Rašyk
Eilės (75359)
Fantastika (2217)
Esė (1517)
Proza (10632)
Vaikams (2540)
Slam (50)
English (1161)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 19 (5)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterMalonu galvoti apie tave. Džiaugiuosi tavo pasiekimais mokslo srityje ir specialybės, kurią mokiniesi. Tu turi puikų humoro jausmą ir didelį talentą. Dėkoju Kūrėjui už milžinišką potencialą kurį tu gavai dovanų.
Šiandien išsigandau, nes pamačiau, kad šis potencialas nekontroliuojamas ir nenukreipiamas kreityvine kriptymi. Jei didelė jėga nenukriaipiama į tiesą, gėrį, kūrimą ir palaikymą to kas sukūrta, tada neišvengiamai melas, blogis, giovimas tampa šios jėgos išraiška. Todėl bijau, kad tavo potencialas nepakenktų tau pačiam.
Beprasmiškas egzistavimas, betikslis būvimas daro tavo kasdienybę nuobodžią ir įkyrią. Todėl prošau tapk atsakingu. Nustatyk savo gyvenimo krypti. Turėk tikslą, kuris įprasmintų tavo buvimą. Kūrėjas nešiap sau dauvė tau talentą, sveikatą ir protą. Išnaudok juos geriems, tikslingiems darbams.
Kad tai padarytum, reikia pasistengti išsiaiškinti, kas yra ištikrųjų gėris. Tukstančius metų mes mokėmės, ir todėl žinome iš patirties kas žalinga, ir kas yra naudinga žmogaus sielai. Pasinaudok kitų žmonių patirtimi, kad pačiam nereikėtų kentėti, klaidų ir bandymų metodu ieškoti objektyvaus gėrio. Nes prarasi brangų, savo gyvenimo, laiką. Tu gyvensi trumpai. Maksimum tik šimta dvidešimt metų. O gyvenimas, kaip paukščio šešėlis, pralekia nepastebėtas. Mirtis neišvengiamai pasiglemš tavo organus, visą kūną. Žiūrėk, kad JI neprarytų tavo sielos.
Gimęs gavai didelį norą materialiems dalykams. Tai matėsi jau kudikystėje. Tu valgei daug. Būdamas dvylikos mėnesių svėrei šešiolika kilogramų. Šis skaičius neitikėtinas. Žmonės netiki, kai tai pasakoju. Bet Kūrėjas sukūrė tave įpatingai. Tu turi sveika ir stiprų organizmą, kurį turi išmokti valdyti. Turi būti karalius, kuris įsakinėja savo kūnui, o jis kaip vergas vykdo tavo karališką norą. Bet šiandien tavo kūnas yra karalius valdantis tave. To ko jis užsigeidžia, tu kaip klusnus vergas įvygdai. Noras gauti malonumą iš materijos iš esmės nėra idingas, tik jei jis tampa dominuojančia jėga, tada žmogus ne žmogus, o Beždžionžmogis. Jis turi išvazdą ir genus žmpgaus, bet iš vidaus, iš esmės jis savo gyvuliškų norų vergas.
Jei laivo kapitonas neturi tikslo pasiekti jokio uosto, neturi krypties, nesiorentuoja jūroje, ir nenori orentuotis, plaukia kaip išeina ir kur papuola, toks kapitonas tikriausiai sudaužys laivą į rifą ir pražudys save ir ygulą.
Prašau, pats pasirinkti žmogaus vardo vertą tikslą. Priversk savo kūną siekti tą tikslą.
Pripratimas tenkinti savo nekontoliuojamus norus priveda prie apsirijimo, o paskui prie girtuoklystės, prie narkotikų, prie ištvirkimo, prie žmogžudystės ir stabmeldystės. Šie degradacijos etapai nebūtinai palies apsirijelį, bet didelė tikimybė, kad prie vienokių ar kitokių formų nusikaltimų jo poreikia pastumės.
Prašau, būk Valdovu, o ne Vergu.
Tu Karalius, o norai tavo pavaldiniai.

2016-09-18 09:58
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2016-09-18 11:25
MadMū Kitkits
tu turi išmokti rašyti be klaidų
toks kiekis klaidų tikrai padarys žalą tavo sielai
būk valdovu, o ne beraščiu vergu
nes tokia kalbos degradacija
prives ir prie kitų nusikaltimų
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-09-18 10:46
lk
lk
susimąsčiau, jaunam žmogui labai tinka tokios mintys
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-09-18 10:30
Konstantinas Reikauskas
Yr minties i razumo. Desiatka.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą