Rašyk
Eilės (72581)
Fantastika (2173)
Esė (1694)
Proza (10236)
Vaikams (2468)
Slam (49)
English (1093)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 130 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterMaža, didelė... nuostabi, siaura - bjauri, išgąstinga... sūkurys, įtraukiantis į jaudulį, išlaisvinantis iš niekingų žmogiškų pančių. Kyla, dar aukščiau pakyla energija! RĖKIA VIDUS, klykia krūtinė, nebegalinti pajudėti iš įsisiautėjusios audros!!!
Nepamiršau tavęs, niekada ir nepamiršiu. Pamiršti tokios nuostabios, bjaurios būtybės neįmanoma. Tu purtaisi, tau iš burnos drimba putos, akys – du balti sniego kamuoliai. Aš klykiu, ji klykia, adatos, sirenos, ašaros, raudonos figūros. Vyšnių? Vyšnių gatvė? Išėjai. Grįžai. Vėl išėjai. Kalbamės. Tu nuostabus. Kodėl net JI to nemato?
Graži.
Banga ant bangos, šokoladinės garbanos užkerėjo tą vieną mažą, kitą didelę. Ir JI išėjo. Kaip ir visi tave palieka. Kokia nauda iš tavęs? Net ir aš negalvojau, palikdama teritoriją, ar matysiu tave dar kada. Tu gimei tam, kad tavęs nekęstų. Ir aš tavęs nekenčiau,  vieną – dvi minutes. Dievinau ir bijojau. Dabar net kirminai tave apleidę.  Ir nemato niekas tos nuostabios, didelės, ir siaubingos mažos. Visada jausiu tavo kančios skonį.
Dvėskit tie, kurie atvedė šūdą į Tavo sielą.


Kur meilė? Kur meilė, apie kurią visi kalba? Apie kurią visi svajoja? Ateik, ateik pas mane, negaliu miegoti tokiam karštyje. Šis košmaras užvaldė mane. Supurtyk mano kūną, išlaisvink mano sielą. Nubausk mano pojūčius. Leisk jausmams užaugti.


Pauliui.
2015-09-28 14:35
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą