Rašyk
Eilės (72562)
Fantastika (2178)
Esė (1694)
Proza (10236)
Vaikams (2466)
Slam (49)
English (1093)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 144 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitterבס“ד
VANSEN 29

Ryte pasakiau pastabą kvailam žmogui. Kelias valandas kvailys pyko, bet valdėsi. Paskui priėjo ir pasakė: ko lendi prie manęs?
- Tai tu prie manęs lendi. Ko nori?
- Tau žmonės ir aš sakiau, kad nelystum prie manęs. – Jis čiupo geležtę ir norėjo smeigti į pilvą, bet susivaldė. Padėjo ant stalo, smogė kumščiu, bet atšokau, jis vėl susivaldė, nes aplink stovėjo daug žmonių, jie mus atskyrė. – Nelysk prie manęs.
- Nebijau. Gali mane sužaloti, nužudyti, tiesos tai nepakeis. – Kvailys susierzinęs išėjo iš patalpos. – Nebijau tavęs – garsiai pakartojau daug kartų.
Nesakyk kvailiams pastabų, nes jie nepasikeis, o tik nekęs tavęs. Karalius Šlomo šią išmintį pasakė, o aš nusižengiau ir praktiškai pamačiau, kad jo perpėjimas buvo teisus.
Išminčiai sakė, kad nedera sakyti pastabų žmonai. Šią idėją buvo sunku priimti jaunystės metais. Tai neligybė, bet mes jau taip sukurti. Vyro savimeilė didesnė, todėl jis lengviau pakelia kritiką. Moters savęs supratimas labiau priklauso nuo išorės, todėl ji jautresnė išoriniam poveikiui. Dažiniausiai moterys nepakenčia bet kokios kritikos savo atžvilgiu. Eksperimento dėlei kritikavau kelias moteris. Jos elgėsi netnkamai su savo vaikais. Nors elgesys buvo objektyviai žąlingas, pačios moterys to nesuvokė. Puse metų truko eksperimentas ir per šį laikotarpį įsigiajau mirtinus priešus. Roiš sako: „nemanyk, kad vienas priešas yra mažai“. Jei kritikuosi žmoną, yra tikimybė kad ji tavęs nekęs. Todėl būk kantrus. Atleisk smulkmenas. O fundamentalių dalykų ant korio stovi žmogiški sąntykiai ir pati šeima, nutylėti nedera. Geriau išsiskirti, nei kęsti nusikaltimus prieš šeimos pagrindus. Pvaysdžiui: neištikimybė moteriai atleisti negalima. Tai niekingas nusikaltimas, po kurio šeimyninius sąntykius kurti yra bjaurastis. Tylėk ir kentėk neesminius nusižengimus. Protestuok prieš žmonos nusižengimus, kurie gali sugriauti šeimą. O jei ji vistiek juos padarė, tada šaukštai po pietų, nėra prasmės pykti, priekaištauti. Ramiai nutrauk sąntykius. Susirask brandesnę, sąmoningesnę žmoną.
Roiš sako: „Nebūk per griežtas, dėl smulkmenų, su jokiu žmogumi, nes taip prisirinksi nekenčiančių tavęs. “ Nekritikuok žmonos ir vaikų dėl smulkmenų. Juk nenori, kad jie nekęstų tavęs.
Klausiausi R. Patlas kalbos. Jis pasakė, kad žodžiais padaryta skriauda oiraiso prilygina fiziniam smurtui, o kartais žodis daugiau padaro žalos nei veiksmas. „Nuo liežuvio priklauso gyvenimas ir mirtis. “
Todėl būk atsargus su pastabomis. Manau, kad neteisingai padariu duodamas pastabą, nes tikriausiai, laibai skaudu buvo...

VANSEN 30
Šią savaitę mane vėl pavadino debilu. Pradedu priprasti. Bet geriau vadinkite idiotu. Kažkodėl šis manęs aprašymas labiau patinka.
R. A. Kušnir papasakojo idomią istoriją. Vienas išminčius padarė didžiulę puotą, po to kai jį kažkas baisiai ižeidė. Mokiniai paklausė, kodėl mokytojas džiaugiasi. Atsakymas; geriau degti gėdos jausmu efimeriniame pasaulyje, o ne amžinybėje.
Sefer achinuch sako, kad draudžiama ženitis su dukra. Esu matęs, kaip vienas vyras bučiavo savo dukra, ne kaip tėvas, o kaip meilužis. Čiupinėjos užpakalį ir krūtinę. Tai papasakojau, todėl kad parodyčiau, kad tai neapstraktus draudimas, kartais suklysta, paslysta. Todėl būk atsargus. Naturalu, kad tėvas myli savo dukras, bet gauti iš jos lytinį - estetinį malonumą draudžiamą. Oirasoje parašyta, kaip Loto dukros nugirdė savo tėvą r turėjo sąntykius... Graikiškuose mituose radau šio nusikaltimo aprašymą. Markizo de Sado kūryboje taip pat yra šio nusikaltimo aprašymų. Nesiūlai skaityti. Tik žinok, tai yra. Patikėk manimi ir saugokis. Oi, tai draudžiama visur ir visda. Niekada nedaryk, net leidžiamų veiksmų, kurie gali būti traktuoti kaip nusikalstami. Nes jei visuomenė įtars, kad ištvirkauji, tada privalai nutolti nuo itartinų situacijų.
Išmok „norėti būti laimingu“. Ir ieškok tik laimės leidžiamuose objektuose.

VANSEN 31
R. S. Kohen moko kaip kurti šeimyninia laimę, pataria mąstyti apie žmoną teigiamas mintis. Žmona gali atrdyti, kvaila, naivi, lėta, pikta, šlykšti, bjauri, tinginė, nedėkinga. Šeimos psichologas pataria sąmoningai, dibtinai keisti požiūrį į žmoną. Nes blogos mintys nebus paslėptos nuo jos. Mimika, gestai, elgesys išduos ką mastai.
Versk save girti žmoną; vertink jos darbą; su nuostabą vertink jos tobulėjimą; šlovink jos šeimą; džiaukis jos kulinariniais sugebėjimais ir t., t. kartok tai nuolatos.
Atkreipk žmonos dėmesį į grožį, paukščio, krūmo, sklauto.
Klausyk lekcijas, lankyk paskaitas, skaityk knygas, kur mokinama kaip pagerinti šeimyninius sąntykius.
Mąstyk su meilę ir džiaugsmu apie žmoną. Tai paveiks tave ir žmoną. Jei gerai galvosi apie ją, nejučia ir žmona pradės gerai galvoti apie tave.
Nežinau, ar visose situacijose šie patarimai veikia, itariu jei žmona nenuoširdi, melagė, nuotykių ir malonumų ieškotoja, gal su tokia... normatyvių santykių nepavyks pastatyti. Mano draugas pasakojo kad lektuvu skisdamas iš Murmansko į Vilnių lėktuve susipažino su pagyvenusia moterimi. Vilniuje jam pasiūlė pernakvoti viežbūtyje... Siūlė kartu važiuoti į Odesą.
- Mama mirė. Važiuoju į laidotuves. Negaliu. – Ji davė daug rublių ir pora išsiskyrė.
Po kelių mėnesių pažystamas personažas grįžo į Murmanską. Vienoje paduotuvėje sutiko dosniają damą.
- Labas... – Pasisveikino meilužis.
- Jaunuoli, - kreipėsi moteris griežtu tonu, - mes savame mieste... būk kulturingas ir elkitės padoriai... – Dama nusisuko ir pasišalino. Daugiau niekada jos nesutiko. Manau, kad dama buvo vedusi... Pasidavė nusikaltimui, kai niekas to nematė. Nežinau, kaip atpažinti nesąžiningą žmogų. Reikia pamąstyti. Tikriausiai yra galimybė atpažinti melagį.
Linkiu niekada nepakliūti į blogų žmonių pinkles.
Noriu mylėti tave;
Noriu gerbti tave;
Noriu puoselėti tave;
Nriu girti tave;
Noriu Guosti tave;
Noriu užjausti tave;

Nori gimti dėl tavęs;
Noriu gyventi dėl tavęs;
Noriu pasveikti dėl tavęs;
Noriu mirti dėl tavęs;

Noriu džiaugtis tavimi;
Noriu žavėtis tavimi;
Noriu rūpintis tavimi;
Noriu gyventi tavimi.
2016-12-16 10:23
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2016-12-17 08:10
Dr Haus Aulas Trambambukas
maldelė tai gera visa
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-12-16 22:00
MadMū Kitkits
kai visa tai atgyvens
jūs nebeturėsit į ką įsikibti
todėl -
idiotiškas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą