Rašyk
Eilės (73050)
Fantastika (2189)
Esė (1492)
Proza (10330)
Vaikams (2494)
Slam (49)
English (1100)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterTris kartus teistas širdyje - ką galėjo padaryti, pasakyti, sukurti, dovanoti, - ką galėjo išduoti dėl žmogaus, kurio nebuvo matęs akyse? Išdidumas pranoko laiką ir va, - štai tokia mistika.
Baigėsi. Čirkščioja juosta.
Nors grįžkim atgal:
„Per savo laidotuves aš bandysiu pasikarti“, - jis man taip sakė. Dar norėjo, kad palaidočiau jį raudonu kostiumu. Pareiškiau, kad taip nieko nebus, niekas nesutiks jo laidoti raudoniuos. Bet čia pat suvirko, kad Tas Niekas nedrįs nepaisyti mirusiojo valios. „Kur jau čia dėsis, - lubomis vaikščiosiu jei ne... „
Aš jam pažadėjau geidžiamos spalvos rūbus mainais už tai, kad ateis pasitikti, kai prireiks. Susitarėm tvirtai.
2015-07-13 05:51
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-18 15:27
Elivdar
N2, ar kur nors matėte, kad rašantysis prieš kiekvieną kūrinį pasisakytų: "Dabar rašau sau", "O dabar rašau kitiems"? Rašai ir viskas! Perskaitys, neperskaitys... Internetas - ne knyga, ne popierius. Nors ir taip knygos kur kas daugiau intymumo turi ir gali būti dar asmeniškesnės, nors ir išleistos. Jazukevičiūtė "Anarchistės išpažintį" sau pasirašė per 25 dienas, išpylė tiesiog, o ką? Net vardai nekeisti vietom. Ir ji sako: "čia man, čia mano", nors kiek žmonių skaito ir išgyvena kartu savaip. Ir niekas nebamba - "juk rašei sau, ne mums".
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-18 01:53
N2_end
"Aš labai gerai žinau, apie ką čia kalbu, bet kitiems - nebūtina." - tai sau ir rašyk, o ne kitiems.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-15 14:39
Elivdar
Damastai, įtariu, kad toks įspūdis Jums susidarė dėl to, jog tai yra kūrinio ištrauka. Na, norėjau taip sau pasižaisti ir atskyriau dalelę nuo vientiso teksto. :)) Aš labai gerai žinau, apie ką čia kalbu, bet kitiems - nebūtina. Juk niekur nepaliepta, neparašyta, kad skaitytojas turi suprasti tekstą taip, kaip ir aš suprantu:) Na, nebent vadovautumėmės mokyklinėmis literatūrinėmis programomis, - ten viską reikia suprasti vienodai. Na, atrodo čia tiek daug kuriančių žmonių,o daugumos fantazija - jų pagrindinis ginklas -  užakusi, užsnūdusi, tekstus bandoma sukišti į taisykles.. Ar būtinai reikia viską SUVOKTI? :) Kartais tas skaitytojo teksto "suvokimas" būna daug gražesnis, geresnis ir prasmingesnis, nei pats autorius užrašė, - tad kam viską susigadint klaudiant "o ką tu čia omeny turėjai??" :)) Daugiau laisvės ir improvizacijos, o taisykles palikim rimtiems dėdėms. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-15 09:37
Damastas
Man perdaug nezinomuju cia. Kaip lietuviskas filmas - lyg ir viskas skamba graziai, bet vis norisi paklausti kas noreta pasakyti. Perdaug sugrusta "tarp eiluciu" ? O gal man truksta teksto suvokimo igudziu, nezinau..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-13 07:13
wrawr
kka tay nusjn 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą