Rašyk
Eilės (72245)
Fantastika (2172)
Esė (1688)
Proza (10353)
Vaikams (2459)
Slam (49)
English (1091)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 28 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterHoroskopas sako, kad pirmadienį ir antradienį meilės nė su žiburiu nerasi, o penktadienį tau, tai kas atrodė pirmadienį ir antradienį niekaip nepasiekiama, atrodys jau kaip tolima praeitis.
Nieko nesupratau aš iš to horoskopo ar haruspiko priesako, tik suvokiu, kad šiandien jau trečiadienis.
Taigi, apsičiupinėju, niekas dar nepasikeitė nuo to lemtingojo pirmadienio ir antradienio.
Beje, tą pirmadienį ir antradienį iš tikrųjų ieškojau meilės. Gal net taip ieškojau, kaip niekada gyvenime dar nebuvau ieškojęs.
Nepatikėsit, nes rausiausi senuose užrašuose ieškodamas meilės pėdsakų, kokių nors užuominų apie meilę, ar įsimylėjusį save ir nieko ten neradau.
Telefonų knygoje buvo visokiausių telefonų, pradedant veterinaro, nervų skyriaus sanitaro ir klebono, baigiant seimo nario, proletaro ir menininko laisvalaikiu dirbančiu duobkasiu telefonas, tik, va, kokios senos meilės jokio numerėlio.
Vienintelio nuotraukų albumo nevarčiau, nes ten viskas aišku yra su tomis septintos ar devintos klasės „meilėmis“ ir jų nuotraukomis, jos dabar jau nebetokios įstabios kaip tenai suguldyos tarp senų albumo lapų. Dabar jos jau šypsosi dirbtinais dantimis ir markstosi priklijuotomis balkstienomis, ir šypsosi anūkams.
Įlindau į paštą, skaipą, feisbuką, tviterį, netlogą ir nežinomą blogą, į kitas šventas interneto vietas, ten irgi jokių pėdsakų.
Horoskopas nieko nesakė apie mirtį.
Bet aš gyvas, nors kojas sunkiai velku nuo meilės paieškų pavargusias, be to aiškiai girdžių pietų negavusį ir todėl gailiai kaukiantį šunį.
Užkaukčiau ir aš jeigu ne horoskopas.
Šiandien trečiadienis, meilės mažiau bereikia nei reikėjo pirmadienį ir antradienį, todėl nežinau ką daryti, nes antra dalis horoskopo suintrigavo.
Ar visi tie ženklai rodo, kad horoskopas man pranašauja, kad nuo penktadienio prasidės koks tai gyvenimo tarpsnis, kai man meilės visai nebereikės, toks nemeilės metas, ar meilės ruduo.
Arba visiškai atvirkščiai, nuo penktadienio mane užgrius meilės lavina, kad aš imsiu bėgti nuo jos, taip kaip ieškojau savaitės pradžioje.
Dabar žinok žmogau trečiadienį, kas tu būsi po dviejų parų.
Bet tada randasi manyje klausimas toks ir jis ima labai neraminti: o iš kur horoskopas žino trečiadienė, ką aš veikiau pirmadienį ir antradienį?
Ar tik tą horoskopą nerašo koks nors mano artimas bičiulis, kuriam aš pasipasakojau apie savo nevaisingas meilės paieškas savaitės pradžioje?
Bet apie savo triūsimąsi „meilės dykvietėse“ aš pasakojau tik vienam vieninteliui žmogui šiame pasaulyje.
Kas?
Sau.
Tai išeina dabar, kad trečiadienio horoskopą, sau nežinant parašiau aš.
Na, na, toliau toliau?
Ir penktadienį, trečiadienis man atrodys kaip tolima praeitis.
Atsigėriau ta proga vandens iš stiklinės ir vanduo man pasirodė sausas ir beprasmis, toks kaip ir trečiadienis.
2013-10-09 13:54
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2013-11-06 17:34
Madam Neringa
Akys godžiai valgė žodžius.  Patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-10-09 23:25
User no 34169
Gerai susiskaitė, sveiko humoro dozė. 
5*
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-10-09 14:30
gunta
Jo, man rodos kad lyrinis herojus painioja meilę su malonumais, akiai kūnui ir t.t. matai mylintis ir be blakstienų myli, ir laimėje ir nelaimėje kol mirtis išskiria, o va pleibojaus žurnale reikėjo paieškoti herojui būtų radęs :D tai tiek apie herojaus meilės suvokimą. (suprantu autoriau pseudonimu agricola, kad su humoru, bet jam matai trūksta ko tai, jis dabar pas tave nuobodus.)
toliau, apie horoskopus, tai jei individualus horoskopas jis gali turėti tikslumą, (ką palanku veikti, ko ne ir panašiai) jei jį sudaro gerai žinantis astrologijos teoriją, turintis tikslią užsakovo kosmogramą ir talentingas savo intuicija astrologas. KADANGI, (arba, NES)  iš kur geras daktaras žino, žiūrėdamas į pasekmę jos priežastį ir tiksliai nustatantis diagnozę išklausęs ligonio - ir žino ne kiekvienas, o tas, kuris puikiai žino teoriją (anatomija ir visa kita ką reikia žinoti daktarui) plius turi intuiciją, daktaro intuiciją, pajautą, ir nustato, taip?  kai ligonis pasako kas su juo darosi, tai kaip astrologijoje tiksli asmeninė kosmograma - kurią turi kiekvienas kaip turi gimimo laiką, vietą kurioje gimė, lytį su kuria gimė.
iš kur žino meteorologas, kaip apsirengti penktadienį? kai dar yra pirmadienis, (pirmiausiai jis gerai žino teoriją, o paskui turi intuiciją tikimybėms, matai kiek mažai intuicijos turi meteorologai, tai pasistebi kai nesutampa prognozės, būna ir visai į pievas - taip?.. o būna ir nuspėja "kokia bus žiema, arba kokia bus vasara, bet be teorijos nebūtų iš ko spėti.)

tai gi, iš kur žino- aišku, iš teorijos supratimo ir įsisavinimo - talento pajausti, jau turint visus apskaičiavimus, ir asmeninės kosmogramos, taip kad KOMERCINIAI horoskopai visiems, labai riboti, nes kiekvienas kilbukas turi savo kabliuką, ir kiekvienas vėžys - vis tik turi savo asmeninę kosmogramą, o va mylintis tai jau myli ir išgyvena kartu su mylimu asmeniu jo džiaugsmą ar sielvartą, kol juos išskiria Mirtis - ir kažin, ar tikrai išskiria?..

nu trūksta man iki juokingumo iki humoro žanro kažko - tekstas nuobodokas. jei žiūrėti kaip į humoro tekstą,o jei kaip į prozą, tada lėkštokas, tie klausimai, išsiliejo kaip pienas ant stalo iš paversto uzbono (puodynės), kas dabar jį suvalys, geriau vandens išgerti ir katiną pakviesti, ania?.. :D

tai gal greičiau toks, pusiau grožinis literatūrinis dienoraštis, bet kažkaip ir ne ESĖ...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą