Rašyk
Eilės (73341)
Fantastika (2193)
Esė (1496)
Proza (10362)
Vaikams (2517)
Slam (49)
English (1113)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterĮ viršų lyg milžiniški spalvoti balionai kilo dideli apvalūs burbulai. Naivus švytintis veidelis bandė pagauti pasaulį. Didelės akys spindėjo ir nuoširdžiai pasakojo savo svajonę.
„Gydysiu šuniuką, liūdną katytę, žmogų, kuriam skauda, padainuosiu mamai, mėnuliui ir tau, suvaidinsiu princesę kad ir filme, vis tiek smagu, turėsiu gažią pilį visai kaip pasakose, tik tikrą, būsiu didžiausių nuotykių ieškotoja kaip tie iš knygų su paveiksliukais, tik šįkart juos nupiešiu pati, keliausiu ir ranka prilaikysiu dangų (kad nesugriūtų) o rytais kaip mano mokytoja dabar svajot mokinsiu kitus su savo burbulais, nuolat kylančiais aukštyn... Jau tuoj... Kai užaugsiu“.
Vienas, kitas...! Po viena pokši saulėje. Mažos rankelės bando sugaut ir paslėpt, kad tik nesusprogtų, kad tik neišnyktų! Bet prisilietus tik išsilieja spalvos delnuose ir varva ant žolės po lašą... Tik tik tik... Ir burbulai vis blunka, nyksta gyvenimo fone lyg vėjo išnešiotas smėlis.
Bet neišsigąsk!...
Ji atsisveikina su mokytoja.
Kažkur jau labai toli mėtosi tuščias burbulų buteliukas ir kybo ore išžiuvę bei sudužę jų likučiai. Pūsti burbulus dabar pernelyg rizikinga- jie greit susprogsta. O ji juk jau užaugo. Svajoti jau per maža. Laikas ir pagydyti šuniuką, liūdną katytę ir žmogų, kuriam skauda... Būt princese, nuotykių mėgėja, prilaikyti dangų ir apsaugot dieną savo ir kitų, kurių burbulai vis dar kyla į padanges... Neišsigąst neišvengiamų sprogimų ir gyventi.
2011-02-22 18:32
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-03-18 17:10
Dvasių Vedlė
Mintis tikrai labai graži, bet pateikimas prastokas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-02-23 13:30
Ciukcia
grazi mintis :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą