Stiklo Karoliuku Žaidimas nurodo, kada reikia peržengti visas ribas, o kada tai daryti pakopomis diktuojant laikui.
2017-02-16 15:26
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-02-16 22:39
pasalietis
Brrrr. Tokiu stiliumi aprecenzavus nieko nebesinorėtų skaityti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-02-16 20:57
Loke1
Is esmės: noras ją paskaityti - nekilo.
:/
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-02-16 16:47
_kontrastai_
Recenzijos nuotrupos, sudėtos į prozos skyrių, ir beveik be lietuvių kalbos išmanymo. Itin justi „plikas nusirašymas“ nuo kito teksto. Išduoda nesavita stilistika.
Patraukė pavadinimas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą