Rašyk
Eilės (70087)
Fantastika (2136)
Esė (1674)
Proza (10171)
Vaikams (2397)
Slam (55)
English (1070)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 3 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter“Galvosūkių kronikos”

Kaip susuka galvas, tai ir su traktorium nelengva atsukt. Vaikštai susisukęs, visi galvoja, kad esi atsilikėlis.
Mes patys dažnai sau neperkame galvosūkių, jie mums pasitarnauja kaip dovanos, žinoma, patys taip pat gauname tokių dovanų.
Vienas iš labiausiai erzinančių momentų būna, kai sudėlioji galvosūkį ir viena vienintelė dalelė būna ne savo vietoje ir kad ją pakeisti, reikia visą galvosūkį rinkt per naują, o jei dar berenkant jis subyra, tai lieka jį išmesti pro langą ir žiūrėt kaip gražiai jis ištykšta ant betono. O jei pataikysi i ką nors gyvo, tai gausi papildomų taškų!
Ką gi, vėl priėjome prie ginklų temos… Taip, galvosūkiai gali nužudyti! Ir ne vienu vienintėliu būdu. Dideli metaliniai galvosūkiai gali žmogų tiesiog suvažinėt arba ant jo užvirsti.
Taip pat galvosūkiai gali dar ir susprogdinti smegenis ar nutraukti rankas. Jei galvosūkis labai sudėtingas ir žmogus labai atkaklus, tai begalvojant jam smegenys užkaista, temperatūra tampa nepakeliama ir smegenys sprogsta ištaškydamos kaukolę po  visą kambarį ir aptaškydamos naujus drabužius, ir užuolaidas. Smegenims sprogus, atsipalaiduoja visi raumenys ir išsilieja sėkla, ji džiūna ir pasidaro labai lipni, staiga pasikeitusi gravitacija nebelaiko žmogaus ant grindų, o tai puikios salygos prilipti prie lubų! Na, o kai gravitacija vėl pasidaro normali, žmogus vistiek lieka prie lubų, atplėšti jį labai skausminga.
Geriau nedovanokite galvosūkių draugams ir artimiesiems, nes bus keista juos matyti teismo salėje be galvos kaltinamus už lubų išprievartavimą. Gyventi be galvos sunkoka…

Daugiau: http: //bit. ly/PerrySore

2012-03-30 21:17
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-04-02 15:56
St Sebastianas
Jūsų kūrinys administracijos sprendimu perkeltas iš fantastikos skyrelio kaip neatitinkantis minimalių žanro reikalavimų.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-03-31 12:17
Haldir
Čia ne fantastika, čia nesąmonė
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą