Rašyk
Eilės (72444)
Fantastika (2183)
Esė (1493)
Proza (10249)
Vaikams (2479)
Slam (49)
English (1094)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterŠiandien kiekviename žingsnyje sutinkame daugybę sekso. Besišypsančios pusnuogės mergšės beveik apnuogintais pasturgaliais siulo pirkti jogurtą, padangas, dešrą, automobilius, kompiuterius, burokus ir visa kita, kas, atrodytų, nė iš tolo nesusiję su jokiais lytiniais santykiais. Kiekviename filme gausybė sekso scenų. Įžymybės atvirai pasakoja apie savo naujus pojūčius su eiliniu nauju partneriu. Internete, laikraščiuose, televizijoje žaižaruojančios antraštės ir rėksmingi balsai rėkte rėkia - seksas!!! Išbandyk naujas pozas, išbandyk grupinius, išbandyk naujus sex žaisliukus, patirk naujų apatinės kūno dalies biologinių pojūčių, išsilaisvink nuo prietarų, nuo tos atsibodusios moralės, naudok savo instrumentus laisvai, bet kur, bet kaip, su bet kuo! Kartais atrodo, kad šiais laikais taburetė seksuali, košė erotiška. Tarsi be sekso niekas daugiau gyvenime neegzistuotų, o partnerių, lytinių aktų ir ismoktų pozų kiekis apspręstu žmogiškąją vertę. Tu esi tiek vertas, kiek sekso turi, kiek pakeiti partnerių per savaitę ir kiek turi savyje seksualumo.
Jūs bent įsivaizduojat, ką tai daro su jaunais žmonėmis, kokius kompleksus įvaro jiems? Nuo pat mokyklos girdi, kaip visur rėkia, kad tau reikia daug sekso, daug partnerių, malonumų. Dauguma jauniklių, dar neturinčių patirties ir supratimo, tiki tuo. Juk jaunam žmogui reikia būti kietam, madingam, šiuolaikiškam, seksualiam - kaip tu pritapsi prie chebros, jeigu tu nesi sexy? Ką žmonės pagalvos, jei sužinos, kad tu nepatvarkai keliolikos mergiočių per metus? FOREVER ALONE!!! Kas gali būti blogiau, nei būti forever alone? Ir tada prasideda - tūsai, pasigrabaliojimai, gyrimasis vieniems prieš kitus - kokie mes kieti, kaip mes atitinkame žiniasklaidos suformuotą idealą. O kas sekso neturejo - vos ne pajuokos objektai. Nedrįsk prisipažinti, kad dar neturėjai jo didenybės sekso - būsi sutryptas, sumaišytas su mėšlu. Visi nori būti krūti, neatsilikti, būtinai gauti to reikšmingiausio dalyko gyvenime - sekso, nes jo didenybė seksas taip baisiai svarbu, be jo nera gyvenimo - apie tai rėkia iš visų pusių, kur tik nepasisuksi... Iš kiekvienos reklamos, kompiuterio ar televizoriaus ekrano, laikraščio ar žurnalo puslapio kala į galvą - nuolat, be perstojo, be sustojimo visą parą. Ir taip visa jaunystė praeina vargstant dėl to biologinio malonumo, organų pasitrynimo vienam į kitą. Laikas leidžiamas belakstant, besistengiant, besidraskant, besinervinant ir kompleksuojant, ypač studentiškais metais. Kiek jaunų žmoniu vargsta, gaišta laiką, laksto į klubus, džiūsta pažinčių svetainėse, kad tik gautu sekso. Ir dažniausiai, aišku, negauna. Tada įsivaro kompleksus, kad yra nenormalūs, eina pas prostitutes, ieško vyresnių, netgi ištekėjusių, kad tik įrodytų sau ir kitiems savo „kietumą“ ir „normalumą“, nes be sekso tu nesi normalus. Gali buti protingas, apsiskaites, sportuojantis, geros fizinės formos, turintis naudingų ir ugdančių hobių, bet jei sekso neturi - tu juokingas, nevykęs. Tai žiauriai žaloja jaunus žmones. Kas visa tai praėjo, kas augo ir brendo šiais laikais, labai gerai tai žino.
Ateina tokia diena, kai tiesiog nusispjauni ir sakai - na ir nereikia man to sekso, jei per jį tiek vargo. Ir tada... Pajunti laisvę. Yra nemažai tokių jaunų žmonių, kurie tiek fiziologiškai, tiek psichologiškai normalūs, viskas funkcionuoja kaip jauniems ir priklauso, bet jie tiek pasišlykšteję ta masine sex „kultūra“, kad bloga jiems nuo tos tuštybės mugės, šūdų krautuvės. Juk jei kasdien valgysi pačius skaniausius pyragėlius su kremu - galiausiai vemsi nuo jų. Gyvena be fiziologinės sąveikos tarp dviejų apatinės kūno dalies organų. Gyvena, ir nemato problemos. Atsikratęs to į galvą įkalto sex poreikio, pasijunti LAISVAS. Nereikia nervintis, stengtis sau ir kitiems irodyti kažką, lakstyti, ieškoti partnerių, nerasti, nusivilti, stresuoti, jaustis nepilnaverčiam (ar nepilnavertei), kabinti, pudrinti smegenis ir t. t. Nėra - ir nereikia. Daugiau laiko kitiems reikalams. Come on, dear people, visada galvojau, kad subrendę žmonės turi gyvenime rimtesnių reikalų, nei biologinio apatinės dalies malonumo ieškojimas ir vergavimas jam. Juk žmonės esame. Net gyvūnai nekrenta taip žemai - jie turi tam tikrą metų laiką, kada užsiima tuo, ir daro tai praktiškai vien esminiam tikslui - giminės pratęsimui, o ne dėl vergavimo kaifui. Esame protingiausi šios planetos padarai, vieninteliai Dievo apdovanoti intelektu, o elgiamės taip, kad gėda prieš gyvūnus.
Vis dažniau kyla pavydas žmonėms, augusiems kartoje, kai „sekso nebuvo“. Atrodo, kai viskas paslaptingiau, kai santykiavimas yra tabu, uždraustas vaisius, nėra aplinkos spaudimo būtinai tureti daug karšto modernaus sekso - tai ir pats tas santykiavimas atrodo įdomesnis, labiau traukiantis. Viskas kažkaip natūraliai - žmonės draugauja (pradėdami ne nuo lovos, o nuo žmogiskosios puses), veda, turi reguliarius santykius, susilaukia vaikų, augina juos (juk gimines pratęsimas ir yra esminis tikslas, o ne malonumas). O šiais laikais... Bloga tiesiog nuo to viso „sexy, hot, nerealus malonumas“. VIMDO.
2012-04-29 21:00
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-27 21:09
Le Hawk
Kiek papildyta versija:

http://pilietis.delfi.lt/voxpopuli/jo-didenybe-malonumas-arba-kodel-negalime-gyventi-be-sekso.d?id=59716043
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-06-07 11:44
Juodvarnė
Raštingai, patraukliai, emocingai išsakyta nuomonė. Gera esė. 5
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-04-29 22:42
Svoloč
Teisingos mintys.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą