Rašyk
Eilės (71927)
Fantastika (2156)
Esė (1687)
Proza (10306)
Vaikams (2453)
Slam (47)
English (1087)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterJis padėjo savo galvą mergaitei ant jos plonų, džinsais stangriai aptemptų kojų. Užsimerkė. Ir akimirksniu išmetė iš galvos visas mintis, taip, kaip buvo išmokęs daryti per paskutinius vienuolyne praleistus metus.

Mergaitės kojos, nors ir plonytės kaip visas likęs jos kūnas, buvo pakankamai minkštos, kad berniukas galėtų įsivaizduoti, tarytum miegantis ant samanų. Jam tas vaizdinys iškilo vos tik išmetus mintis.

Mes negalime būti tikri, kodėl jis tai įsivaizdavo. Bet galime spėti, kad tai galbūt dėl to, jog lygiai taip pat jis galvą padėjęs miegojo miške vos prieš kelias dienas. O galbūt todėl, kad mergaitės džinsai, po ilgos grybavimo dienos, dar vis buvo įgėrę miško kvapus.

- Aleksai, - tyliai į berniuką kreipėsi mergaitė.

Aleksas neatsiliepė ir mergaitė kaipmat suprato - jis užmigo. Taip, kaip jis tik ir sugeba užmigti po savo beprotiškų šėliojimų miškuos ar prie rašomosios mašinėlės.

Ant stalo dar vis gulėjo šiltas Alekso laiškas. Metaforiškai ir ne tik. Mergaitė, pakėlusi akis nuo berniuko veido, pažvelgė į šį laišką ir surado jame pirmąją eilutę. Ji, kaip ir visada, buvo tokia pati: „Mano mylimoji Aiste“.

Toliau Aistei skaityti nebereikėjo, nes šį laišką, kaip ir šimtus ankščiau gautų laiškų, ji jau mokėjo atmintinai. Tyliai atsikvėpusi ji vėl nuleido akis ir turbūt vien iš įpročio pradėjo skaičiuoti apgamus ant berniuko veido. Jų buvo šešiolika.

Šešiolika mažų lašelio formos apgamų, palaidai išsibarsčiusių po jos mylimojo veidą. Ji nusišypsojo. Juk tai jos mėgstamiausias skaičius._________

Iš meilės tekstų ciklo, originaliai publikuota: [ http://bit.ly/1IrqGyt ].
2015-03-24 21:33
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2015-03-31 17:38
Karolis Pamišėlis
nu ką, smagiai pasijuokiau. tokiems kūriniams reikėtų atskiro skyriaus, kažko panašaus į "nesąmonių kampelį".
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-03-25 10:15
Fake_writer
Mes negalime būti tikri, kodėl autorius įsivaizdavo, kad visa tai reikia čia įkelti. Bet galime spėti, kad tai galbūt dėl to, jog lygiai taip pat jis padėjęs ant to ką daro ir kasdieniniame gyvenime. O galbūt todėl, kad, po ilgos grybavimo dienos, dar vis nesusigaudo, kad tokių "kūrinių" talpinimas yra lygiai toks pats šiukšlinimas, kaip vidurį gatvės nutėkštas pustuštis pieno pakelis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-03-25 08:52
Meškiukas
Berniukas...mergaitė...Keep calm and hide yourself, pedobear's coming.
Ne tas skyrius. Ar ne? Netyčia turėjo nukeliaut kažkur kitur, bet atsidūrė fantastikoje, kuri kaip juodoji skylė viską traukia į save.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-03-25 00:27
Lapalių Vanagas
Ajajaj :) Jau paskaičius pavadinimą, supratau, kad tai bus kažkas iš serijos "what the...?" O kokia šio tekstuko prasme, ką apskritai juo norėjai pasakyt? Jau nekalbant apie tai, kad tekstuke nulis fantastikos...:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-03-24 22:28
Aurimaz
Likau truputį nesupratęs, kame čia kampas. Lyg ir matau raides, žodžius, sakinius, bet...
Normaliomis sąlygomis, kūrinys lyg ir turėtų kalbėti už save, bet šiuo atveju paklausiu - ką pats autorius galvoja apie šį savo darbą ir kiek jam duotų balų, būdamas mano vietoje?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą