Rašyk
Eilės (78011)
Fantastika (2302)
Esė (1547)
Proza (10905)
Vaikams (2705)
Slam (72)
English (1198)
Po polsku (366)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 10 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter- Ir vėl? - jau piktai klausiu.
- Taip, taip, tu galvoji, man patinka su senuku bendrauti? Aišku, kad nepatinka, - nuleidžia galvą ji, įkvepia oro ir tęsia, - žinai, ką jis man pasakė, kad jo sūnui nesakyčiau, jog jis man rašo ar kartas nuo karto paskambina. Sako, jo žmona to gali nesuprasti, - jos veidas greitai pasikeičia, jame atsiranda šypsena. - Jis man per šv. Kalėdas nori kažkokią dovanėlę padovanot.
- Tau iš tikrųjų patinka su juo bendrauti, patinka, kaip jis į tave kreipiasi: „Labas, saulyte“? Iš pradžių viskas buvo gerai, kai kalbėdavotės apie muziką, meną, kartais dizainą. Dabar jis daugiau šneka apie tave, tavo charakterį, - prisiverčiu nutilti - jai nepatinka, ką aš sakau, bet tęsiu toliau. - Kaip tu reaguotum, jei tavo tėvas pradėtų bendrauti su septyniolikmete, dovanotų jai dovanas? Ką tu į tai atsakysi?
- Fui, šlykštu, tikrai pykčiau ant jo ir, kad ir ką sakytų, aš tokio jo poelgio nesuprasčiau, ir mamai būtų šokas, - ji tyliai atsidūsta. Kyšteli liežuvio galiuką ir sudrėkina išdžiūvusias lūpas. - Jis sakė, kad per Kalėdas bus netoli manęs ir norėtų su manimi susitikt. Laikas pasimatymui tai toks keistas - trečia valanda nakties.
- Ir tau čia normalu? Ne, čia viskas gerai, - ironizuoju, - išeik su juo susitikti, nieko čia įtartino.
- Kodėl tu visada taip supyksti, kai pradedam apie jį šnekėti?
- Aš tau aiškiai pasakiau savo nuomonę, - piktos mano akys stebeilinasi į ją, - baik žaisti su juo, nutrauk santykius. Ko taip susiraukei? Bijai?
- Pažiūrėsiu, kas bus toliau, jis man atrodo patikimas. Visada teigia, kad neturi blogų ketinimų, ir taip įtikinamai  tai pasako.
- Jetau, kokia tu: pora gražių žodelių - ir jau suvystyta. Tavo manymu, kas sakytų, kad turi blogų sumanymų. Pala, tu televizorių žiūri? Ar nematei laidų apie tuos teisėjus, pedofilijos skandalus! Tu manai, jie nemoka gražiai kalbėt?
- Šis žmogus kitoks, jis patikimas!
- Einu miegot, neturiu ką tau ir bepasakyti. Laaabanakt.
- Nebūk toks bukas kaktusėlis. Labos.
- Ką daryt, jis šiandien atvažiuoja. Patark, - tarsi patarimo, tarsi pritarimo prašo jos akys.
- Ką? Šiandien? - mano balsas pilnas nuostabos, truputėlį drebantis. – Mano nuomonę apie tai jau žinai! Nedrįsk nė nosies kišt lauk!
- Vaje, kaip jaudinuos, - apsimeta, kad neišgirdo mano patarimo. - Ką man apsirengt, spinta pilna šlamšto, nerasi nieko.
- Tu reikalinga čia. (Oi, tikrai jau nebepavyks užmigt šią naktį.) Girdėjai, ką tau sakau?   Niekur neisi.
- Sakė paskambins, kai  bus netoli.
- Prašau, neik, - mano balsas skamba maldaujančiai.
- Tu tik baik, nestresuok, aš tik nubėgsiu, pasiimsiu dovanėlę ir grįšiu. Iškart po to  paskambinsiu tau per 3G.
- Ar jis tau svarbesnis už mane?
- Baik, pasakiau. Kai grįšiu su dovana, gausi prikąsti liežuvį. Gerai, raminies.
- Elgiesi kaip maža paika mergaitė. Jis turi pinigų ir gali gražiau čiulbėt už mane, tada jau nebesiklausai sveiko proto. Neik.
- Aš turiu padėti ragelį, nes jis neprisiskambins. Iki.
Ji padėjo ragelį nespėjus man atsisveikint. Sėdėjau nejudėdamas, stebeilijausi į telefono ekraną, kuriame neseniai buvo jos veidas. Tai buvo paskutinis kartas, kai aš ją mačiau. Ji man taip ir nepaskambino pranešti, jog viskas gerai.
2011-07-11 11:38
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-07-22 15:41
Lengvai
well, iš pradžių negalėjau susigaudyti, kas su kuo šneka ir kuris yra kuris - nelabai charakteriai atskirti, kalbėjimo maniera vienoda.
Idėja aiški, bet jausmo mažoka, nors gal čia jo daug ir neturi būti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-07-11 12:08
Lyo
Lyo
Dėkui už gerus žodžius. :) šis kūrinys buvo tiesiog išgyventas ir išnešiotas viduje, o kai pribrendo ši idėja atgulė ant balto lapo. :)

Laukiu įvertinimo. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-07-11 11:51
Katė Misė
Pasirodo, pradžioje buvo moteris - lyg draugė, lyg mama... Po to nebe mama, nes kalbama apie mamą. Tikrai kūrybiškas įvairių asmenų pojūčių, situacijų perpynimas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-07-11 11:48
Katė Misė
Idomiu kampu papasakota istorija, nuasmeninti veikėjai, įdomu, kad visa dialogo formoje tarsi pro rakto skylutę nugirstas pokalbis, pašnipštinėtas kaimynas ar koks gyvenimo "realybės šou" arba, kai būdavo senesniai laikais kalbant laidiniu telefonu, kuomet netikėtai prisijungdavom prie svetimo pokalbio arba neįtardavom, kad esam stebimi... O gal koks FTB čia fiksuoja? :) Netikėtai vystosi į pabaigą - lyg ir draugas, kuris bendrauja su drauge, kuri įsižiūrėjusi kitą draugą :).  Na,žodžiu daug minčių sukėlė man šis tekstas - ačiū Jums...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą