Rašyk
Eilės (75005)
Fantastika (2211)
Esė (1514)
Proza (10623)
Vaikams (2523)
Slam (50)
English (1155)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterJau dvi savaites kasnakt sapnuoju tą patį košmarą. Išpiltas šalto prakaito pašoku nuo savo paties riksmo, atsisėdu ant lovos krašto ir drebėdamas bandau prisiminti ką sapnavau, tačiau niekuomet nepavyksta. Akių sumerkti neįstengiu iki pat ryto. O gal tiesiog bijau užmigti? Atsisėdu prie mažo stalelio, užsidegu žvakę ir skrebinu plunksna, kol pro apmusijusį langą į mano mažą kambarėlį prasiskverbia pirmieji saulės spinduliai. Pabandau perskaityti, ką parašiau, tačiau nieko nesuprantu - kažkokie nerišlūs kliedesiai. Gal kraustausi iš proto? Rašliavą visuomet sudeginu. Nežinau kodėl, bet mane gąsdina mano paties mintys.

Ir vėl tas pats! Kaip ir praeitą, kaip ir užpraeitą, kaip ir užužpraeitą naktį! Klykdamas pašoku iš šaltos lovos, rankomis pasemiu vandens iš dubens ir šliūkšteliu sau į veidą. Žvilgteliu į suskilusį ir purviną veidrodį ir apmirštu. Nebeatpažįstu savęs - paraudusios stiklinės akys, įkritę skruostai. Neatlaikęs savo žvilgsnio stveriu apsiaustą ir išbėgu laukan į lietų. Atrodo, kad tuščiomis niūraus miesto gatvėmis bėgu jau visą amžinybę, o lietus bėga su manimi. Staiga pritrūkstu jėgų ir sustojęs apsidairau. Pasirodo, nubėgau iki pat senosios prieplaukos. Vanduo upeliais pliaupia akmeniniu gatvės grindiniu. Nė gyvos dvasios, tik liūdnai girgžda vėjyje siūbuojanti batsiuvio iškaba. Staiga išvystu milžinišku greičiu atlekenčią keturių arklių traukiamą karietą. Atrodo, gali išvysti garo stulpus, galingomis srovėmis trykštančius iš nasrų. Karieta sustoja prie pat manęs, veriasi durys, pro tarpą pamatau siaubingą siluetą... Staiga iki menkiausios smulkmenos prisimenu savo košmarą. O ne!

Ko gero, jau visai išprotėjau. Kaimynai vengia manęs, o ir pats kartais užklumpu save šiurpiai bekrizenantį. Nuo tada, kai pradėjau bendrauti su Šėtonu, rašliavos nebedeginu, kad ir kokių siaubingų dalykų būčiau prirašęs. Kartais Jis aplanko mane. Negaliu aprašyti, koks nepakartojamas jausmas prieblandoje skrieti su Juo ir gąsdinti kauliukais lošiančius jūreivius. Po tokių iškylų miegu kaip užmuštas. Košmarų taip pat nebesapnuoju. O gal jie tiesiog tapo malonūs?..
2002-08-20 00:42
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2002-08-21 16:28
viena skruzdėlė
fainai.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-08-20 02:13
`
`
fantasmogorija
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą