Rašyk
Eilės (72399)
Fantastika (2182)
Esė (1493)
Proza (10247)
Vaikams (2476)
Slam (49)
English (1094)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKol nemąstai tol viskas gerai, o susimąstyk ir pradeda griūti sukonstruotos ir vaikystėje instaliuotos tikrovės. Štai kad ir dabar, 23: 56. Už lango drioksi garsai, o prieš juos dar žybteli švieselės. Proliams džiaugsmo pilnos kelnės. Proliai džiaugiasi, juk nauji metai įvykis neeilinis. O ko iš tiesų ten džiaugtis? Juk kai susimąstai, tai nelabai ir supranti kam vidurnaktį triukšmauti. O juo labiau gamtoje tai anokie nauji metai.
Sakysit pesimistas. Nelabai, greičiau realistas. Na o dabar einu ir aš apsimesiu normaliu. Išspausiu dirbtinę šypseną, linkėsiu visiems laimingų dalykų, kurie niekados neišsipildys, nes jų išsipildymams reikalingos asmenines pastangos, kurių proliai niekados neįdės. Bet žmogaus pasaulis tuo ir nuostabus, kad gali patirti teigiamas emocijas ant savo paties visiškai išsigalvotų dalykų pagrindo. Apgauni save, nusišypsai, ir apsimeti kad viskas gerai. O gal net neapsimeti? Juk tavo pasaulis yra tai, ką apie jį mano kiti atsakydami į tavo apsimetinėjimus.

..............

Žvelgiant į tuos, kurie žvelgia į fejerverkus kilo mintis, kad Platonas snukį čia ne vienam išmaltų už tai, kad anas savaiminei laiko tėkmei priskiria ir savojo gyvenimo kokybinius kismus. O kodėl maltų? O todėl, kad minią galima auklėti tik biheivioristiniais metodais.

...............

Buvo smagu. Kelios minutės triukšmo ir šviesų rūke. Jos reiškia, kad „viskas pasikeitė“.
2015-01-02 12:50
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2015-02-12 00:01
Marquise
Yra toks posakis "žmonės yra daugiau panašūs negu skirtingi". Tad kitą kartą, kai galvosite, kad visi aplink yra pasimetę ir nieko nesuvokia, pagalvokite, ar pats taip nesijaučiat. Ir atvirkščiai: jei įžvelgiat beprasmiškumą, tai kodėl manot, kad kiti to nesuvokia. Čia taip, pamąstymui.
O tekstą pavadinti išbaigtu esė būtų ypatingai sunku. 
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą