Rašyk
Eilės (77020)
Fantastika (2252)
Esė (1533)
Proza (10776)
Vaikams (2619)
Slam (65)
English (1186)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterMokslininkai nustatė esant materijos tinklą, kuris persmelkia visą Visatą.
Pagal mokslo pripažintą kosmologinį Visatos formavimosi modelį, galaktikos Visatoje išsidėsčiusios materijos, kurios didžiąją dalį – 84 proc. – sudaro tamsioji materija, tinkle. Gravitacijos jėga verčia mums matomą materiją paklusti tamsiosios materijos struktūrai.

Tai patvirtina, kad gyvename pasekmių pasaulyje. Nauji mokslo atradimai vis aiškiau rodo, kad mūsų Visata, visa gamta ir visa jos negyvojo, augalinio, gyvūninio, žmogaus lygmenų sistema yra integrali ir visiškai tarpusavyje susijusi, persmelkta visapusių ryšių tinklo, ir nėra gamtoje jokios savarankiškos dalelės, jėgos ar veiksmo, o visa realybė pagrįsta absoliučiais tarpusavio ryšiais.

Mokslo nustatoma tamsiosios, mums nematomos, nesuvokiamos materijos procentinė dalis pagal dydį artėja prie liekanos, kuri priskiriama žmogaus proto galimybių išnaudojimo daliai. Žinome, kad jau seniai mokslas teigia, jog žmogus kol kas naudoja tik mažą dalį savo protinių galimybių – apie 5 proc. Tai perša logišką įžvalgą, kad tamsioji materija paslėpta mūsų nepanaudotų protinių galimybių dalyje.

Suprantant, kad gamta nemėgsta tuštumos, o tai reiškia, kad joje nėra jokio nereikalingo veiksmo ar sisteminio vieneto, kyla klausimas: kokiu tikslu tai nuo mūsų paslėpta?

Žmonija yra visos bendros sistemos, kurios sandara ir veikimas pagrįsti integralių, harmoningų ryšių evoliucija, dalis. Reikalas tas, kad nuo gamtos mus skiria jos mums duota užduotis pažinti, suvokti sistemą sąmoningai vykdant jos dėsnius. Todėl pradžioje esame atvesti į gamtos integralumui priešingą poziciją, kuri dabar mums demonstruojama per įvairiausias krizes. Visų krizių priežastis viena – negatyvūs, egocentriški, neintegralūs, integralių gamtos harmonijos dėsnių neatitinkantys tarpusavio ryšiai.

Mums skirta pereiti prie naujo žmogaus evoliucijos – harmonijos su gamta – etapo. Tik pradėję vykdyti visuotinį gamtos integralumo dėsnį – perėję nuo egoistinių prie integralių sąveikų – ne tik išspręsime visas krizių problemas, bet ir atskleisime visus nuo mūsų paslėptus pasaulius – tamsiosios materijos lygmenis iki pat jų pamato – priežasties.

Vincas Andriušis
2014-02-18 12:04
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-23 15:14
Vincas Andriušis
Teiginiai įrodomi, bet Žmogus juos gali įrodyti tik pats sau - kitam, kuris neatitinka integralių dėsnių, jis nieko nei parodyti nei įrodyti negali.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-20 07:30
tictac_it
Paistalai čia viskas ... žmonija yra ... mums skirta - neįrodyti (ir kažin ar įrodomi) teiginiai :) -1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-18 22:35
Vincas Andriušis
Bibliotekininkei: Atvirkščiai, kad būtumėm :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-18 19:15
galne
Kažin, ir ką mes ten atskleisime.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-18 14:25
bibliotekininkė
*savo
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-02-18 14:24
bibliotekininkė
Parašėte, mano manymu, kažkokio tai perskaityto straipsnio atpasakojimą.. O tikrai, man irgi kyla klausimas: o kodėl taip jau surėdyta, kad išnaudojame tik mažą dalį savp smegenų? Kam visa tai? Kad nebūtumėme dievai?:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą